7
fotot
Kurikuulus liiklushuligaan Subarik, kes viidi teisipäeval otse politseist tervisekontrolli. (Küllike Rooväli)

Valentina Terehhova (70), keda avalikkus teab, kui Lasnamäe liiklushuligaani Subarikut, viidi teisipäeva õhtul politseist otse psühhiaatriahaiglasse.

Politsei pressiesindaja Olja Kivistik lausus Õhtulehele, et politsei inimese terviseseisundit ei kommenteeri, kuid kinnitas, et pärast menetlust Ida politseiosakonnas toimetati naine meditsiiniasutusse, kuna ta tundis ennast halvasti.

Õhtulehele teadaolevalt käitus Terehhova ebaadekvaatselt ja vajas ilmselgelt psühhiaatrilist abi. Kentsakalt oli ta end ülal pidanud varemgi. Juba 1. mail toimunud varasema kinnipidamise ajal hakkas ta politseile vastu, käitus veidralt ja lasi korravalvuritel end oma Subarust politseimasinasse tassida.

Nüüd oli aga naine roolis tagasi ja politsei peatas ta 20. juunil kella 12.30 paiku Mustakivi teel asuva Lasnamäe Centrumi parklas, kus ta oli taas oma armsa Subaru roolis. Politsei pressiesindaja sõnul oli naine varasemalt juhtimiselt kõrvaldatud ning tal puudus õigus autot juhtida. Kontrolli käigus selgus samuti, et sõidukil puudus kohustuslik liikluskindlustus ja sõiduauto ei vastanud ka tehnonõuetele. Terehhova viidi rikkumise vormistamiseks politseiosakonda.

Liikumispuudega Terehhova ütles Õhtulehele varem, et politsei peatas ta juhtimisõiguse pooleks aastaks, kuid ta ei kavatse sellega leppida ja ajab juristi abiga asju, et taas rattad alla saada. Samuti lubas ta auto tehniliselt korda teha ja sellega ülevaatuse läbida. Miks naine siiski taas rooli asus ja autot korda ei teinud, ei õnnestunud Õhtulehel teada saada, sest naine viibib haiglas ja ta telefon on välja lülitatud.
Terehhova sai kuulsaks sel kevadel telemagasini „Pealtnägija“ vahendusel, kui selgus, et naine on Eesti ohtlikeim liikleja, kelle kontol on mitmekümne plekimõlkimise põhjustamine.

Jaga artiklit

41 kommentaari

T
Tule taevas appi, kus on linnaosa sotsiaaltöötajad  /   18:39, 22. juuni 2017
Kui artiklis kirjutatakse et inimene on liikumispuudega, siis oleks kohe järgmine küsimus linnaosa sotsiaaltöötajatele: "Kas see inimene vajab oma igapäevaste toimetuste (söök, arst, ravimid, ...) tarbeks mingisugust abi ja abistajat? Kas tal on lähedasi, hooldajaid?"
M
misasja  /   16:58, 22. juuni 2017
Kas mitte liikumispuude korral on keelatud lisakaristusena juhtimisõiguse peatamine, või oli see ainult kiiruseületuse korral?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis