Rulett (TEET MALSROOS)

Betsafe Eesti teatas üleeile, et nende veebiruletis võitis üks eriti õnnelik eestlane seni teadaolevalt suurima loto, õnne- või hasartmängu võidu - tervelt 1,5 miljonit eurot. 

Paar kuud varem püstitatud 300 000 euro suurune Eesti kasiinovõitude rekord sai seega tervelt viiekordselt purustatud.

Betsafe’i Balti riikide turundusdirektori Kaido Ulejevi sõnul on 1,5 miljonit eurot teadaolevalt suurim summa, mis on lotoga või hasartmängudega Eestis kunagi võidetud ning üks suuremaid ka Balti riikides.

„Vaadates aga konkreetselt online-kasiino võite, on tegu suure võidusummaga mitte vaid Eestis ja Balti riikides, aga arvestatava võiduga ka maailma mastaabis,” ütles Ulejev.

Võidu noppis anonüümseks jääda sooviv mängija Ulejevi sõnul online-ruletis. „Rahvusvahelise brändi ja Balti riikide suurima online hasartmänguportaalina on meil võimalik pakkuda klientidele nii tõeliselt kõrgetasemelist meelelahutust kui ka erakordseid võite. Soovime õnne värskele miljonärile,“ lisas Ulejev.

Jaga artiklit

18 kommentaari

  /   18:59, 25. juuni 2017
ahvatlev reklaam küll,aga ikka ei lähe ma mängima,sest 99% 100-st sa kaotad.
P
poliitik  /   18:05, 24. juuni 2017
Kindlasti oli diileriga või casino omanikuga kokku mäng, Et raha välja keerutada firmast,vaevald keegi panustaks rulettis ca 43 000 € ühele numbrile ja kus asuvad selliste panustega lauad. https://www.youtube.com/watch?v=51bc1ypNsrU

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis