Eesti uudised

Eesti kõrged korterelamud tekitavad päästjatele peavalu - trepikojad on kola täis ja uksed lukus (7)

LISA KOMMENTAAR

nonoh 15. juuni 2017 06:42
ei peagi olema kõrghoone, aitab ka viiest korrusest. Kui keldrid , eriti keldriboksid on täis mitmekümne aasta tagust prahti, isegi autokumme, kaltse, plasti, nõukaaegset makulatuuri , pole mingi ime, kui keldrist algav tulekahju mürgitab tossuga terve maja enne kui ärkad.
MGM 14. juuni 2017 19:39
Tuletõrjeautodele tuleb anda õigus etteparkinud autod eest ära rammida ja asi lahendatud.
trepikoda 14. juuni 2017 15:31
ei ole pääsetee tõesti alumiiniumist kokkupandav konksudega 2m redel igal rõdul kui on üldse rõdusid trepikoda muutub korstnaks
Hiiumaa Kohvikukärbsed 14. juuni 2017 14:17
Estonia puiestee 5 b , see hiigelhoone on surmalõks...
Kah Vilde teelt 14. juuni 2017 13:08
isegi kui trepikoda oleks kola täis oleks see väike mure - autod majade ees ja sissesõitude ääres on juba nii pargitud, et suur tuletõrjeauto ei mahu ja võib suure magistrali äärest vaid musta tossu vaadata
just 14. juuni 2017 14:51
ja lukus uksed hoiavad ära nii mõnegi põlengu või muu kuriteo.
Kuid majaümbrus võiks küll sõiduvabam olla. Kinnisvaraarendajad peaks selle peale mõtlema hoolikamalt. Ei ole vaja nii tihedalt maju kokku vorpida.
Ja teine oluline märkus - miks lubatakse kasutada kergesti tuldvõtvaid viimistlusmaterjale? Tänapäeva värvid, viimistlusplaadid, vahud jne. saab põlema kiiremini kui tuld pliidi alla!
Jajah "ei toimi" 14. juuni 2017 13:00
Aga kes vastutab? Siis tuleb toimima panna. Need vanade majade asjad on tegelikult ikka paremad - treepid on oluliselt vastupidavamad kui praegused. Need elavad tunduvalt raskemad probleemid üle kui praeguseaja viletsalt konstrueeritud ja kehvadest materjalidest trepid. Lisaks on veneaja trepid ka laiemad - suurem läbilaskevõime. Uksed on probleem muidugi - narkareid ju jõlgub igalpool ja kuidas sa saad hoida ukse lahti?