Eesti uudised

VÕRDLE | Hundisilma jaanimöll kümme aastat tagasi ja tänavu: kunagises seltskonnatähtede peomekas ulub sel aastal tühjus ja tuul! (146)

Toimetas Gerly Mägi, 23. juuni 2017 21:00
Foto: TEET MALSROOS
Sel aastal paistab jaanipäev Hundisilmal nukrana – grill küll susiseb, ent kohale tulnud nägude üle lugemiseks piisab ühe käe sõrmedest. Kümme aastat tagasi oli see veel koht, kus pidasid jaanikut seltskonnategelased Urmas Otist Andres Operini.

Aastal 2007 oli piduliste seltskond oli kirju, kuid siiski rohkem või vähem keskerakondliku taustaga – ärimees Peeter Rebane, parlamendi toonane majanduskomisjoni aseesimees Kalev Kallo, professor Rein Veidemann, ärimehed Alexander Kofkin ja Riho Rõõmus, Õllesummeri peakorraldaja Marje Hansar, näitleja Martin Veinmann, endine telemees ja poliitik Enn Eesmaa, koolijuht Lauri Leesi, iludusvõistlusel ilma teinud nelja lapse ema Liis Tappo-Treial, toonased riigikogulased Olga Sõtnik ja Evelyn Sepp ning sel ajal abilinnapea ametis töötanud Merike Martinson ja eurosaadik Siiri Oviir.

(Vaata ka nostalgilist galeriid!)

Foto: TEET MALSROOS
Foto: TEET MALSROOS

Foto: TEET MALSROOS
Foto: TEET MALSROOS
Foto: TEET MALSROOS

Kümme aastat hiljem on Hundisilmal kõrvulukustav vaikus. Kostub vaid jutusumin vähem kui kümneliikmelisest seltskonnast. Fotograafe-ajakirjanikke mõistagi intiimsevõitu koosviibimisele ei kutsuta. Peo alguses oli kohal näiteks riigikogulane Peeter Ernits. Delfi teatel oli kohale lubanud tulla ka riigikogulane Olga Ivanova. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee