Foto: Vida Press
Toimetas Piret Kütt 15. juuni 2017 10:50
Inglismaal, Ida-Sussexis asuvas Guestlingi külas trampisid lehmad surnuks Oxfordi akadeemiku, 80aastase multimiljonäri Brian Bellhouse'i.

Ärritunud lehmakari ründas vanahärrat esmaspäeva hommikul, kui viimane kella 11 paiku oma jalutuskäiku tegi, vahendab The Independent.

Mehe hädakarjeid kuulis teine lähedal olnud jalutaja, kes sündmuspaigale kiirabi kutsus. Paraku ei õnnestunud meedikutel Bellhouse'i elu päästa ning ta kuulutati surnuks kohapeal, 8 kilomeetri kaugusel Winchelseas asuvast kodust. 

Brian Bellhouse sai tuntuks ning teenis kopsaka varanduse koos oma väimehega, luues torkevaba vaktsineerimismeetodi PowderJect, kus ravim paisatakse nahka rõhu alla oleva gaasiga. Hiljem keskendus äri gripivaktsiini tootmisele ning see müüdi 2003. aastal ligi 500 miljoni euro eest USA ravimifirmale Ciron

Kommentaarid  (3)

Saab kirjutada raamatu 15. juuni 2017 11:11
Killerlehmade kättemaks.
!!! 15. juuni 2017 12:25
Ilmselt ta kohalolek kuidagi ärritas lehmi, nii et nad tema oma vanlaseks arvasid (ega äkki ei olnud kaasas haukuva koera? See seletaks kõik). lehmakarja rünnak seisab üheskoos ummisjalu vaenlase peale tormamises ja tema maasisisse tallamises. Näiteks üksiku hundi. Seega ei maksaks vabaslooduses neid "armsaid vissikesi"liialt lähedalt kaema minna, kui just tugev kopliaed teie vahele ei jää.
!!! 15. juuni 2017 12:31
Väga agar moderaatot meil täna. Ei tohi isegi naiivsetele linlastele lehmakarja instinktiivset käitumist ning ohte selgitada. Üht-teist sellest ma kunagise,ka karjas käinud maalapsena ikka veel tean ning mäletan. Aga ei tohi! Kuigi kommentaaris polmud mitte ühtegi solvangut, mõnitust, sõimu, ropendust ega riigisaladust väljalobisemisi. Huvitav,kust leiaks keelatud tabusõnade täieliku nimistu?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS