Eesti uudised

Hea lugeja, anna teada, kas ja milliseid kogemusi sul tervendajatega on olnud! online@ohtuleht.ee, 614 4085

"Imearst oli mu viimane lootus, kuid tervis läks veelgi hullemaks…" (97)

Kristiina Tilk, 13. juuni 2017 04:00
RAVIVAHEND: T­ervendaja segas ­Kaljule kokku ravijoogi – ­kivid ja ­valge viin. Seda tuli manustada kolm supilusikatäit päevas.Foto: Aldo Luud

Kas ebaõnnestunud tervendamine soodustas raske haiguse teket?

Tervisehädadega kimpus Mare ja Kalju leidsid üht ajakirja sirvides sealt end tervendajana reklaaminud mehe kontaktid. Mare tundis pärast kolmandat seanssi, et asi pole õige, kuid abikaasa otsustas jätkata. Paraku ravi ebaõnnestus ning Kalju maksis 1000 eurot sisuliselt selleks, et saada kingituseks vähk. 

Tallinnast pärit vanapaari Mare ja ­Kalju (nimed muudetud) lugu jõudis minuni pärast seda, kui Õhtuleht avaldas artikli imeravimina reklaamitavatest tupepärlitest, mida Maregi kord lootuses abi saada katsetanud oli. Paaril oli jagada teinegi lugu. Sedapuhku sootuks kurvem ja tõsisemate tagajärgedega kui tampoonide kasutamisest valutama hakanud sisemus. "Külastasime tervendajat kokku kümme korda. Esialgne kokkulepe oli viis seanssi, kuid kuna ravi ei andnud tulemusi, veenis tervendaja meid, et tuleb ikka rohkem kordi proovida ja küll siis tuleb ka loodetud tulemus," räägib Kalju. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.08.2017
Imeravimina reklaamitud söövitavate tupepärlite müük keelati lõpuks ära
15.06.2017
"Ärge uskuge, mida imearstid teile räägivad!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee