Maailm

PALK NAGU MINISTRIL! Šotimaal otsitakse kummitusmajja lapsehoidjat (14)

Toimetas Gerly Mägi, 17. juuni 2017, 19:13
Pilt on illustreerivFoto: Vidapress
Meeleheitel ema otsib oma kahele lapsele kummitavasse majja lapsehoidjat. Raudsete närvide ja pisukese hoole eest on pere nõus välja käima 57 200 eurot aastas.

Kuupalk oleks seega lapsehoidjale ligi 4767 eurot. Lisaks saab lapsehoidja 28 kalendripäeva puhkust ning on vaba ka kõikidel riigipühadel. Kuna töö on pere elumajas, saab hoidja seal omaette toa koos privaatse vannitoa ja köögiga.

Mida sellise luksuse eest tegema peab? 

"Kohustused on hommikusöögi valmistamine, laste ettevalmistamine kooliks, kooli viimine ja sealt toomine, samuti koduste ülesannetega aitamine ja uneajaks ettevalmistamine," kirjutas 41-aastane ema portaalis childcare.co.uk.

Neljaliikmelisse perekonda kuuluvad kaks last, üks neist viie-, teine seitsmeaastane. Pere elab armsas, väikeses ja ajaloolises majas, mille ümber on maalilised vaated. 

"Oleme abikaasaga väga hõivatud ning peame tihti kodust eemal töötama," kirjutas pereema, lisades, et sageli on mõlemad vanemad öösel kodust eemal. See tähendab aga ööpäevaringset vastutust lapsehoidjale. 

Ent kõrge palga tingib hoopis lustakam nüanss. Nimelt väidab 41-aastane pereema, et majas kummitab.

"Oleme oma kodus elanud pea kümme aastat. Meile öeldi maja ostes, et seal kummitab, kuid suhtusime avatud meelega ja otsustasime sellest hoolimata maja ikkagi osta,“ kirjutab ema kuulutuses.

"Aasta jooksul on lahkunud viis lapsehoidjat, kes kõik on põhjuseks toonud üleloomulikud juhtumid nagu veidrad hääled, puruneva klaasi helid ja liikuv mööbel. Ilmselgelt on see olnud meie laste jaoks väga segadusterohke aeg," kirjeldab lojaalset lapsehoidjat otsiv ema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee