Laadin videot...
1
foto

Soomes Espoos hukkus täna hommikul laupkokkupõrkes inimene. Väljaande Suomenmaa andmeil oli hukkunu eestlane.

Politsei sõnul toimus kokkupõrge veoauto ja kaubiku vahel veidi enne kella kuut kohas, kus neljarajaline maantee muutub kaherajaliseks.

Ametnike teatel suri 1987. aastal sündinud eestlasest kaubikujuht sündmuspaigal. Veoautojuht viidi šokiseisundis haiglasse. Selle, mis võis õnnetuse põhjustada selgitab välja uurimine. 

Soomes elav ja töötav Edgar sõitis täna hommikul veidi enne kella kuut mööda Helsingi kolmandat ringteed, kui tema tähelepanu köitis eespool sõitvate autode sõidukiiruse aeglustamine ning maas vedelevad plastmassi jupid.

„Sõitsin kella 5.50 ajal tööle kui nägin mõned meetrid enne kokkupõrke kohta maas olevaid klaasikilde ja auto juppe. Siis nägin, et vasakul pool tee peal on musta värvi kaubik ja sellest 20 meetrit edasi vasakul pool kraavis rekka,“ kirjeldab noormees talle avanenud vaatepilti. „Siis polnud politsei veel kohale jõudnud. Ainult kiirabi ja kaubiku juures maas oli punases mehe laip.“

Edgar viitas, et antud teelõigul on kiiruspiirang 80km/h ja tee oli korralik. „Tavaliselt sõidavad kõik seal korralikult kuna sellel teelõigul on vähemalt kolm liikluskaamerat. Seega ma arvan, et kaubik võis teha seal möödasõitu ja siis juhtus laupkokkupõrge rekkaga.“

(Edgar Nivazn)

Jaga artiklit

33 kommentaari

/
/  /   11:47, 15. juuni 2017
Kaastunne omastele.
K
Kastunne...  /   22:21, 14. juuni 2017
Lauskokkuõrkeid juhtub ka lambist. Seda mõistavad inimesed, kes on aastaid roolis olnud. Teatud olukordas ja hetkedel näed hoopis teist, tegelikkusele mittevastavat pilti.Täiesti märkamatukuks jääb vastutulija ja alustad möödasõitu.Kogenud juhid märkavad viimasel hetkel eksitust ja asi laabub. Tundub,et kõik on kinni inimese vaimu ja keha seisundis,suhted,väsimus,mured...jne.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis