Inimesed

KUI MUIDU EI NÄKKA | Telliskivi loomelinnak muudeti üheks ööks vallaliste armupesaks (22)

LISA KOMMENTAAR

18. juuni 2017 23:28
Lp Moderaator! Kas sul on kade meel,et haritud ja üle keskmiselt kena naine otsib kaaslast? Oled krõnksus vanatüdruk või?
18. juuni 2017 23:27
kus sa Eestis meest leiad? Kõrgharitud ei jää siia madala palga peale vaid põrutavad välismaale . Joobareid,narkareid ja muidu lollikesi ei taha . Kõrgharidusega naisel on väga raske kaaslast leida . Kui oled 25+,siis ju enam mööda baare ei kolista Kus siis tutvuda? Aga üksi on igav ja" lihaletil "kaubaks olla on alandav. Hei! Korralikud ja humoorikad mehed! Kui julgete tutvuda haritud 27 a blondi,kuid mitte lolli naisega,siis andke teada kommentaariumis!
Tegelikult 31. juuli 2018 12:16
Võiks ju ka küsida - kus sa Eestis normaalset naist leiad? Eriti, kui oled juba 59-ne, üksi oma lapsed üles kasvatanud, oma eluga hakkama saav meesterahvas...
Kentsakas tsensuur 18. juuni 2017 09:51
Kui juhtisin tähelepanu Eesti naiste moraalsele ja mentaalsele allakäigule ja arutlesin, kas poleks mitte otstarbekas naist Venemaalt otsida, sest neid pole see "läänelik kultuur" veel rikkunud- eemaldati kommentaar.
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
Vot siis...
Ma nägin seda, 18. juuni 2017 11:14
vastasin sellele ja panin ka Sinu kommile plussi kuna see mis kirjutasid oli elust enesest, täpselt nii ongi. Mõni tund hiljem eile õhtul nägin samuti üllatusest, et see kommentaar on akdunud, tead, neile moraalselt allakäinutele on see nagu tuline ora, kui sa sellest räägid siis nad mustavad sind kõikvõimalikuga, need pidavat olema vanad ja iganenud moraalid. Muidugi ei keela keegi vangide ja ossidega peresid arendada aga 99% juhud näitavad, et siis tuleks ka ülejäänud elu üksi hakkama saada, mitte kellelegi üritada oma mäöda seemet kaela haakida :) Aga jah, eesti naiste kultuursus, moraalsus, mentaalsus...siin polegi midagi rääkida.
Ekstaole 18. juuni 2017 11:55
Miskipärast meedia tegutseb agaralt eestlastele moraalse kollapsi tekitamisega. Lisaks muidugi staliniaegse propaganda sarnaste üllitiste vorpimisega, et kujundada ka poliitilisi veendumusi.
Madis Peterson 18. juuni 2017 09:29
Ma tahaks hoopis küsida, kust selle vaga jumalasulase kontakte saab, tahaks talle veerandkohaga tööd pakkuda. Nimelt meil Holstre kandis läks vana kirikupapp loojakarja ja nüüd põle kedagi, kes kogudust kantslist karjataks just nagu Iisak oma lambaid
armupesa 17. juuni 2017 22:40
ja jobi voolas ojadena....
Ma ka 17. juuni 2017 22:07
Kas keegi teab kuskohast saab infot nende ürituste ja toimumisaegade kohta?
Heh. Eesti... 17. juuni 2017 19:21
naised - üks suur naljanumber

Mida nalja? 17. juuni 2017 16:15
Südamest soovin, et sellised "naljategema tulnud" ja tunneteüle naervad emased lõpetavad üksikemadena
Mida naisi 17. juuni 2017 16:09
"tulin nalja tegema" - krt, kui selline üritus on, istu kodus oma tondi kaisus ja ime tal lahti, tema tuleb teisteüle irvitama? Pagan, see nii tuttav, ma olen seda nagu mitu korda elus kohanud. Ma südamest loodan, et see naine lõpetab üksiku, äratümitatud osside jalamatina, üksikmammina.
Käisin ka 17. juuni 2017 15:33
see oli ikka väga naljakas ja mõttetu üritus
käisin kohal ja juba 00.30 lahkusin
17. juuni 2017 18:31
said siis otsa peale ka vä?
A 17. juuni 2017 14:58
Mis "lihalett" ja "ämblikuvõrgud ja tolm"? Väga üleolev suhtumine autoril. Ebaviisakus ei hüüa tulles. Nojah, aga mida ühelt ajakirjanikult ikka tahta. Isegi hästi. Tema oskab "muiata mittekohmakalt".
no 17. juuni 2017 14:43
tegelikult olid ennemuistsed abielud rohkem nagu arvestused. Nii taluperedes kui aadlil. Kes see toona mingist armastusest jahus, see rohkem nagu romaanikestes preilnadele.
4x4 17. juuni 2017 14:12
Minnakse *nalja tegema* ... Hiljem on suhe ka nali ja abielu on nali, mille võib hetkega nurka visata ..
Tänaste noorte suhtumine ellu
Kurb 17. juuni 2017 16:06
Kuid sul tundub, et on suures osas õigus.
Mina rumaluke ei oska vene keelt suhtlustasandil, koolis suhtuti vene keelde halvasti ja noorele on see ju ikka ülekanduv, 10a hiljem nüüd kahetsen, et puht põhimõttepärast (ääretult nõme ja ei soovitaks teistel selles põhimõttes kinni olla, kel võimalus õppida seda keelt) ei tahtnud seda õppida. Ilmselt leiaks seal võibolla isegi tubli ja kena naise, seal on palju ilusaid ja saledaid ja hoolivaid naisi, eestis on isegi pekivolaskid väga üleolevateks muutunud ja ega nihukest ei taha ka. Lisaks 95% on siin kullakaevurid ja muud tuul vilistab kõrvade vahel tüüpi.
**** 17. juuni 2017 21:24
Kui teiste arvamus vene keele osas sulle nii kangesti korda läks, siis ikka ise ka seda tuul vilistab kõrvades tüüpi :) :)
Mulle läks kordasee põhikoolis 17. juuni 2017 22:23
Juba õpetajate oma hoiak venega seonduva kohta ja üldine inimeste hoiak. Noor on rumal ja vastuvõtlik, pole siin mõtet klähvida, 12-13a veel ei saa aru ja seejuures ei saa süüdistada selles vanuses iniemst tuul vilistab tüüpi inimeseks. Lihtsalt, saad vanemaks, mõistad, et kogu see eu ja läänelik jama ongi jama, surutakse peale inimestele seda suhtumist. Minujaoks oli see halb juba sesmõttes, et olen ainus omas klassis kes on senini vallaline, mul ei olegi kedagi olnud, keegi ei ole mulle isegi ütelnud, et minust hooliks vm. Sinusugune, lääneliku ülejala elustiili viljeleja ilmselgelt ei mõista ka, et mu elus on seetõttu olnud pimedat aega palju, elan tänu sellele, et kui olin piiripeal siis miski sundis mõtlema sellele, et kas neil inimestel siis on kõik ikka hästi? Ja mulle andis mu elujõu tagasi see, et mitte ühelgi mu klassikaaslasel ei ole hästi, ma tean ja olen suhelnud, pooled umbes on lihtsalt ringitõmbajad, kes koguaeg ajavad taga paremt, osa on joodikuid, osa on muidu lihtsaid. Seega ma nagu ei ole milelstki ilma ka jäänud. Siiski ma usun, et tõeline armastus on olemas kuna ise olen seda ühepoolselt pidanud pikka aega kahetsustundega tundma just niisuguse, suhetele lihtsameelse tõttu. Vene inimesed, nende kultuur jne on teine, seal kindlasti on naisi kes ainuüksi seetõttu hindaks meest kõrgemalt kui ta on lojaalne, eestis sellepeale naerdakse ja ka mina selliseid ühiskonna üldkasutatavaid hea pilguga ei vaata, need pole naised. Eesti naised on ülisuures osas just sellised tühjad kohad kel püksid jalas ei püsi. A sina usu mida tahad, sinu arvamus on sinu, minu oma minu, mul pole vaja kollekstsiooni ühiskasutatavatest, piisab ka ühest aga sina arva mis tahad, miinuse said kirja.
Tibud, 18. juuni 2017 12:54
olen vanem inimene ja ei ela Eestis, vaid Saksamaal ja olen ka mujal elanud. Õpetan siin üöiõpilasi ja võin teile ausalt öelda, et mitte ükski rahvas ei ole nii rahale orienteeritud, kui venelased. Kas see alati nii on olnud, ei tea öelda, aga tänapäeval (ca 50 viimast aastat) küll. Rumal jutt teil südamlikest vene naistest. Ühtegi neist te kätte ei saa, kui nooriku vanemad ei veendu, et te olete rahakas peigmees. Paremad vene vanemad panevad oma tütred rikastele välismaalastele.
mees 18. juuni 2017 15:31
Jah nii see on. Vene naisega tahad tõsisemat asja ajada siis esimene ultimaatum on see, et kui tahad teda 100% omada siis pead teda ülalpidama sest seal on nii kombeks, et kui naise võtad siis naine jääb koju nö kokkama ja majapidamist hoidma..tegelikult sinu raha laiaks lööma..