(Robin Roots)

Eevi Paasmäe, Keskerakond:  Minul oli väga huvitav. Sillamäe linn tähistas 60. juubelit ja meil oli väliskülalised. Käisime Valgevene ja Ida-Saksa külalistega vaatamisväärsuseid vaatamas. Päev algas lipuheitmisega, mul on uus lipp. Peale selle, et sain endale 23. juuniga seonduvat meelde tuletada, sain seda tutvustada ka väliskülalistele.

Siret Kotka-Repinski, Keskerakond: 23.juuni on nii minu kui Martini (Repinski) jaoks mitmetähenduslik. Sellel päeval tähistame üheskoos võidupüha, kuid samas on see päev seotud kahe lähedase inimese sünnipäevaga. Nii me sellel aastal tähistasime võidupüha ja perekondlikke tähtpäevi pereringis Konju talus. Laua taga üheskoos meenutasime võidupühaga seotud sündmusi ja arutasime eestlaste kombeid, uskumusi ja ennustusi jaanipäevaga. Peolaual oli olemas traditsiooniline šašlõkk ja pidupäevale omane tort.

Deniss Boroditš: Reformierakond: Pärnumaal, pere keskel.

Olesja Ojamäe, Reformierakond:  Väga hästi, nagu alati. Paraad, lipud välja. Rakveres. Kuna mul on lapsel 22.juunil sünnipäev ja siis on tööpäev, siis me tähistasime 23.juunil lapse 15. sünnipäeva. Kogu pere oli koos.

Maris Toomel, Reformierakond: Hetkelgi veel viibin Hispaanias, seega võidupüha sai vastu võetus rannas.

Joel Guljavin, IRL: Tähistasin oma sugulase gümnaasiumi lõpetamisega. Perekonna ringis tähistasime seda koos võidupühaga.

Risto Lindeberg, IRL: Saime pereringis istutud lõkke ääres Ida-Virumaal. See oli põhiline.

Igor Suharukov, SDE: Puhkasime kultuurselt. Käisime kontsertidel. Sillamäe tähistas 60. aastapäeva ja käisime seal erinevatel üritustel.

Arno Kodu, EKRE: Kuna olen endine kaitseväelane, praegu ka Kaitseliidu liige, siis olen olnud alati seotud selle tähtpäeva tähistamisega. Tänavu võtsin aga aja maha ning käisin Lõuna-Eestis oma eakat ema külastamas koos abikaasaga ning õnnitlesin oma koolilõpetanud sugulasi. Muidugi tegime venna kodus jaanilõket.

Saskia Sadrak, Vabaerakond: Meil oli vanaema 80. juubel, tähistasime seda Ontika külas.

Rein Kotšin, Vabaerakond:  Paraku tuli tööl olla.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis