Eesti uudised

Savisaar krutib mitme nimekirja pinget

Toimetas Jaan Väljaots, 21. juuni 2017 18:24

14 KOMMENTAARI

a
AGA / 26. juuni 2017 11:30
miks lastakse kruttida ,aru ei saa!
t
To Einoh/ 23. juuni 2017 10:22
Jürka pundil vesi ahjus, sellepärast jahvatavadki ühtsest erakonnast ja ühest nimekirjast. Suurem osa liikmetest ei läinud selle võimumarus grupikesega kaasa ja nüüd need paigalejääjad valivadki oma nimekirjaga, Sõõrumaa raha ja Edgari hääled ning Repsid, Simsonid, võite oma RB sõita kasvõi kuu peale.
Kui tuleb teine nimekiri, siis võib ju kesikute poolt hääletada, mitte mingil juhul ei hääleta praegu valitsuses kügeleva erakonna lõhestajate pundi poolt, kes tõstab aina makse ja kiidab raudteed takka.
k
Kalle/ 22. juuni 2017 18:08
Kuidas saa kandideerida kohtualla antud isik?
e
Ehhh , kas siis tõesti sellise iseksusega tahetakse vallutada / 22. juuni 2017 09:56
teisi erakondi ,et ainult meie ja ainult meie seadused on ainuõiged ,hirmus lugedagi ,mis siis veel selliste seadustega edasi elada , noo jah selliseid asju võivad ainult väljamõelda kinnises asutuses olijad , neil on ,,häidmõtteid ,, üksinduses peas keerlemas .
h
hhi/ 22. juuni 2017 07:37
milleks meie riigikesel seda koletist vaja on pilpa peal hoida, palka maksta lisaks pensionile. Või on tema pension ka 400?
k
Kuhu te kiirustate/ 22. juuni 2017 08:44
Ikka üks asi korraga. Savisaar ei hakka iialgi oma loodud KE löhkuma oma nimekirjaga. See rohkem reffide unistus. Ja köigepealt ikka see kohtutee... Et see positiivselt löppeks.
v
vana kommunist/ 21. juuni 2017 22:50
Suur tänu punasotsidele ja isamaamüüjatele, kes lasid selle kriminaalse ja kremlimeelse ühtse venemaa kohaliku rakukese ka riigis võimule.
e
expert / 21. juuni 2017 22:48
Mõttetu jutt kandideerimisest , aga kõik see lihtsalt meedia lollitamiseks . Savisaar on ise keskerakonna nõuniku palgal , kesk. toetab rahaliselt kohtukulude katmist jne...., aga viga oli tervislikus expertiisis , millega saab päris kaua , kuni valimisteni heietada kandideerimist . Loll on see, kes usub, tark saab isegi aru .
n
nopasaraan/ 21. juuni 2017 22:15
Kogu aur vile peale. Meenub kunagine mägikotkas Eddie Edwards kes nautis meedia tähelepanu aga lootust kõrgele positsioonile ei omanud, hea kui ühes tükis mäest alla sai. Edgar "Edwards" on nende valimiste esimene kaotaja sest tal pole mingit võimalust volikogust kaugemale hüpata.
Valija petmisega on samuti tegu sest valija hääl läheb lihtsalt tuulde.
Aga noh, las rabeleb. Rahval lõbus vaadata ja ajakirjanikel leib poolmuidu laual - ei pea vaeva nägema ajude koormamisega.

e
Einoh/ 21. juuni 2017 22:05
Ratase ja Simsoni punt tegi vägagi lollisti, kui Savisaare ja kolm tarka naist Keskerakonna juhatusest välja viskas. See oli Reformiametnike intriig, et osadele Keskerakondlastele lubati valitsuses kohti kui nad oma ideelisemad seltsimehed reedaksid. Keskerakonnal üksi on läbi aastate olnud 40% Eesti rahva toetus. Kõik teised on 20% piirimail. Kui Keskerakond pooleks läheb, on Refidel võimalik nad lõplikult hävitada.
e
eestlastest valijad/ 21. juuni 2017 21:45
MAHA Keskerakonna võim Tallinnas ja EV valitsuses! Normaalsed eestlased EI HÄÄLETA mitte ühegi keskerakondlasest kandidaadi poolt! Keskerakond on eestivaenulik, kremlimeelne ja soovib venestada Eesti riiki!
m
Mann/ 21. juuni 2017 21:20
Ma oleks väga õnnetu ja kurb,kui minul oleks selline isa või vanaisa.Ma häbeneks väga seda.
v
veidike kannatust,/ 21. juuni 2017 20:57
kõik intriigid hakkavad koorduma pärast " jaanirahu" nagu Jana mõista andis. Ega Eedik jonni jäta, kui ta otsustas kandideerida siis ta seda ka teeb nii et suled sahisevad ja tolmupilv katab Tallinnat. Linnapea amet on ju nii ahvatlev ja kui pulgad läinud mingu ka trumm!
n
Nojahh,/ 21. juuni 2017 20:39
eks see KE ole otsekui allveelaev, kus pääsevad kas kõik koos või mitte keegi. Käilakuju Etkar on küll veel pardal, kuid päästepaadis ja päästevestiga ja kellelgi pole täit kindlust, et kas ta jääb nendega või nad lähevad temata ja kas laevuke liigub alla- või ülespoole. Kõikidel nendel ... noh, poliitikutel siis ... on aga mure suur, sest pole veel täit selgust ka selles, et kelle jalge alt selle Etkari etteprognoositava häälteloomusega nüüd see vaip ära tõmmatakse.