Teisipäeval, 20. juunil, vahetult enne rahvus- ja lõkkepühi esitleb Onu Bella oma uut kaksikromaani "Tappa prostatavähk". 

Esitlus toimub vana telemaja puhvetis, mille on kuulsaks joonud Mati Talvik, Rein Karemäe, Hardi Tiidus, Valdo Pant, Ene-Maris Tali, Reet Oja, Ivar Vigla ning eriti Marko Reikop (Lomonossovi 27).

Autoriga vestleb autor. Esitlusele on oodatud kogu eesti rahvas, nii tervem kui haigem osa meist kõigist. Raamatut müüakse kohapeal sularaha eest, kümnekas eksemplar, mis on täpselt poole odavam kui poes.

Raamatust:

Onu Bella autobiograafiline kaheosaline pulpfiction on halastamatult aus käsitlus sellest, mida hakkab läbi elama seni täiesti terve mees, kes vaatamata regulaarselt arsti juures käimisele saab eesnäärmevähi diagnoosi. Ilukirjanduse ja fantaasiaelementide kõrval jookseb romaanis armastatud meelelahutustegelase enda lugu, mis on pehmelt öeldes võigas.

Arstide süvenematuse, hoolimatuse ja stampides kinni olemise tõttu muutub 50-aastase mehe elu seoses operatsiooniga täielikult. Lubatud ja loodetud kiiret paranemist ei tule ega hakkagi tulema. Ent elama peab – mähkmed püksis, antidepressandid igapäevaseks neelamiseks taskus, abielumehe rõõmude nautimine igaveseks lõpetatud. 

See raamat räägib ausalt, mis ja kuidas hakkab mehe elu sellises olukorras olema. Oma keemikuharidusest lähtuvalt on autor äärmiselt süvitsi käsitlenud ka raviprotseduuride ja ravimite toimet ning spetsiifikat.

Raamatu kujundas Jan Garšnek. Väljaandja on Juku-Kalle Raid ja toimetaja Lauri Vanamölder.

Jaga artiklit

1 kommentaar

  /   20:51, 15. juuni 2017
bella vöiks kambäki teha ja uuesti laulma hakata,ma läheks nostalgiteks kyll pisut.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis