Eesti uudised

Savisaare protsessi kohtunik: "Kurvaks teeb, kui kohut peetakse tsirkuseks või palaganiks!" (78)

Juhan Haravee, 27. juuni 2017 04:00
KOHTUMÕISTJA: Kohtunik Anne Rebane nendib: «Isegi siin meie oma majas on juurde tuldud ja tögatud, et kas sul pole ehk tsirkusetelki vaja.» Foto: Sander Ilvest / Postimees

Avalikkuse terava tähelepanu all kulgevates kohtulikes uurimistes langetavad inimesed oma süüdi- või õigeksmõistva otsuse juba ammu enne avaistungit, pidades kohtusaalis toimuvat pahatihti vaid aja raiskamiseks. "Kas tõesti soovib keegi, et meilgi peetaks ­kohut nagu Põhja-Koreas: loetakse süüdistus ette, pannakse seina äärde ja lastakse maha?" küsib Edgar Savisaare protsessi juhtiv Harju maakohtu kohtunik Anne Rebane ­murelikult.

Kaks nädalat tagasi alanud ja vaid kolm päeva meedia terava tähelepanu all kulgenud nn ­Savisaare protsess peab suvevaheaega.

Põdura tervisega peasüüdistatavalt oodatakse tõsist suhtumist oma keha ja vaimu taastamisse. Ülejäänud kohtualused ajavad omi asju, unustamata hetkekski, et 8. augustil tuleb neilgi jälle Liivalaia kohtumaja saalis 103 olla.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.06.2017
Ernits Savisaarest ja tema nimekirjast: ta on nagu hästi treenitud võistlushobune, kes nüüd äkki ei ole nõus peremehele paremaid tulemusi tooma
15.06.2017
SAVISAARE PROTSESS KATKES JUBA ENNE ESIMEST UNEPAUSI – vererõhk kõrge, pulss kõrge, kohus jätkub augustis!
15.06.2017
NAGU KAKS TILKA VETT: kumb on Savisaare kohtuprotsess, kumb Tallinna TV sari
14.06.2017
BLOGI JA FOTOD | Savisaare kohtuprotsessi kolmas päev: Savisaar viidi haiglasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee