(TAIRO LUTTER)

Kuigi kalendrisse vaadates võiks ilmataat juba suvesooja pakkuda, siis Eesti kliimas pole imestada, et killuke sügist või kevadet mahub ka juunikuusse. Ühtlasi tähendab see nii mõndagi vihmast päeva, mis meie künklikku asfalti korralikud poriloigud tekitab.

Järgnev pole mõeldud viisakatele roolikeerajatele, kes oskavad arvestada nii masinas kui sellest väljas viibijatega, vaid sulle, kes sa sisimas tead, et sa pole kõige eeskujulikum liikleja. Lompidest autoga paraja kiirusega läbi sõites pritsib seda igasse ilmakaarde. Ka kõnniteele, kus nii mõnigi jalutaja just teie pärast läbimärjaks võib saada.  

Elutempo on tõesti tänapäeval kiire, kuid hoo maha pidurdamise pärast ei lähe su väärtuslik aeg märkimisväärselt kaotsi. Sa ei hiline kohtumisele rohkem kui 20 sekundit.

Küll aga võid selle õrna labajala liigutusega säästa neiut, kes on just uue kleidi ja kingad soetanud. Selle asemel, et tema päev rikkuda, tee see väike heategu, mitte ära teeni välja järelesaatvat keskmist sõrme.

Jaga artiklit

16 kommentaari

V
Vanaema  /   09:01, 14. juuni 2017
Lahendus on
autojuhi kahe kõrva vahel. Kui tänav on lompidega, siis võiks ikka kõnniteel jalakäijat märgata ja kiirust maha võtta. Osa autojuhte nõnda teevadki. Tänu neile!
L
linnaisad  /   08:21, 14. juuni 2017
miks te tänavaid normaalseks ei tee. Äravoolurestid umbes, vales kohas või pole neid üldse. Tänavate kalded kuhu juhtub. Mida see autojuht siis tegema peab? Isegi, kui aeglaselt sõidad, lendab vesi üle poole kõnnitee.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis