Maailm

Autosse jäetud lapsed surid piinarikkalt (48)

Aadu Hiietamm, 13. juuni 2017 04:00
Amanda HawkinsFoto: Politsei
Ameerika Ühendriikides Texase osariigis surid kaks väikest tüdrukut, kelle ema oli jätnud 15 tunniks üksi autosse, vahendab Bild Online. 

Poeketis Walmart töötav Amanda Hawkins (19) elas koos kahe tütrega, Brynn (1) ja Addyson (2), vanavanemate juures Kerr Countys. Laste isast USA meedia ei räägi.

Eelmisel nädalal soovis noor ema pidutseda, kuid ei leidnud kedagi, kelle hoolde lapsed jätta. Ta võttis tütred endaga kaasa ja jättis nad 15 tunniks peomaja ette autosse. Kui ta taas autosse läks, valitses autos põrgukuumus ja lapsed olid kaotanud teadvuse.

Kuigi olukord oli äärmiselt tõsine, kartis Amanda Hawkins kohe haiglasse pöörduda. Ta viis lapsed sinna alles järgmisel päeval. Seejuures väitis ta, et laste tervis oli halvenenud pärast mürgiste lillede nuusutamist pargis.

Arstid ei suutnud laste elu päästa. Alles pärast nende surma tunnistas Amanda Hawkins politseinikele, et oli jätnud tütred 15 tunniks üksi autosse. Ükskõikset ema ähvardab nüüd vähemalt kaheaastane vanglakaristus. Ta võeti vahi alla.

Pidulised on tunnistanud, et maja ette autosse jäetud lapsed olid ikka ja jälle karjunud, kuid ema sellele ei reageerinud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee