Otse loomulikult on Edgar Savisaare kohtuprotsessi vastu suur avalikkuse huvi. Ja see on ka põhjendatud: eksmeeri süüdistatakse korduvas altkäemaksuga nõustumises ja selle vastuvõtmises, rahapesus, korduvas omastamises ja erakonnale keelatud annetuse vastuvõtmises.

Kolmanda kohtupäeva hommikul aga kohtumajas tõsiseks ja sisukaks kohtumõistmiseks ei läinud, sest Savisaar viidi kiirabiga haiglasse. Võib vaid spekuleerida, miks ei kontrollitud Savisaare tervisenäitajaid enne kohtumajja tulekut ning juba siis midagi ette ei võetud.

Kas oli taktikaline käik lasta näost kaame Savisaar ratastoolist kanderaamile tõsta kõigi ajakirjanike silme ees? Kus on aga meedia enesekriitika? Seda nii juhul, kui tegemist oli planeeritud näitemänguga ja ka siis, kui inimene tõesti tervisehäirete tõttu haiglasse toimetati. Kummalgi juhul ei peaks kaamerad välkuma kanderaamil lamava Savisaare pea kohal.

Jaga artiklit

33 kommentaari

M
maakas  /   12:50, 15. juuni 2017
Kas seal Vene saatkonnas pesnipljäskal olles ka tervis jupsis? Irwitame koos! Seal polnd häda midagi, äkki kolmandik laekub ikka sulas??? Kle, või seal ka tõbi kallal, vä?
K
Ka tavaline inimene.  /   23:27, 14. juuni 2017
Huvitav ,miks tava inimesele ei tule sellise näidu peale kiirabi koju? õeldakse võtke oma rohud sisse ,See on ju tavainimese üle irvitamine !

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis