Tänase saate külaliseks on Alari Teede, kes sõitis kolme kuu ja kolme päevaga maakerale tiiru peale.

Oma kolmekuise rännaku jooksul külastas ta muuhulgas Sri Lankat, Uus-Meremaad, Fidžit ja Malaisiat. Kokku tegi ta ümbermaailmareisi jooksul 24 lendu ja piletite hinnaks kujunes umbes 2000 eurot.

Kuna kolme kuu jooksul taheti näha võimalikult palju, siis sai igas kohas olla võrdlemisi vähe ning viimaks kujunes teekond hoopistükkis kurnavaks. Seega tunnistabki Alari reisilt naasnuna: nüüd tahaks nädal aega korralikult magada!

Saadet juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Jaga artiklit

6 kommentaari

K
kkk  /   14:43, 6. juuli 2017
Kõlab nagu oleks lihtsalt linnukese kirjasaamise jaoks korraks igas riigis jalg maha pandud, ilma suurt midagi nägemata. Aega ei olnud ju üldse! Lisaks sellele kõik lennupiletid kõige odavamad, mis tähendab ka seda, et ei need ei saanud kõige otsemad lennud olla. Odavamad on alati need, kus peab sada vahemaandumist ja lennujaamas passimist tegema, enne kui sihtkohta jõuad.
P
Peeter  /   15:05, 15. juuni 2017
2000 eurot kolme kuu peale (45 eurot päevas) ja seal 45-eurose päevakulu sees on 24 lennureisi, sealhulgas kontinendilt kontinendile, tundub natuke ulmejutt. Autorent, kütus (päris pikalt, nagu ta väljendas) ja kõik muud kulud, nagu toit, jook, esmatarbekaup..
Kui tema 2000 eurot otsa ja sai siis sõbrad juurde klappisid, tundub juba usutavam :)
Pole kursis tema tegemistega, aga oleks päris huvitav, kui ta selle reisi kohta blogi, kuhu ta kõik väljaminekud kirja paneb - lennupiletid, lennujaamamaksud, teenustasud, autorent, ühistransport, kütus, söök, jook, erinevad maksud jms.. Kõik kulud. Ainuüksi söögi ja joogi peale, ma kujutan ette, kulub juba mingi 500 eurot kolme kuuga (ülitagasihoidlikud 5,5 eurot ööpäevas!). Oleks isegi sellisest ülisäästureisist huvitatud ja arvan, et ka paljud teised.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis