Kas oled näinud? Hinnalist maseratit nähti sõitmas Harjumaal ja Tallinnas. Politsei ärgitab teavitama infost autoga nähtud inimeste kohta. (Politsei)

6. juunil läks Soomes Tampere linnas kaduma ligi sada tuhat eurot maksev Maserati, kui proovisõitu teinud mees "unustas" auto tagastada.

Möödunud nädalal jõudis Eesti politseinikeni Soome politseilt info, et varastatud luksusauto võib paikneda Tallinnas Tondi linnaosas asuvas garaažis. Koostöös Tehnilise Järelvalve  Ametiga tehti selgeks, millise ukse taga auto end peitis. 

Praegu pole kuriteoga seoses kedagi kinni peetud. Politsei alustas asjaosaliste väljaselgitamiseks kriminaalmenetlust. Niipea kui uurijad ja kriminalistid on vajalikud andmed kogunud, saadetakse auto tagasi põhjanaabritele.

"Oleme teinud viimastel aastatel rahvusvahelistele autovarastele puust ja punaseks, et Eesti ei ole koht, kust sõidukeid varastada ja kuhu neid tuua,“
ütles kriminaalbüroo talituse juht Toomas Jervson.

Hinnalist Maseratit nähti liikumas Harjumaal ja Tallinnas. Politsei ärgitab teadma andma inimestest, keda sellega sõitmas võidi näha.

Jaga artiklit

38 kommentaari

  /   21:08, 19. juuni 2017
Ta oli ikka väga kohutava häälega,kiunus kui siga aia vahel.Vat selle mehe nö talendist ei saanud mina mitte kunagi aru...
H
heh  /   15:47, 19. juuni 2017
hmm milleks on vaja hoida autot sellisel viisil? Jobud ei teadnud,et autol on olemas gps seade... Kui sellist autot varastada siis tuleb se kiiresti juppideks võtta ja ära likvideerida mitte munema jääda.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis