HÄDAABISÕIT: Kalvi-Kalle Kruusamäe jaoks on pereväärtused tähtsamad kui ükski seadus. Foto: Alar Truu
Denes Kattago 14. juuni 2017 04:00
TV3 tõsieluseriaalist "Prooviabielu" tuntud Kalvi-Kalle Kruusamäe astus eile Pärnu maakohtu Rapla kohtumajas kohtukulli ette: noormeest ähvardab korduva juhiloata sõitmise eest – viimati tulnud haige vanaisa haiglasse viia – kuni aastane vabadusekaotus.

TV3 tõsieluseriaalist "Prooviabielu" tuntud Kalvi-Kalle Kruusamäe astus eile Pärnu maakohtu Rapla kohtumajas kohtukulli ette: noormeest ähvardab korduva juhiloata sõitmise eest – viimati tulnud haige vanaisa haiglasse viia – kuni aastane vabadusekaotus.

Riigi Teataja andmetel on Kalvi-Kalle Kruusamäe kaheksal korral liiklusväärteo, võla ja varavastase süüteo eest süüdi mõistetud.

Oktoobris 2016 mõisteti ta taas juhiloata sõitmise eest kaheks kuuks trellide taha. Kalvi-Kalle põhjendas Õhtulehele oma viimast 3. juunil tehtud juhiloata sõitu kui force majeure’i – haige vanaisa tuli kiiresti haiglasse toimetada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

METSAVEND 14. juuni 2017 10:31
Kogu probleem seoses antud asjaga ja samasuguse rikkumisega on selles ,et praeguse seisuga on ilma juhtimisöiguseta kodanikust tehtud sihilikult klient kes täidab riigieelarvet trahvide näol .Asi on lihtne kui lahti rääkida kuna sellest hetkest kui jääd vahele ilma juhiloata ei saa terve aasta teha ARKIS eksmait ja seoses sellega ei saa mitte olla juhtimisöigust omav autojuht .Ma ei öigusta ilma juhtimisöiguseta söitmist aga antud asi on tehtud sihilikult teatriks ja selle teatri tegemise varjus saab jätkuvalt täita riigieelarvet usinasti ja lisaks saab haldusöigusrikkumise eest teha kodaniku labaselt kriminaaliks .Kogu see seaduste jaburdus on alguse saanud refidest kes on sillutanud endale teed selleks ,et labaselt varastada riiki ja hoida samas rahvast kontrolli all nagu neile on vajalik .Lisaks on Eestis liilklustrahvid üüratult körged ainult selleks ,et täita riigieelarvet ja kindlasti täituks prognoositud rikkumiste arv mille eest saaks määrata trahve .Endal on kogemus kus usin patrullpolitseinik samuti tahtis määrata trahvi olematu rikkumise eest aga kahjuks ei önnestunud ja tulemuseks hoopis see ,et usin politseinik viidi madalamale palgaastmele .Mis puutub veel antud asjas vangistusse siis see mötetu vangistus on tegelikult selleks ,et suruda rahvamassid maha ja saada tegelda kasvöi labase riigivargusega .
Tartumaal on ka üks vanamees , 14. juuni 2017 09:16
kes õhtul joob ja hommikul kui vaja sõidab ,ei mingit hirmu ise väitvat ,et ega ta vahele jää ,kuna käib erinevatel kellaaegadel ,et ega kontrollijad koguaeg päeval väljas ole ,õhtul ei sõida . Ja räägitakse ,et politseisse saab ainult läbi 112 helistada !???
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS