(Teet Malsroos)

Riigi kinnisvara juht teadis, millest rääkis, kui ütles aasta tagasi, et 45-aastased ei ole enam õppimisvõimelised. Selle parimaks kinnituseks on Urmas Somelar ise. Sest aasta tagasi suud pruukinud ei õppinud ta eelmisest skandaalist midagi, kui nimetas haridusministrit peast rasedaks ja tolle kantslerit kurjaks tädiks.

Nii nagu aasta tagasi, nii ka nüüd esines Somelar ohtrate vabandustega. Iseasi, kas sel korral neist ka kasu on. Sest riigihaldusminister Jaak Aab on resoluutselt meelestatud Somelarile kingaandmise suhtes. Iseasi, kas Aab nõuaks sama kindlalt suupruukija lahtilaskmist ka juhul, kui rahvalikke väljendeid oleks kasutatud näiteks mõne reformierakondlase, mitte aga Aabi erakonnakaaslase Mailis Repsi kohta.

Igatahes pole Aabil Somelari suhtes ligilähedaseltki sellist mõistmist, nagu tal jagus samuti oma parteikaaslase juhitud Loksa omavalitsusele erandit tehes. Somelar Somelariks, aga kas Aabi roll ongi ministriks saanuna olla oma parteikaaslaste kaitsepühak?

Jaga artiklit

17 kommentaari

K
kas nii?  /   10:25, 25. juuni 2017
Uus fenomen Eesti meedias! Mõtleks vaid, kaitseb omasid.
J
Ja siis  /   03:00, 25. juuni 2017
No ja siis! Kas ta tõesti peaks siis kaitsma mingit peast segast ja sooja reformi puki topitud tegelast? Kuuulge Õhtuleht. Vene keeles on hea ütlus "Mõelda on vaja, mitte hüpata".

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis