Eesti uudised

Haabersti hõberemmelga dramaatiline juhtum

Ants Vill, ants.vill@linnaleht.ee, 15. juuni 2017 17:07

4 KOMMENTAARI

s
Saamatu seltskond/ 17. juuni 2017 08:04
Kahju, et selliste sammudega tehkase karuteene looduskaitsele. See projekt on olnud aastaid, et mitte öelda aastakümeneid töös. Kõigil on olnud võimalus öelda oma arvamus, teha ettepankuid, vajadusel ka korrektuure. Nüüd, kui töö käib ja kulutatud on suur hulk raha, tullakse asja peatama. Kus kurta te olite õigel ajal?! Ega sama on ju ka Reidi tee, Rail Balticu ja muude arendustega. RB on kümmekond aastat olnud teada, otsused trassi osas tehtud, tööd käivad mitme slõigus, kas või lennujaama trammiliini ehitus nende rahadega. Ja nüüd võideldakse. Eriti arusaamatu ja selgelt poliitiline on kahe ametkonna, õiguskantsleri aj tema bürroo ning riigikontrolli ja riigikontrolöri tegevus. Kas eelmise valitsuse ajal oli suu täis topitud?! Või veelgi hullem, aetakse poliitikat. Aga siis tuleksi poliitikasse minna. Reidi tee õige asukoht oli sal, kus praegu laiauvad kinnisvaraarnedajate rajatud elamud. Jätta mereäär linnarahavale avamata ning Tallinna Kwsklinnast mööda viiv Pirita-Viimsi suunaline magistraal tegemata, oleks juba lollus!!
t
Teise koha saanu tehakse suveniirideks .../ 16. juuni 2017 17:47
On tihe rebimine:
Eesti Vabariik 99 (24. veebruar 1918)
Paju lahing 98 (31. jaanuar 1919)
õ
Õismäelane/ 15. juuni 2017 21:19
On ikka ahastama panev olukord, kus mingi suvaline asjatundmatute grupp saab ühiskonnale ja ühiskonna huvidele jalga taha panna.
l
Loomulikult/ 15. juuni 2017 17:40
oleme vastu, protestime, keelame ära ja lähme kohtusse. Kõik, mis on hea, on vastik, ebamoraalne, teeb paksuks ja on keelatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee