Trennikool | ÕL TV

ÕHTULEHE EKSPERIMENT | Kõigest nelja kuuga kümne aasta parimasse vormi! (2)

Sten-Erik Unt | Video: Jörgen Norkroos, 16. juuni 2017, 16:08
Foto: Jörgen Norkroos
Veebruari alguses suundusin pika vaheaja järel taas jõusaali, et ühest keskmisest Eesti sardellist tailiha voolida. See pidi juhtuma Eesti parima kulturisti Ott Kiivika koostatud Õhtulehe trennikooli videokavasid järgides.  

Kõigest neli kuud hiljem võin ilma igasuguse valehäbita öelda, et lühikesest ajaperioodist hoolimata olen viimase kümne aasta parimas vormis. Nii kaalunumbrit kui ka peegelpilti vaadates.  

Tulemused 

Jaanuari alguses kaalusin 83,7kg ja eesmärgiks sai seatud 77 kg. Viimasel kaalumisel näitas kaal numbrit 76,2kg!

Kaalukaotuses rohkemgi  rõõmustab mind tegelikult kõhu kahanemine koguni 11 cm võrra (100-st sai 89) ja samal ajal rinnaümbermõõdu paisumine 1 cm (104-st sai -105) võrra. Ka kõige parema tahtmise juures ei meenuta mu peegelpilt enam sardelli.

Ma ei julge öelda, et ma just tailiha olen, aga eksperimendi alguse rinna-ja vööümbermõõdu vahe on kasvanud suisa 4 korda ehk 4 sentimeetrist (104 ja 100) on saanud 16 sentimeetrit (105 ja 89). 

Kuidas edasi?

Kahtlaselt ilus, onju. Kõigest nelja kuuga on sisuliselt Schwarzenegger valmis. See oli nüüd muidugi väike huumor. Tema kõrval meenutan ma pigem mõnda Aafrika pikamaajooksjat.  

Sarnaselt Mustale Mandrile käib õnneks ka meil päike juba võrdlemisi kõrgelt. Seatud eesmärgid on saavutatud. Käin kiirelt Sõle McDonaldsist läbi ja tõmban Stromkal torso paljaks. 

Tegelikult mitte.

Põhja-Tallinna uhkemale rannale vahest isegi jõuan, kuid McDonaldsisse ei lähe ma veel niipea. Mingi krõks käis seekord ikka läbi. Ei isuta selline kraam enam. Toidupilte ma loodetavasti Instagrami postitama ei hakka, aga trenni kavatsen kindlasti edasi teha. Soovitan sullegi. Diivanilt välisukseni on selle teekonna kõige raskem hetk.

Väike Ott (loe nutitelefon, kust saab vaadata Ott Kiivika trennikooli kavasid) tasku ja saali. Mõne kuu pärast rõõmustab peegelpilt, sinu lähedased ja loomulikult ka haigekassa.

Samal teemal

22. mai 2017, 12:37
ÕHTULEHE EKSPERIMENT | NÕRGANÄRVILISTELE MITTESOOVITATAV: jõhker vigastus lõi kaalulangetaja treeningplaanid sassi
12. aprill 2017, 14:00
ÕHTULEHE EKSPERIMENT | Kahe kuuga pani kõhult jooksu 7 cm pekki!
10. märts 2017, 15:54
ÕHTULEHE EKSPERIMENT | Miks ajasid kaalulangetaja esimese kuu tulemused Ott Kiivika vanduma?
3. märts 2017, 11:42
ÕHTULEHE VIDEO | Ott Kiivikas õpetab, kuidas jõutreeningut efektiivsemaks muuta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee