Kas ebaõnnestunud tervendamine soodustas raske haiguse teket?
Tervisehädadega kimpus Mare ja Kalju leidsid üht ajakirja sirvides sealt end tervendajana reklaaminud mehe kontaktid. Mare tundis pärast kolmandat seanssi, et asi pole õige, kuid abikaasa otsustas jätkata. Paraku ravi ebaõnnestus ning Kalju maksis 1000 eurot sisuliselt selleks, et saada kingituseks vähk.
Tallinnast pärit vanapaari Mare ja Kalju (nimed muudetud) lugu jõudis minuni pärast seda, kui Õhtuleht avaldas artikli imeravimina reklaamitavatest tupepärlitest, mida Maregi kord lootuses abi saada katsetanud oli. Paaril oli jagada teinegi lugu. Sedapuhku sootuks kurvem ja tõsisemate tagajärgedega kui tampoonide kasutamisest valutama hakanud sisemus. "Külastasime tervendajat kokku kümme korda. Esialgne kokkulepe oli viis seanssi, kuid kuna ravi ei andnud tulemusi, veenis tervendaja meid, et tuleb ikka rohkem kordi proovida ja küll siis tuleb ka loodetud tulemus," räägib Kalju.
Alateadvuses unistavad täiskasvanudki mingist imelisest noorust taastavast peeglist, amulettidest, eluveest. Igasugu imerohtudest ning headest nõidadest või võluritest. Sest karmi tõega silmitsi seista ei ole julgust.Selle kasutavad aga ära igasugused šarlatanid. Printsiibil, et l.o.l.l.i.d.e.lt tulebki raha ära võtta.