Eesti uudised

EKSKLUSIIVINTERVJUU | SAVISAAR INTENSIIVRAVIPALATIS: "Jah, oleksin võinud surra!" (297)

Katrin Lust, 16. juuni 2017 04:00
HAIGLASSE! HAIGLASSE!: Kohtumajast väljus Edgar Savisaar üleeile veel ratastoolis, kuid et meedikud saaksid kiirabiautos vajalikke protseduure läbi viia, tuli tal kanderaamile pikali heita.Foto: Alar Truu

On neljapäev. Kell 14.20. Pärastlõunane päike on kütnud Ida-Tallinna keskhaigla viienda korruse kardioloogiaosakonna intensiivravipalati kuumaks. Ruumis lebab kümmekond patsienti, kehad ühendatud juhtmete ja voolikutega piiksuvate aparaatide külge. Kui muidu tekitab Savisaare nimi inimestes uudishimu, siis selles palatis ei kerki tema nime kuuldes ühegi kurnatud patsiendi kulm. 

Kolmapäeval viidi Savisaar kõrge vererõhuga otse kohtuistungilt kiirabiga haiglasse, kuid seda, et ta seal kohe intensiivraviosakonda pandi, meedias ei mainitud.

Nüüd lebab ta voodis külili, ülakeha paljas, jalas sinised püksid ja loeb raamatut. Südameümbrusse on kleebitud kolm andurit, mille värviliste juhtmetega on ta ühendatud piiksuvate aparaatide külge. Üks neist näitab, et Savisaare vererõhk meie intervjuu alguses on 135/81.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.01.2018
HELME SARAPUUDE NÕUDEST: see on väljapressimine
21.07.2017
Edgar Savisaare ihuarst Peep Põdder: minu juhitavas Jõgeva haiglas on suremus null!
19.06.2017
Savisaar: kui võin minna kohtusse end kaitsma, võin minna ka valimistele mandaati uuendama
18.06.2017
Edgar Savisaar lubati nädalavahetusel haiglast koju

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee