Eesti uudised

NUTIKAS LAHENDUS! Kui ilm on jahe, aga lapsed tahavad ikkagi merevette sulistama (3)

Toimetas Maria Rozbaum, 28. juuni 2017, 16:35
Kalipsoga ei pea lapsed jahedat merevett ja tuulist ilma pelgama!Foto: Erakogu
Sel aastal laseb soe merevesi end veel oodata. Ometi on käes puhkuste aeg ja kuidagi kohe kisub rannapoole. Lastevanematel on siis valida, kas hoida oma pisiperet vägisi laintest eemal või riskida mõnglite kringliks külmumisega.

Tegelikult aga on ka kolmas variant - laste kalipsod. Seda, et täiskasvanutele neid mõnusaid asju tehakse, teavad kõik. Kuid, et ka laste jaoks jaheda ilma ujumisvarustus täiesti olemas, tuleb paljudele veel üllatusena. 

Selline kostüüm maksab muidugi korralikku raha ja kui su laps just täiskohaga surfar ei ole, siis ei soovi sa ilmselt panna hunnikut raha millegi alla, mis järgmiseks suveks lootusetult väike. Õnneks saab neid ka laenutada!

Pärnu rannas tuleb selleks promenaadi lõppu minna ja kõige taha peidetud väike surfiklubi üles otsida. Ujumiskostüüme, mis lapsed ka jahedas vees soojana hoiavad laenutatakse isegi päris pisikestele, juba aasta vanustele.

Kahe aastane lühikeste käiste ja säärtega kalipsosFoto: Erakogu

Allakirjutanu julgeb seda teenust küll igati soovitada, sest sooja hoidvad kalipsod tegid jahedast, pilvisest ja tuulisest päevast laste jaoks tõelise rannailma!

Foto: Erakogu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee