Ingrid Peek Tags: Anu Saagim, Ingrid Peek (Jörgen Norkroos)

Eile teatas rahvusringhääling mõneti ootamatult, et Eesti kõige tuntumast uhhuu-uurijast Ingrid Peegist saab Eesti prestiižseima raadiojaama Vikerraadio peatoimetaja.

Tänases Õhtulehes kinnitas Peek, et mingisuguseid hirmsaid muudatusi kuulajat ees ei oota, vaid raadiojaam muutub üha paremaks.

Õhtuleht otsustas Peegile appi tulla ja küsida nõu lihtsalt inimeselt, kelle raadiokuulamisarmastust ei saa mõõta tavamõistusega. Viinahaua mees Hillar Kohv annab Õhtulehe palvel Ingrid Peegile viis soovitust, kuidas muuta Vikerraadio veel põnevamaks ja kuidas vältida Raadio Elmari saatust, mida Hillar Kohv väga jõuliselt vaenab. Suurem osa nõuandeid puudutas mõistagi soovi- ja tervitussaateid.

1. Vikerraadios võiks olla soovisaateid rohkem, kui üks kord nädalas "Soovide aeg". Tahaks loota, et Vikerraadio ei muutu kunagi Elmari raadio sarnaseks, kus teatud tervitajate tervituskirju ei loeta eetrisse.

2. Vikerraadios võiks olla võimalus "Õnnesoovide" saates õnnitleda ikka ka 70 ja 75 aasta vanuseid inimesi.

3. Vikerraadio võiks taastada kunagise noortesaate "Soovid, soovid, soovid..." igal pühapäeval.

4. Vikerraadio võiks teha aeg-ajalt ülekandeid ka mõnelt vabaõhukontserdilt, et neid laivina kuulda saaks.

5. Vikerraadios võiks olla iganädalane muusikaedetabel. Kuna Vikerraadio on kõige kuulatavam raadiojaam Eestis, siis saaks Vikerraadio edetabeli põhjal aasta lõpul välja selgitada parimad lauljad ja laulud.

Õhtuleht soovib Ingrid Peegile edu, et tavaliste inimeste soove täita. Lisaks sellele palub Õhtuleht eetrisse tagasi tuua Taavi Libe seksisaate!

Jaga artiklit

13 kommentaari

R
Raadiokuulaja  /   19:10, 24. juuni 2017
Tundub, et Vikerraadio uuele peatoimetajale on suured ootused ja lootused pandud...
Kuulasin ka kunagi Elmari raadiot päris palju, aga peale seda, kui hakati eelistama ühtesid artiste teistele ja mängiti igas tunnis Anne Veskit, ei kuula seda Anne Veski eraraadioks muutunud jaama enam. Igal asjal on piir ja raadio ei tohiks kedagi kellelegi eelistada!
Mis puutub tervitustesse, siis on neidki kirjutatud ja kedagi õnnitletud, aga kui kogesin, kuidas tervituste kõrvale jäeti soovilaul inetult isegi ette lugemata nagu poleks olnudki, rääkimata mängimisest, pettusin väga ja ei tekkinud enam tahtmistki sellist jaama kuulata!
Kui Elmari saatejuhtideks tulid noored tüdrukud, läksid sealsed meessaatejuhid täiesti arust ära ja see puberteetlik itsitamine ja nilbed naljad, oli kolmas põhjus, miks see jaam lausa vastu hakkas!
Vikerraadios võiks olla tõesti üks aus laulude edetabeli saate, mille põhjal tehakse aasta lõpus kokkuvõte, sest Elmari edetabeli aususes annab kõvasti kahelda! Kuulajate soovidest see kohe kindlasti ei koosne, aga kuna Elmar on erajaam, siis võib aimata, millise "krõbina" saatel seal kõik käib...
J
Ja  /   07:31, 21. juuni 2017
6. Igal nädalal lasta eetrisse 5-minutiline lõik Hillar Kohvilt. Hillar siis seletaks, mida tema arvab elust lapikul Maal.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis