Laadin videot...
27
fotot
Intervjuu Prooviabielu-Heleniga tegi Anu Saagim ()

Palju õnne Urmas Eero Liiv, nõidade võidusõit sai taas avapaugu ehk siis "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uus hooaeg jõuab TV3 ekraanile juba sügisel.

Urmas Eero: ausalt öeldes ma poleks mitte kunagi uskunud, et me teeme seda korra veel Eestis. Miks? Sest Eesti on väike. Aga järsku tuli huvilisi nii palju, et midagi ei jäänud üle, kui uus saade teha. Miks me peaks käe ette panema? Meie otsime ju imesid! 

Eesti Selgeltnägijate Tuleproovi casting Tags: Eesti Selgeltnägijate Tuleproov, Mustpeade maja, katsed (Martin Ahven)

Tõepoolest, "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" casting on kohale toonud väga palju osalemissooviga nõidasid-selgeltnägijad. Kohal on isegi Prooviabielu-Helen, teise hooaja võitnud tervendaja Antonina tütar Ester, Tartu legendaarne DJ Ervin Hurt, jpt. 

Urmas Eero: kas teadsite, et Prooviabielu-Helen on suur kaardipanija, aga see tuli hoopis hiljem välja? Ja nüüd ta tuligi ennast proovile panema. 

Sina ikkagi kutsusid ta saatesse?

Jah, loomulikult! Kui tuli välja, et ta on maagiliste võimetega supertüdruk, siis tegin isiklikult talle ettepaneku. Samas ütles Helen, et ta on juba ka ise ammu tahtnud selles saates osaleda, aga pole julgenud. Mina ütlesin, et ära karda. 

Kallis Urmas Eero, tahad ma olen selgeltnägija? Ennustan, et Helen jõuab igatahes kümne valitu hulka ja saatesse, sest ta on nii värvikas persoon.

No kuule, see oleks küll puhas korruptsioon! Vaatame ikka kuidas tal täna katsed lähevad. Üks asi on kaarte panna ja teine asi on valikuvoorus ülesandeid lahendada. 

Palun räägi pisut lähemalt castingust ja esimesest valikuvoorust. 

Päris kõike ma paljastada ei saa kahjuks, aga casting algab väga tavaliselt. Meil on kolm lihtsat ülesannet. Üks klassikaline ülesanne, a là kes on seina taga, aga ka üks üllatusülesanne, mis on seekord täiesti tavatu. Samuti on ka kolmas ülesanne, mis on seekord seotud personaalselt selgeltnägija Ilona Kaldrega. Tegelikult pole ka taolist ülesannet varem olnud. 

Kes on läbi aegade olnud sinu lemmiknõid?

Pean hästi tugevateks tegijateks kahte naist: eelmisest aastast Jelenat ja kunagistest kaugetest aegadest üht vene vanamutti Vashtarat. Viimane kukkus küll saatest välja, aga ta oli imeline!

Millal saade eetrisse jõuab? 

Pole palju kannatada, vaid mõni kuu. 

Jaga artiklit

22 kommentaari

.
...  /   08:02, 4. okt 2017
tore, et saade tuleb.
Korraldajatele on vaid üks palve - olge ikka arulad ja mõistvad, las need nõiakesed mõtlevad, teevad oma toimingud rahulikult. Arge tiirelge nagu tölpad neil sabas ja pudistage:" kuhu te nüüd lähete, mispärast, mida te nüüd näete...".Las nad tegutsevad ja ärge neid segage , kui saate suud pidada!. Või siis et ei suuda?
Õ
õudus kuubis..  /   19:40, 28. juuni 2017
Miks pannakse selline tsirkus õhtusele tippajale.... kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes seda vaatab???? Öösiti näidatakse Emmysid võitnud seriaale :( (N: Impeerium)

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis