Galeriid

Leia end ja sõpru üles fotodelt! 

SUUR MEELEOLUKAS GALERII: Pühajärve Jaanitule esimene päev pani tuhanded peokülalised ühiselt tantsima  (12)

Toimetas Maily Mau, 23. juuni 2017, 13:51
Pühajärve Jaanitule möllFoto: Martin Dremljuga
11. Pühajärve Jaanituli meelitas Otepääle tuhandeid pidulisi, kes parimate Eesti artistide saatel festivali esimest päeva nautida said.

Pühajärve Jaanitule esimesel päeval astusid pealaval üles Liis Lemsalu, Traffic, Smilers, Ott Lepland, Koit Toome ja Netsky. Rannalaval andsid peolistele hoogu Reket, Tommy Cash, Whogaux & Karl-Kristjan ja Maian ning Alex Mattson Soomest.

Pühajärve Jaanitule möllFoto: Martin Dremljuga

Pühajärve Jaanituli läheb tänasel jaanilaupäeval hoogsalt edasi. Publiku ette astuvad taas parimad artistid Eestist ja välismaalt. Pealava avab kell 17.30 armastatud ansambel 2 Quick Start. Lisaks astuvad Eesti artistidest pealaval üles The Sun, Shanon, Karl-Erik Taukar, Terminaator. Õhtu peaesinejateks on The Rasmus ja Tungevaag & Raaban. Rannalaval hoiavad tuju üleval Beyond Beyond, Merlyn Uusküla, DJ Andres Puusepp, DJ Andres Aljaste ja DJ Keven K.

Pühajärve Jaanitule möllFoto: Martin Dremljuga

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on Pühajärvel võimalik end ka füüsiliselt proovile panna. Üles on seatud atraktsioonid, hulljulgemad saavad tunda gravitatsioonivõlusid benji-hüppeid tehes ning kindlasti ei puudu programmist traditsioonilised jaanipäevamängud.

Samal teemal

19. juuni 2018, 13:10
Terminaatori legendaarse loo ajal hakkab Pühajärve jaanitulel lund sadama
24. august 2017, 09:26
Ohoh! Shanoni ninamees sai isaks!
28. juuni 2017, 13:05
Kuula! Järjekordne nostalgialaks sekspomm Merlyn Uuskülalt!
23. juuni 2017, 14:15
GALERII | Kiili ja Jüri jaanituled peeti juba maha!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee