Aed | Sisuturundus

SÄRTSU SUVESSE | Suvistele grillipidudele lisab mugavust telk ja varikatus  

Tentest, 14. juuli 2017, 11:36
 
Eesti vanima ja jätkusuutlikuma telgimüüjana pakub Tentest oma klientidele parimaid võimalikke kattelahendusi terrassile ja koduaeda.

Viimase aja üks populaarsemaid tooteid on külgpostiga vari Tentest Premium SA.

Vari Premium SA sobib kasutamiseks väliüritustel, koduaedades, terrassidel ning välikohvikutes. Vari pakub kaitset ilmastikuolude eest, kuid samas ka suurepärast võimalust oma kaubamärki pilkupüüdvalt eksponeerida. Vari avaneb lihtsalt, kate on vastupidavast, raskesti süttivast, vee- ja UV-kindlast polüesterkangast. Vari on komplekteeritud puldilt juhitava LED valguskomplektiga.

Hea valik on ka markiis, mis kaitseb rõdul või terrassil päikese, vihma ja tuule eest. Lisaks kaitseb markiis mööblit ja taimi, andes samas majale uue ja meeldiva väljanägemise. Tentest valikus olevad markiisid on nn. täiskassettmarkiisid, s.t. kinnises asendis katab Tentesti markiiside metallkassett katteriide täielikult, kaitstes seda niiskuse, mustuse ja pleekimise eest. Markiis on avatav 3 m ulatuses ning markiisi kaldenurka on võimalik muuta. Paigaldada saab markiisi kõikidele seinatüüpidele.

Tentest markiisid on täisautomaatsed,  komplektis on ka kaugjuhtimispult.

Vaata täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee