Eesti uudised

Hea lugeja, anna teada, kas ja milliseid kogemusi sul tervendajatega on olnud! online@ohtuleht.ee, 614 4085

"Imearst oli mu viimane lootus, kuid tervis läks veelgi hullemaks…"

Kristiina Tilk, 13. juuni 2017 04:00

97 KOMMENTAARI

v
vanasõna/ 15. juuni 2017 12:07
Uppuja haarab õlekõrrestki!
Alateadvuses unistavad täiskasvanudki mingist imelisest noorust taastavast peeglist, amulettidest, eluveest. Igasugu imerohtudest ning headest nõidadest või võluritest. Sest karmi tõega silmitsi seista ei ole julgust.Selle kasutavad aga ära igasugused šarlatanid. Printsiibil, et l.o.l.l.i.d.e.lt tulebki raha ära võtta.
k
kes andis loa/ 14. juuni 2017 10:09
Kes andis loa Kanal 12 "Jututoale".Miks politsei asja ei uuri.
p
Praegugi käib K12 -l ,kus ,,kõiketeadja,, lollitab / 14. juuni 2017 11:57
küll kaitseinglitest , kaitseloomadest ja surnutest jne jne , lausa vaata ja imesta ,millega küll on võimalik rahateenida ja keegi piret olevat veel mingise määrde eest üle 300 euri küsinud ,keegi mammi teadis rääkida , surnuid ei tohi hauas tülitada ,aga inimesed küsivad umbes 4 - 50 aastat tagasi surnud , mida vanaema mulle öelda tahab !???
r
Roman/ 14. juuni 2017 06:41
Miks te otsite lahendusi posijatelt? Nemad suhtlevad kurjade vaimudega. Miks te ei pöördu Tema poole, kes suri iga teie haiguse pärast ristil, vabatahtlikult. Päästja Jeesus on ainus võimalus igast haigusest vabanemiseks. Ole ainult julge ja räägi Temaga palvetades, tunnista oma üleastumised ja patud Talle üles ja saa päästetud ja tervendatud.
Ei mõista inimesi, kes jätavad Jeesuse viimaseks võimaluseks terveks saamisel. Enne ollakase nõus tegema kõike muud kui ainult Jeesusega ei peaks suhtlema.
u
Uunu/ 14. juuni 2017 00:08
Sööge s itta, siis tervis tuleb. Kui ei tule, siis igatahes kahju ka ei saa.
d
dr OiBolna/ 13. juuni 2017 20:39
Järgmises õõ-ellis paluks siis lugusid kümnetest tuhandetest ebaõnnestunud ravidest ametliku meditsiini järgijate käte läbi- ärme unustame, et surmapõhjuselt on näiteks usas arst kolmandal kohal.
Posija on ikka väga väike tegija.
a
Aga ongi nii,nagu pealkirjas/ 13. juuni 2017 17:01
,et imearstid imevadki patsiendilt raha.Selleks nad ju ongi.Ja mõelge kui palju nüüd imetud raha arvelt,jääb patsiendilt tema tervis kahjustamata.
a
Arvo Sagur/ 13. juuni 2017 16:06
Tallinnast pärit noorpaari Mare ja ­Kalju (nimed muudetud) lugu (sisu muudetud) jõudis minuni (isik muudetud) pärast seda (aeg muudetud), kui Õhtuleht (nimi muudetud) avaldas artikli imeravimina reklaamitavatest tupepärlitest (toon muudetud), mida Maregi kord lootuses (seiasund muudetud) abi saada katsetanud (tegevus muudetud) oli. Loliidepaaril oli jagada teinegi tobe lugu.
f
Fanny/ 13. juuni 2017 15:53
Soovitus kergeusklikele - enne kui lähete soolapuhujatelt,posijatelt, kristallterapetistide juurde abi saama, uurige nende tausta, uurige ka nende suguvõsa tervisliku seisundid! Miks nad siis oma sugulasi ja tuttavaid ei ravi terveks?
s
sugulased/ 13. juuni 2017 16:25
ju tahavad tasuta saada :).
f
Fanny/ 13. juuni 2017 20:24
Kas ema ja isa peavad ka maksma?

p
Politsei hoiatab igasugu müüjate eest, aga / 13. juuni 2017 15:48
selline inimeste massiline petmine ja raha väljapressimine kui kanal 12 Jututoas toimub IGA TÖÖPÄEVA hommikul lausa 3 tundi jutt ja internetis pidevalt jooksev kordusi, see on heaks
kiidetud!?! :(
Kõige rohkem ajab lausa raevu see "diskor"-vanamehenäss KOOS OMA petisest EMAGA PUNDIS, kes lausa ÕPPINUD MEEDIKUTENA END ESITLEVAD!!! :(
Põhisõnad on NATUKE ja NAGU ravi osutamiseks, aga isegitalle koju HELISTAMISE eest ei häbene need kaks PETIST lausa 100 € nõuda,siis läbi kosmose "ravivad"! See, et närukael ervin julgeb tuua Indiast Gangesest fekaalidest ja mädanenud laipadest küllastunud roiskvett ja siin PISIKESTESSE pudelitesse villima ning hingehinna eest ullikestele müüa on VÄÄRT KRIMINAALKARISTUST!!! See, et Maximast odavat kreemi kokku ostab ja siis seda "energeetiliselt laadides" jälle kui "imerohtu" müüb, selle eest ei peaks NAGU KARISTUST ja NATUKE saama vaid ikka trellide taha peitma!!!
p
Politsei nime all.../ 14. juuni 2017 07:57
...pole vaja valetada.Häbi.
i
Imestan ja jäängi imestama./ 13. juuni 2017 15:38
Kuidas te inimesed küll nii rumalad olete ja neid tervendajaid usute??? Kanal 12 peal ka, vanad inimesed usuvad, kulutavad raha, räägivad terve eluloo ära, raha muudkui jookseb.
j
ja minutihind on 2,90 !? ja muudkui kutsuvad enda juurde / 14. juuni 2017 10:53
vastuvõtule , jumal teab palju siis peab veel maksma ,nagu üks naine ütles ,et ostis mingi ravitseja käest jututoast miskit määret kellegi Pireti käest ja maksis 300 euri totsiku täis !?? aga no keda siin süüdistada , ise loll ju . Aga see Kangesest toodud vesi on küll kohutav ,teame ju kõik kui hull mustus seal Indias on . Ja see surnute häirimine hauas ... uuhhh , mõistusevastane asi , ehh tahan teada mida mu 50 aastat tagasi surnud vanaema minust mõtleb !??? Praegu just kanal 12 -l räägibki just üks selline ,lülitasin sinna ,et vaadata mis toimub ... uuhh v a a d a k e ka jeeerem !
t
13. juuni 2017 14:44
tampoonid vanemale naisele ? mingi lollus või !
m
mitteteadja/ 13. juuni 2017 15:16
e
ekstaole/ 13. juuni 2017 14:17
_ Paraku ravi ebaõnnestus ning Kalju maksis 1000 eurot sisuliselt selleks, et saada kingituseks vähk._
Puhas jama. Vähki ei saada, see tekib geneetilistel põhjustel vähi avaldumise soodsate tingimuste esinemisel või tekkimisel. Kõikidel inimestel esineb potentsiaalne võimalus vähi avaldumiseks, kõik sõltub soodustavatest tingimustest. Kui vähk juba avaldunud on, siis soodsate tingimuste esinemisel võib selle progresseerumine olla kiirem, sestap ongi see hoopis teine teema kah. Ravitseja ja abinõutaja ise ei pruukinud teada, et abinõutajal oli vähk juba vähina avaldunud. Viimatimainitud juhul saaks küsimuse püstitada aga hoopis teises valguses - kas ravitseja abi kasutamine soodustas vähi kiiremat progresseerumist ja/või vähiravi alustamisega hiljaks jäämist. See aga oleks hoopis teine teema. Otseloomulikult jaguneks siin mõtteline kuid samaväärne vastutus ravitseja ja abinõutaja vahel (sest kokku said kaks samasugust ehk paras paar - mõlemad ei usaldanud teaduslikku meditsiini. Ja kui nii, siis sinna pole midagi teha, inimene peab ka ise võtma elus vastutuse oma tervise eest. Vägisi arsti juurde viimine ja ravimine ei ole kooskõlas inimõigustega, sest igal inimesel on õigus kehalisele puutumatusele, st ta ise omab õigust võtta vastu otsus oma kehalise puutumatuse osas, keegi teine tema eest seda vastu võtta ei saa (välja arvatud seaduses toodud juhtumil akuutsete psüühikahäirete korral, kus inimene on muutunud ilmselgelt iseendale ja teistele füüsiliselt ohtlikuks). Ongi kogu moos! Ja selline kord on mõistlik.
e
Esta/ 13. juuni 2017 15:00
Kahju, et inimesed pöörduvad esmajärjekorras soolapuhujate poole, mitte arstile, et teada saada, mis siis tegelikult viga on. Sellest saaks veel aru, kui arstid kinnitavad, et nemad enam midagi teha ei saa ja siis pöördutakse mingi "tervendaja" poole, ega hullemaks ikka enam teha saa...
s
13. juuni 2017 15:08
Selle kohta on väga hästi öelnud üks soome teadlane, et vähk on lihtsalt üks halb rakumuutus, mis võib tabada meist igaüht.
x
xs/ 13. juuni 2017 14:08
No mes tuu tsilk viina är es olõ - tii´õi tuu titelegi kurja. Ja kivi olliva puht toreduse pärast. Inime tahtse raaha anda ja andse. Kae nüüd, kos omma kur´a ja topva vaese ravitseja seitungi sisse...
n
Nu/ 14. juuni 2017 17:16
Mia arva kah et ku ei ole surmatõbi siss saap ikki viinast abi. Sii jo ammusest aast täädä.
l
Lollidelt tulebki raha ära võtta!/ 13. juuni 2017 13:50
Üks saade (Jututuba) argipäeviti ühel telekanalil on ole see, kes hädalistelt raha ei koorib. Minuti hind on seal 3 eurot ja päris sageli venitatakse kõne pikkust, ajades tühja juttu.
v
Viivi/ 13. juuni 2017 12:33
Eestlased ongi posijate usku, Kui palju raha, miks ka mitte laiali loopida. Kahju ainult et oma tevise arvelt.
e
erarastile küll/ 13. juuni 2017 13:27
t
Tähelepanek/ 13. juuni 2017 16:09
arstid ei aita,mistõttu on inimesed oma hädadega üksi.Nõnda kasutavadki soolapuhujad olukorda ära. Inimene on ju kõigega nõus,sest ta soovib abi saada,mida kahjuks meie arstidelt paljudel juhtudel ei saa abi.
a
13. juuni 2017 19:22
Arstide juurde ei saa jutulegi. Eriarstide järjekord on mitu kuud ja ka siis on numbrid otsas. Vahepeal aga vähk kasvab jõudsasti ja enam midagi teha ei ole.
k
Kas / 13. juuni 2017 12:20
See n.n.(ravitseja-posija) juhuslikult kiilas vanapapi Eevald polnud?Tema muidugi vahel nimetab ennast Reneeks.Väga haige inimene ja julmust täis.Teeb lollikestele ajuloputust ,et oskab ravida haigusi ja mängib tarka suhtekorraldajat .Ja kahjuks paljud kergeusklikud usuvad,kuidki hiljem on mõned sattunud psühhiaatria haiglasse .

m
13. juuni 2017 12:14
Mis loom on imearst? Iga inimese vaba valik, nagu öeldakse.
t
Tulenevalt/ 13. juuni 2017 12:04
Kanal 3 ju propageerib ja näitab pidevalt-massiliselt suurearvuliste nõidade võistlusi, võimeid ja reklaamib igati. Kui juba meedias reklaamitakse erinevates variantides, ju siis inimesed hakkavad uskuma, kui reklaam on massiline ja paljulubav. Kes otsib ravivõimalusi, kes võtab õppust ja hakkab ise nõiduma, kuigi pikaajalised tarkuse kogemused puuduvad, pluss erinevad maagiavõimalused, mida keegi juhuslikult kuskiltki kuulnud on...???...jne.???
j
jah/ 13. juuni 2017 15:10
Igaühel on oma pea otsas.Show on show, vaadata ju võib ja eks mõni nendest on ka võimekam,kui teised, aga kas tõsise haigestumise korral just peab esimesena ravitsejate poole pöörduma, on juba teine teema.
l
lugeja/ 13. juuni 2017 11:31
Huvitav, et keegi ametlikku meditsiini ei kiru, kui ravi ei mõju ja paljudele ei mõju - kiiritatakse ja tapetakse keemiaga surnuks, ametlikult.
l
Lugejale/ 13. juuni 2017 12:15
Teil peaks oma rumaluse eksponeerimise lihtsalt häbi olema.
k
kulno/ 13. juuni 2017 20:13
Ametlik meditsiin on esimene ja seda konkurentsitult, surmade põhjustajate seas. Inimesed ei sure mitte vähki vaid ametliku meditsiini ravivõtetesse! http://pharmadeathclock.com/
r
Raivo/ 13. juuni 2017 10:42
Olgu see posija , või ravitseja, või kes iganes, vähk hakkab ikka inimesest endast, seda ei saa keegi sulle külge pookida, kui just laboris "katsehiireks" ei ole.
k
Kõik/ 13. juuni 2017 10:34
on õhtulehes tasuline. Kommenteerimine tuleks samuti tasuliseks teha. Jõudu tele õhtulehe " väärtuste loojad"!
t
Teeline/ 13. juuni 2017 23:18
"Postimehes" tehti kommenteerimine isikuliseks. Ja palju seal neid komme nüüd on?
c
Carmen/ 13. juuni 2017 10:26
Igal inimesel on oma nii füüsiline kui ka psüühiline staatus - mônel on tugevam ja teisel nôrgem. Ja kui inimene ennast halvasti hakkab tundma ja käib arstide vahet, kuid tulutult, siis hakkab ta ju abi mujalt otsima, sest eluisu on suur. Ja siis minnakse ju selliste nn. posijate ja ravijate lôksu. Kuid siiski on elu näidanud, et ega nendest suurt kasu pole. Tulemus on peaaegu alati sarnane - kannataja rahakott imetakse tühjaks. Kahju, et nii see on, kuid haige inimese psüühika on ikka väga habras. Ärge siiski usaldage igaühte...
k
13. juuni 2017 21:09
kõige parem oleks muidugi kui inimesse iga kopikas riigi rahakotti läheks
a
arvamus/ 13. juuni 2017 10:26
Eestis töötavad väga tublid arstid. Kui arstid enam aidata ei saa ,siis ei saa aidata enam mitte keegi ,aga kui on ikka veel lootusetus olukorras vaja oma elu jooksul korjatud säästud ära anda sealjuures midagi vastu saamata ,siis keegi ei saa selleks küll takistusi teha. Tervislikust toitumisest teab ikka iga inimene. Selleks ei pea samuti summasid maksma ,et keegi sulle ütleks veel kord ,et sööge juur- ja puuvilju.
n
N/ 15. juuni 2017 00:34
Ega tervislik toitumine ole ainult muru närimine....
a
arvamus/ 13. juuni 2017 10:12
Oma saatuse eest ei põgene, siin ei saa isegi imearst aidata. Surm on sama loomulik kui sünd, tegelikult loomulikumgi, hiljemalt 100 aasta pärast on kõik praegused õhurikkujad (vähemalt 99,9%) planeedilt maa lahkunud.

M
.../ 13. juuni 2017 10:07
Ma ei saa aru inimestest, kes käivad ühe posija juurest teise juurde. Rahaga pole muud teha, kui lollusi ja siis süüdistada kogu maailma selles, kuidas neid on petetud,millest nad kõik ilma jäänud ja mis hullud asjad külge saanud. Siin ei oska isegi mitte kaasa tunda neile.
i
Indrek2/ 13. juuni 2017 09:54
Vana inimene aga varsa aru, tõesti. Seejuures veel "haritud".
h
Häbi häbi/ 13. juuni 2017 09:53
Õhtulehe tegijad elavad infoplaneedil, kus ravitakse bittidega !
n
no tere/ 13. juuni 2017 09:45
iga päev ja supilusikatäis. see tekitab sõltuvust.
e
13. juuni 2017 09:37
et siis nagu, midagi viga polnudki, läksin niisama tervendaja juurde ja sain vähi. see pole ka loogline jutt ju.
o
ohjah/ 13. juuni 2017 15:13
See vähk oli tal juba olemas. Kui oleks arstile läinud, oleks seda ka teada saanud ja varakult ravi alustamine oleks ka eluiga pikendanud.
h
Hus/ 13. juuni 2017 09:32
Igasuguseid pooletoobiseid leidub.
Mul õnnestus kunagi omal küünarluu kolmeks jupiks lõhkuda. Käsi pandi loomulikult kipsi. Tutvusringkonnas juhtus olema üks naisterahvas, kes usub samuti posijatesse ja nõidadesse, nägi mu kipskätt ja kukkus seletama, et oioi miks ma tema juurde ei tulnud. tremal teadvat üht väga head nõida, kes mu käe oleks korda teinud. Mingit kipsi pole vaja! Ma siis seletan, et mingid nõiasõnad nüüd mul luid kokku ei kasvata ning jään ikka oma kipsi juurde aga tema raiub ikka oma jama edasi. Lõpuks ma ei vaevunud temaga üldse rääkima ning siis loobus mulle seda nõiajama pähe ajamast.
p
puhvik/ 13. juuni 2017 16:36
mul naabrinaine selline. kui ma talle mainisin, et lähen sapipõit välja opereerima kuna on kivid, siis kukkus seletama, mida kõike tuleb sisse süüa ja juua, et kivid ise ära laguneksid. mul on ta koerast kahju, sellel on artriit ja jalgu alla enam eriti ei võta, aga veterinaari juurde ka ei lähe. nii arstide vastane on.
e
Ei muidugi/ 13. juuni 2017 09:29
abi saab ikka Kiviõlist, kivide peale tuleb valada õli, siis ongi kiviõli.
v
v/ 13. juuni 2017 09:27
Haigus ja valu antakse meile selleks, et me eneses midagi muutma peame. Kes sellest abi otsib, olgu see arsti ukse taga istudes või abi loodusest saada. Juba tahe terveneda ja midagi muuta , see on juba suur edusamm tervenemiseks. Aga kui palju on neid ,kes peale arsti käiku manalateele satub? Siis ei kuule nutulaulu keegi, see on loomulik, vist saatus tahtis,selline vabandus. Aeg avada silmad ja natuke õppida ,kes me oleme ja mida saame enda jaoks ise teha? Tervendaja leiate sellise ,nagu olete ära teeninud. See oleneb teie vaimsest arengust ,tervendaja olete te ise ja ka arst on ju ainult abimeest teile, Kui ta lubab teid terveks ravida...kas ta on siis jumal ise? Ärge minege mõõda oma sisemisest abilisest ,kes saadab teid kogu elutee, enne peate teda paluma, siis ehk võtab teid suuremad abilised (arstid ,jumalad) jutule. Ja selleks tuleb palju teha tõõd ja kergendada oma lootusi ja ootusi, ma ju maksin aga terveks ei saanud. Mida te tegite enne, lootsite muidugi olete õnnesärgis sündinud ja teist läheb kõik negatiivne mõõda. Hiljem kiruda kõike...

e
Eesnäärme/ 13. juuni 2017 09:20
raviks kasutatakse juba vanast ajast pōdrakanepit. Abi saab loodusest ja apteekist.
n
noo/ 13. juuni 2017 10:48
m
mnjaa/ 13. juuni 2017 15:14
Kui see nii lihtne oleks, siis poleks vähki enam maakeral olemaski.
r
rainiks/ 14. juuni 2017 11:45
kui elada tahad, siis tuleb ruttu noa alla minna, kui jääd hiljaks....
s
See/ 13. juuni 2017 09:15
nn.ravitseja oli midagi kuulnud ja tegutses a'la naised saunas rääkisid.
p
psüühik Robert/ 13. juuni 2017 15:28
Kui ravitseja ise usub, siis ta arvab,et see asi toimib.Loen praegu Robert Bruce'i käsiraamatut,kes puhtjuhuslikult oli oma poja peal avastanud, k u i d a s saab sünnimärkidest lahti ööpäeva jooksul ilma peaaegu midagi tegemata,sünnimärki traumeerimata! Ta ütleb, et on seda hiljem praktiseerinud paljude peal ja endal kõik märgid ära kaotanud.Aastatepikkune uurimistöö ja ulatuslikud kogemused,öeldakse raamatu tagakaanel...
a
arvaja/ 13. juuni 2017 09:07
Ikka tasuline lugu! Kuigi võiks anda mõtlemisainet nii mõnelegi kergeusklikule.
m
MAAMEES/ 13. juuni 2017 08:51
Mis asi on tupepärlid ? Kas need on teatud aja tupes ja siis purustatakse et hiljem viinaga sisse võtmiseks !?
j
Jama,/ 13. juuni 2017 08:51
ka Kaika Laine ravis kange alkoholiga. Tegelikult puskariōliga. Peale selle tuli juua hariliku puju teed. Ja alati tuli kohale minna pāikesepaistelise ilmaga. Paljudele Selline vāhi vastane ravi aitas. Ah jaa,kaasa tuli vōtta alati kg suhkrut. Tean ainult,mida ta ōues tegi. Kahjuks tuppa mind kaasa ei vōetud,olin tüütu laps. Kaika Laine lohutas,et kui vaja ,taipan ise. Ta tundis loodust ja inimesi.
m
mul oleks see staff ruttu/ 13. juuni 2017 08:57
kiirabiga lõppenud, sest olen puju vastu üliallergiline.
e
Ega/ 13. juuni 2017 09:11
kōigile ei sobigi. Ja arsti mäāratud ravist ka ei tohi loobuda. Loodusravi kasutades tuleks nóu küsida kas ravi- vōi perearstilt.
v
Vaid/ 13. juuni 2017 09:18
Kaika Laine ja Luule Viilmaa olid ravitsejad.Teised on minu jaoks posijad kes kahjustavad inimesi
m
Mari/ 13. juuni 2017 10:13
Ma lisaksin kadunud pendli Feliksi ka. Tal oli tugev aura ja head käed. Peale massaazi olin justkui uuemaks tehtud. Ei võtnud hingehinda.
j
just just/ 13. juuni 2017 10:37
Feliks arvas ka, et paljud on mustad tegijad kellest hoiduda tuleks
t
to 10:37/ 13. juuni 2017 11:25
Valged tõstavad toonust, mustad tirivad alla. Eriti saab sellest aru siis, kui mõni püüab oma musta tegevust teha muusika abil. Eestis on musti rohkem kui valgeid, seetõttu on ka moraalne ja eetika allakäik suur.
i
inimene ei tohi/ 13. juuni 2017 12:56
enda väge ära anda.Uskuda tuleb endasse ja vähk tuleb emotsioonide kuhjumisest.. Põnev on teda saada, aga samas ka ohtlik vaimsest maailmast.
m
mina / 13. juuni 2017 12:58
kui ravitseja on ravitavast energeetilisest madalam tasemel, siis ta aitamise asemel kahjustab ja kurnab
m
muusika/ 13. juuni 2017 12:59
ei puutu asjasse., vaid inimene ise.Ka massöörtid on ohtlikud kui nad on vamp inimesed
m
13. juuni 2017 13:39
Muusika on heli ja kogu universum koosneb muusikast.
e
Esta/ 13. juuni 2017 15:16
Minul ravis Felix ühe seansiga välja 30 aastat kestnud peavalud. Läksin sõbrannaga kaasa, ise ei kavatsenudki mingit seanssi võtta, aga kujunes nii, et ta vaatas mind ka.
s
13. juuni 2017 22:44
See Kaika Laine küll mingi ravitseja polnud. Ja raha võttis ka, nii, et see jutt , et Laine RAHA EI VÕTNUD, ON ABSOLUUTSELT VALE. KÄISIN ISE OMA POJAGA KORDUVALT TEMA JUURES, KUSJUURES TULEMUSTETA. TEMA ASSISTENT SIRJE, KORJAS RAHA JA SIIS TULI LAINE ALLES OMA TOAST VÄLJA JA PAKKUS IKKA KÕIGILE PUJUTEED JA PUSKARIÕLI.
j
13. juuni 2017 11:33
ja võttis ka raha, aga kasu ei olnud mitte midagi. See Kaika Laine oli samasugune posija ja šarlatan nagu need, keda pidevalt reklaamitakse ajakirjanduses. Uskuge neid vereimejaid ikka edaspidi ka. Küll siis rahakott tühjaks saab nii, et ei ole enam matuse rahagi.
j
Jama-le/ 13. juuni 2017 11:37
See Kaika Laine võttis ka raha ja kõigile oli ühesugune ravi: viin peale määrimiseks ja puju tee sisse joomiseks. Uskuge aga ikka neid "ravitsejaid" ja makske nendele, siis on varsti rahakott tühi ja tervis ei parane mitte üks raas. Neid ravitsejaid peaks karistatama kriminaalkorras inimeste petmise eest.
m
Miks/ 13. juuni 2017 14:14
nii tigedalt ja ùheselt? Ja ikka raha ei vōtnud.Vanatādi viis kodusuitsu liha. Mind Ravi's ja operas tasuta.
o
oh ja/ 13. juuni 2017 08:45
ilmselt näib, et meitel on sellel posijate äril hulga arenguruumi aga Venemaal on jõutud juba sellisesse arenguastmesse, et riik on hakanud kelmidega lausa sõda pidama
https://www.youtube.com/watch?v=fMlIEI-t2Ng
n
no/ 13. juuni 2017 10:29
Need petised pisteti puuri, kes sai 8 aastat, kes natuke vähem.
n
no/ 13. juuni 2017 08:44
pange need ahvid kinni kuradi looderid kes ei viitsi ise tood teha ja ainult rahvalt raha välja petavad.

v
valed kivid/ 13. juuni 2017 08:20
olid, tellised oleks hea töö teinud
r
richard vink/ 13. juuni 2017 08:17
Andke selle mehe andmed ja poisid sõidavad kohe kohale !!
t
tuletan meelde / 13. juuni 2017 08:38
Selliseid udutajaid liigub ka siinsetes kommentaariumides. Midagi läbi udu näevad, keerutavad oma fantaasiaga supi kokku ja ongi suured "nägijad" valmis.
m
mutt/ 13. juuni 2017 08:00
Iga inimene on erinev, kui on viiruste aeg,siis on kõik viiruses?
s
Solei/ 13. juuni 2017 07:35
Nagu polkovniku lesed.Arstid ei tea midagi.
Kui kaua lastakse sellistel soolapuhujatel endale avalikult reklaami teha ja lastakse kergemeelsetel selliste asjadega ennast mürgitada ja nii oma vähest tervist rikkuda?
i
imunapad/ 13. juuni 2017 10:11
Laske lahti oma rahast ja varandusest!
r
Rumal jutt/ 13. juuni 2017 07:34
Mitte keegi teine ei saa teist parandada ega talle vähki teha...Inimene paraneb,kui ravisse usub ja seda teeb tema enda organism..Ega arstidki pole nõus iseenda peal kõike neid ravimeid katsetama,mida teistele sisse söödavad,ometi kõik söövad kõhkluseta.Paraned,kui õiget toitu sööd ja liigud.
l
ligimene/ 13. juuni 2017 08:25
Ja õige toit on milline? See on raske küsimus. Liikumisest ma saan aru.
m
13. juuni 2017 08:43
Ma keedan sulle kirvesuppi, pead seda 10 korda sööma. Kui sa ei usu ja ei parane, siis on viga sinus endas. 1000 eurot paluks panna Lootuse puisteele viienda kivi alla.
o
ohm/ 13. juuni 2017 13:26
s
13. juuni 2017 13:42
Suppi saad süüa siis kui loed selliseid artikleid ja lausa 10 korda järjest!
A ega see sul võltsraha polnd?
m
möh/ 13. juuni 2017 10:24
Miks arst peaks suvalisi ravimeid sisse sööma? Ravimid on kindlate haiguste vastu, mitte kamaluga võtmiseks.
o
On jah Rumal/ 13. juuni 2017 10:50
jutt.
Kas arvad, et paljud, kes terveks eisaa, ei usu ravisse?
Nii rumal
j
Jah/ 13. juuni 2017 07:31
seda teadis juba Kurt Vonnegut, et halbade kemikaalide pepusse panemisest suurt kasu ei ole.
ä
äkki/ 13. juuni 2017 08:36
kasutusjuhend valesti - oleks pidand viinaklistiiri tegema?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee