Eesti uudised

Gümnaasiumimedal näitab taset, aga pole omaette eesmärk

Asso Ladva, 11. juuni 2017, 17:15

10 KOMMENTAARI

t
to :ka/ 12. juuni 2017, 01:57
miks,siis niipalju on ämmuste ja lahmuse lõpetajaid?
h
12. juuni 2017, 01:51
hõbeda ja kuldmedali saavad ikka need noored,kes selle ära on teeninud ja vaeva ka näinud,mitte ei tolgenda kusagil narko ja alkouimas ,ega tölla abitunalt ringi.
h
Hm../ 12. juuni 2017, 12:19
Tegelikult on suhteliselt paljud noored nö funktsioneerivad alkohoolikud, ehk siis medal ei välista seda
m
Mati/ 11. juuni 2017, 21:28
Teil kellelgi pole õigus. Taset näitab see, kui suudad Eesti Vabariigis ausalt oma ametit pidades elada ära sellest, mille oma tööga välja teenid. Igasugused kulla- ja hõbedavärvi plönnid ei ütle lapse tegelikest võimetest midagi. Vähemalt niikaua, kuni kooli direktor käsib vallavanema pojale, isa poolt laisk ja ema poolt loll, viied ära panna, muidu lastakse lahti.
m
mittemedalist/ 11. juuni 2017, 21:25
meie koolist tuli umbes üks kuldmedalist iga kolme aasta tagant. minu lõpetamise keskmine hinne oli 3,67. samas mõnest teisest koolist tuli 10 või rohkemgi kuldmedalisti igal aastal. tegin ülikooli sisseastumiskatsed, õnneks siis veel neid ikka korraldati. konkurss oli suur, jätsin enda seljataha umbes 30 teiste koolide kuldmedaliga lõpetajat (konkurss oli umbes 400 inimest paarikümnele kohale). olin umbes esimese 150 seas pingereas kõige madalama keskmise hindega. nii et mõte liigub sinna, et see medalite jant tuleks ära lõpetada, koolil ja koolil on vahe.
g
gaagatis/ 11. juuni 2017, 19:18
Loodan, et riigieksamite hullus hakkab tasapisi järele andma.Hinde panevad ikkagi laste endi õpetajad ja kui keegi on aastaid ainult viisi saanud, pole see tähtis, kas Tallinnas või Kapa koolis. Tubli ja õppimisvõimeline, samuti rohkete akadeemiliste teadmistega on ta kindlasti. Üldse , kelle aju oli see, kes tahtis ühekordsete testide järgi kõik koolilõpetajad absoluutsesse ritta sättida, milleks? Tasemetöid on alati tehtud . Nende eesmärk võiks olla ainult pedagoogikateaduslik (kas selline teadus meil üldse enam eksisteerib?), et kas õppematerjalid, õpetamismetoodikad või nõudmised sobivad on. Mitte koolidel , õpilastel ja õpetajatel ninade veriseks löömine.
m
maamiis/ 11. juuni 2017, 18:56
nendel "kuldadel" on ikka tohutu vahe ju kas tegu näiteks Gustav Adolfi Gümnaasiumi või mingi Kapa-Kohila või õhtukooli omaga .See medal ei näita ju midagi!
j
jah/ 11. juuni 2017, 19:14
Vaadake maakoolide kodulehti, on koole, kus igal aastal 4-5 kulda + veel hõbedaid, no tõesti ajab naerma. Viimane aeg selline lennukilt külvamine lõpetada ja võtta eelkõige arvesse riigieksamite tulemused, siis selge, et medaliste üle poole vähem, kui sedagi. Paar aastat tagasi ühe väikelinna poemüüja sai ka kuldmedali õhtukoolist, kusjuures omal ajal sai ainult põhikooli lõpetatud.Tõesti naljanumber selline "kuldmedaliga gümnaasiumi lõpetamine".
k
ka/ 11. juuni 2017, 18:49
Taset näitavad ikka riigieksamil saavutatud punktid, mitte mingi medal, mille saamisel eksamitulemusi ei arvestata. Tahaks väga teada, millised on madalamad punktid, millega need medalid saab.
s
Samal arvamusel/ 12. juuni 2017, 12:50
Kooli ja koolil on vahe, neid medaleid peaks välja andma riigieksamite tulemuste põhjal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee