10 kommentaari

L
LUGESIN  /   18:35, 14. juuni 2017
koomid läbi.Tean , et pääsupesa ei tohi häirida millegagi, et püha pesa, et inimese lõhna ei tohi olla pesa juures. Praegu ei tea, mida öelda: kus siis pojad on ja miks ta üldse seal ripub, kas keegi tegi midagi?
M
miisu  /   15:45, 14. juuni 2017
Saatke kass sinna..ja näete varsti on pääsuke vabaduses ...
N
nõutu  /   10:00, 14. juuni 2017
no kui kaua pääsukesed veel pesa ehitavad - vaja ju munad haududa ja sügisel perega talvituma lennata ? tegelikult on nad parajad tüütused- aknalaud on pidevalt nende sodi täis, aga järjekindlalt alustavad uue ehitamist !
M
Minu aknakohal on ka piiritajate pesa ,  /   09:24, 14. juuni 2017
ja ka üks oli sinna lauavahele kinni jäänud ja küll ta vaeseke ,,kisas ,, selline hädakisa oli tuppa kuulda ,läksin vaatama ja nägin , võtsin põrandaharja ja toetasin teda alt natuke ja saigi vabaks ...
A
appi  /   20:00, 13. juuni 2017
Kuni sügiseni ei tohi midagi ette võtta, kas see linnu laip siis peabki jääma sinna pesa servale haisema, kui pojad pesas, või teistele hirmutamiseks sinna jääma rippuma ja usse koguma, et see mäda laip sealt alla kukuks, see ei ole normaalne, kes sellise artikli avaldas linnu jätmisest sinna sügiseni.
K
Krõõt  /   19:22, 13. juuni 2017
Omal ajal kukkus naabritel pääsukese pesa mingil põhjusel laudas tala küljest alla.Naabrinaine pani pesa vooderduse ja pojad plekist heeringakarpi ja riputas sama koha peale.Pääsukesed kasvatasid oma pojad ilusti üles.
H
huvitav lause:  /   13:00, 13. juuni 2017
"Kui pesa on asustatud, siis ei tohiks selle pesa ja laibaga enne sügist midagi ette võtta, sest savipesad purunevad kergesti ja nii võib pesakond hukkuda. "
Ja siis kui midagi ette ei võta,siis pesakond hukkub?No ta hukkub JUST siis kui midagi ette EI võta?
?
?  /   02:44, 14. juuni 2017
Ja mida ette võtta, kuidas sa pääsukesepoegi päästa kavatsed? Kas anda neile kassikrõbuskaid või, kui nende ema surnud on? Ei aita siin ei krõbuskad, sai, riis, vorst ega muu. Pääsupoegi peaksid toitma elusate sääskede ning kärbestega. Ja terve pika suvepäeva, varavalgest kuni pimedani. Vaevalt sa sa sellega hakkama saaksid. Pojad on nii või teisiti hukule määratud.
V
Vanasõna  /   11:17, 13. juuni 2017
Rumal pea on kehale nuhtluseks!
See ongi looduse isereguleerimine, et rumalamad, saamatumad, nõrgad ning vigased eksemplarid lihtsalt hukkuvad. Saavad seega teistele eluvormidele söögiks ning tema vabaks jäänud niši looduses hõivab temast arukam, tugevam ning tervem isend. See ongi areng, evolutsioon. Ilma taolise isereguleerimiseta ei oleks areng homo capiensini mitte kunagi jõudnudki. Kuigi, mõned meie capiensi isendid ei ole oma nime väärilised ja kipuvad kõiki naiivselt omamoodi ümber tegema, igale poole sekkuma. Tehes loodusele lõppkokkuvõttes lihtsalt kahju.
A
Appi !!!  /   19:31, 13. juuni 2017
Kuradi moderaatori närakas.Kaeba minu peale et solvasin sind!!!Kui ma selgitan miks linnud hukkuvad siis ei vasta reeglistikule kui mingid inimesed ajavad täiesti rumalat juttu siis saab avaldada.Keela NATURE saade ka ära --ei vasta reeglistikule!! sest jutt kilest oli just sealt nähtud!!!!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis