Melu TV | ÕL TV

JUBA TÄNA! "Naabrist paremas" kisub kismaks: sõbralikud naabrid osutuvad reetjateks (17)

Toimetas Maily Mau, 14. juuni 2017, 11:10
Alari Kivisaar, Keili Sükijainen Alar Truu
"Kui kortereid eraldi hinnata, siis on ühel pidevalt võõrutusnähud kvaliteediga liialdamises, teine vajaks appi sisekujundajat ja neljandal korteril vahutab roosamanna nii, et pool Eestit ei saa suurest armastusest ei süüa ega magada", naerab Kristi Meikar, kelle korteri pärast kaks perekonda omavahel tülli läksid ning sõprussuhted igaveseks katkestasid.

"Naabrist parem" viies hooaeg on lõpukorral ning võistlustules on omavahel neli perekonda, ent vaid ühel on lõpuks võimalus oma kätega tehtud korteri omanikuks saada. Finaali eel saab võitu aga omandi- ja kadedustunne ning olukord kisub naabrite vahel äärmiselt pingeliseks. Head suhted ja sõprussidemed saavad igaveseks purustatud ning antud lubadused visatakse unustuste varna.

Naabrist parem Facebooki kuvatõmmis/TV3 Eesti / TV3 Estonia

Samal teemal

Saate pesamunad 22aastane huvijuht Ida Isabel ja automaalrina elatist teeniv 23aastane Rein-Erik said kohe uue saate hooaja algusest saati paremini läbi oma naabrite Egle (27) ja Rasmusega(28). Ühiselt veedeti palju aega ka saateväliselt ning üksteisele usaldati saladusi, mida televaatajad kunagi ei näe. Omavahel oli vaikiv kokkulepe, et üksteiselt kunagi rosetti ära ei võeta, mis tähendaks teisele võistlustules olevale paarile eesootavaid raskusi. Hoolimata üksteisele usaldatud südamesaladustest ja lubadustele tunneb Ida Isabel, et eelolevas saates löövad nende parimad sõbrad neile noa selga, võttes ära neilt roseti.

Naine tunneb siiani pahameelt ja leiab, et säärane valetamine oli inetu: "Me suhtlesime ka väljaspool saadet ja meil ei olnud otsest kokkulepet, küll aga olid Egle ja Rasmus andnud omapoolt väga selgelt mõista, et kui nemad peaksid roseti võtma, võtaksid nad 100% Meikaritelt roseti. Nad veensid ka meid selles ja põhjendasid väga põhjalikult, miks peaks korter kolmelt roseti ära võtma. Ehk siis nende poolt oli kindlameelselt välja öeldud, et nad võtavad ära roseti korter kolmelt."

Ida Isabel ja Rein Erik Alar Truu

Ida Isabel, kes on oma loomu poolest rahulik, kuid kellele on samas vaja pidevalt action´it ei suuda unustada, et superfinaali ees neid nii tümitati: "Eks pärast seda kõike, me jätsime neile rosetid alles, sest nemad olid kindlameelselt öelnud, et nemad selle korter kolmelt võtavad. Muidu oleksime ka ju meie teisiti teinud. Sisuliselt võib ju öelda, et tänu sellele kinkisime oma superfinaalikoha suure tõenäosusega neile."

Malbe ja töökas 27-aastane Egle ei võta olukorra eest vastust ega süüd omaks ning tunnistab mõtlikult: "Ilmselt kui keegi kelleltki millegi eest punase roseti saab, tuntakse alati, et neile on tehtud ülekohut."

Egle Soodla ja Rasmus Roosileht Alar Truu

Ida Isabeli jutud justkui vaikivast kokkuleppest, et üksteiselt rosetti ei võeta, lükkab e-poes assistendina töötav Egle ümber: "Meil otseselt ei olnud kokkulepet, et me ei võta rosetti ära. Selles suhtes, et jah, me saime ilusti läbi ja kõik oli kena, aga see otsus lihtsalt tuli teha ja nii see läks."

Kuid 22-aastane huvijuhina tööd rabav Ida Isabel ei suuda oma solvumist ja pahameelt varjata ning kinnitab, et nüüd tahavad Egle ja Rasmus end olukorrast välja vingerdada: "Eks me kõik tahame ennast pärast puhtaks pesta sellest jamast. Et me keegi ei taha ju näida pärast süüdlasena. Me siiralt uskusime sellesse, et korter 2 on meie sõbrad ka väljaspool saadet - mitte just parimad sõbrad aga nad on siiski meie sõbrad. Ja me uskusime sellesse, millesse nad rääkinud olid. See, mis nad nüüd väidavad, selleks, et end hästi näidata, et tänasel päeval nad teevad head nägu ka korter kolmega, kellest nad varem meile väga halvasti rääkisid. Et eks me kõik üritame head imagot hoida, lihtsalt meie oleme Erikuga jäänud alati ausaks, ka oma väljaütlemistes ja kõiges selles, tänu millele me oleme saanud ka palju pahameelt - siis nemad seda kindlasti kahjuks ei tee."

Mõlemad naised tunnistavad, et pärast seda vahejuhtumit ei suutnud kumbki osapool enam edasi suhelda ning Egle tunnistab, et praeguseks omavahel ei räägita: "Ma ei tea, kas see on nüüd tüli aga me ei suhtle."

"Naabrist parem" osalejad Alar Truu

Ida Isabel leiab, et saates osalejad on kõik kõvasti vaeva näinud, kuid kui ta peaks kellelegi näpuga näitama, ei näita ta hoolimata noa selga keeramisest seda Egle ja Rasmuse peale, vaid jääb realistlikuks: "Ma arvan, et kõige nõrgem lüli on see korter, kes ei ole oma ühegi toa eest saanud kuldset rosetti ja on saanud ainsana kahe toa eest punase roseti." Naine vihjab muigavalt: "Meikarid on vaeva näinud, kuid kohati häirima jäi see, et nad rõhutavad kõige rohkem, et kõik on neil ise tehtud. Samas nullist tehtud mööblit nende korteris aga ei ole ainsana. Võibolla ma siin eksin, aga teistel on minu teada kõigil igas toas isetehtud mööblit."

36-aastane Kristi Meikar, kes teenib elatist ettevõtjana ja beebide ujumistreenerina, ei lase end noorte ühisrindest häirida: "Meid hoiatati ka juba ette, et meie perelt plaanitakse rosette ära võtma hakata ja põhjuseks öeldi meile alguses, et meie pere meeldib paljudele  ja meie korteril on tugev ühtne sisekujundus. Praeguseks olen kuulnud veel mitmeid teisigi argumente, Aga noh, ilmselt peeti meid jah piisavalt ohtlikeks, et oli vaja lausa kambakas teha."

Kristi, kelle suureks hobiks on mööbli restaureerimine naerab ja lisab muigavalt: "Vaesekesed, nad oleksid võinud ju küsida, oleksime ehk isegi andnud neile mõne roseti. Me nagunii loodamegi rohkem oma poolehoidjate aktiivsele hääletamisele."

Kristi Meikar Alar Truu

Süüdistusi, et Meikarid vaid värvi maha kraabivad ja korteris midagi ise ei tee, naine omaks ei saa võtta: "Mis ma ikka arvan, see ei ole tõsi. Kahju muidugi, et kellegi teise välja öeldud lause võib tõena paista ja televaatajate kõrvu kajama jääda, aga eks peame siinkohal jälle olema kannatlikud ja lootma, et Jumal toob asjad päevavalgele, loodetavasti mitte liiga hilja."

17 KOMMENTAARI

v
Vaataja 14. juuni 2017, 23:30
Naljakas viis jälle promo teha. Korter 1 näitavad ennast ninnu nännuna aga kus salvavad teisi. Kõike saab alati oma vahel ilusti ära rääkida, et miks ...
(loe edasi)
j
jajaa 14. juuni 2017, 22:17
Muidugi Getter Jaani elukaaslase vend ju peab saama kogu selle loo võitjaks. Ega siis muidu neile kuldseid rosette nii heldelt jagatud ja ka kuldrosettide äravõtmine tagasihoidlik olnud.
Loe kõiki (17)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee