Eesti uudised

GALERII | Yana Toom: eraldi valimisnimekirja ei tule, kui suudame nädala jooksul erakonnas ühisele kokkuleppele jõuda (30)

Geidi Raud, 28. juuni 2017 12:17
Foto: Teet Malsroos
Yana Toom teatas pressikonverentsil, et Keskerakonna lõhki ajamine pole kellegi eesmärk. Hetkel käivad erakonnas läbirääkimised ning kui saavutatakse ühised kokkulepped, siis "Savisaare nimekirja" ei tule.

"Arvasin, et teeme viimase katse ja üritame Keskerakonna sees asjad korda ajada. Läbirääkimised kestavad, loodan, et nädalaga jõuame järeldusele, kas suudame edaspidi olla ühtne erakond või lähme välja oma nimekirjaga," ütles Toom.

Mihhail Kõlvart kinnitas, et on viimaste päevade jooksul Toomiga tihti kohtunud ning asju arutanud. "Rääkisime erakonnast ja meie tulevikust. Me oleme erakond, kes suudab luua kokkuleppeid ka suuremas plaanis ka meie ühiskonnas. Meie praegune eesmärk on saavutada omavahel kokkulepe, aga suurem eesmärk on kaitsta meie valijaid."

Olga Ivanova kinnitas, et lahkhelid on erakonnas olemas. Ta lisas, et selleks, et erakonnas läbirääkimised toimiks, peaks kõik erakondlased kokkulepetest kinni pidama. 

Samal teemal

07.07.2017
Kas Kõlvart annab Toomile korvi? "Lõhe Keskerakonnas võib lagundada valitsuse."
06.07.2017
Yana Toomi pahandab "suure reede" eel meedia surve tema nimekirjale
29.06.2017
Seeder: Ratas ei ole meiega Toomi nõudmistest rääkinud
28.06.2017
SIMSON: Keskerakonnaga eraldi konkureerivat nimekirja ei ole olemas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee