HAARAB SÜDAMEST: Teet on häiritud, et ­kahe aasta jooksul ei saanud ta Põhja-Eesti regionaalhaiglast vähimatki teadet, et viieeurose arvega mingi probleem on. Inkassofirma esindaja oskas aga kohe haigla andmebaasis tema lähedasena registreeritud abikaasale helistada.Foto: Stanislav Moškov
Kadi Viljak 14. juuni 2017 04:00
Põhja-Eesti regionaalhaigla müüs patsiendi arve inkassofirmale, kes nõudis seitse korda suuremat summat.

Põhja-Eesti regionaalhaigla müüs patsiendi arve inkassofirmale, kes nõudis seitse korda suuremat summat.

"Ma sain selle aja jooksul, kui inkassofirma ja haiglaga asju selgitasin, vaat et infarkti!" Põhjus, miks ettevõtjana tegutsev härra nädalajagu päevi eriti hoolikalt oma südame­ravimeid tarvitas, peitub viie euro suuruses haiglaarves, mille ta enda teada oli tasunud. 

Kevadisel reede pärastlõunal tegi Teedu (54, nimi muudetud) abikaasa kaupluses sisseoste, kui ta sai äärmiselt kummalise kõne. Helistati inkassofirmast ja otsiti proua abikaasat.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (36)

Nojah 14. juuni 2017 20:11
Tegelikult tavaline käitumine riigiametite poolt. Inimesele näiteks ei peagi teatama, kui talle on kohtus mingi trahv määratud. Ammugi pole teda vaja kohtusse kutsuda. Sageli võtab politsei inimeselt justkui kontrollimiseks isikuandmed. No läksid näiteks üle muru. Poole aasta pärast satud aga inkassofirma poolt tagakiusatavaks sadade €urode ulatuses. Pangad on varmad nende nõudmisel meie kontosid sulgema. Avastad pangakaardiga arvet makstes, et konto on suletud ja ongi kõik.
H.H. 14. juuni 2017 13:20
kõikidel sellistel juhtudel peab prokuratuuri saatma avalduse inkassotöötaja suhtes kriminaalmenetluse algatamiseks
14. juuni 2017 14:35
küsi enne reinsalu käest sest äkki need kelle vastu avalduse annad on irl omad siis lähed ise kinni
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS