Maailm

Juhuslik viide pommile tekitas reisilennukis tõelise paanika (5)

LISA KOMMENTAAR

Jaak 13. juuni 2017 10:53
Mees istub lennukis, kargab püsti ja karjub HIJACK. Reisjad kõik paanikas ja hullumas. Mõni tooli rida eemal tõuseb teine mees püsti ja vastab Hi John.
mina 13. juuni 2017 09:58
Ei ütleks et üle reageeriti. Järgmisel korral sama moodi tegutsedes võib reaalselt lennuki täis inimesi päästa! Minu arvates ei tohiks küll korrakaitse lõdvemalt võtta vaid edaspidi peaks veel põhjalikumalt igat lennukit kontrollima.
MATS 13. juuni 2017 08:46
Ma lähen reisima ja minu pagasid on tahvel koos laadimisjuhtmega, samuti mobiili laadimisjuhe, Vahest ka kõrvaklapid oma juhtmega. Ja kui ma loen näiteks sellist klassikalist raamatut pealkirjaga "Tappa laulurästast", noh, siis olengi ma terrorist valmis! See näitab kuhu hirmuhüsteeria viia võib. Ja mida enam tübeteikapäid maale sisse tuuakse ning mida enam terroriakte esineb, seda suurem hüsteeria. Milleni see jõuab? Vahest ongi see eesmärgiks, et hirmupaanikat kasutades anda võimudele legaalne õigus kõige ning kõigi absoluutseks kontrollimiseks? Hüsteeria aitab alamaid valitseda. Näiteks NSVUL inimese teadvus külvati üle pideva hirmuga, sest ümberringi olid kulakud ning nende käsilased, maskeeritud valgekaartlased, diversandid, rahvavaenlased, spioonid j.n.e. Ja küik naabrid tahtsid muudkui rünnata. Vaid kompartei ja selle organid olid turvalisuse tagajad. Selle ümber tuli koonduda. Praegu on midagi sellist Põhja Koreas.
13. juuni 2017 07:26
Tõesti väga huvitav lugu.
Juulius 13. juuni 2017 06:44
Parem karta kui kahetseda. Aga sellest ei saa küll aru, et raamat, mille pealkirjas oli sõna "kilo, oli näitajaks. Minule näiteks meeldib film, mille nimi on "Maailmade hukk", mis mulje, see lennukis jätaks,kui vaataksin?