Maailm

Kohtunik keelas paarikesel kindlatel kellaaegadel oma rõdul suitsetamise (24)

Toimetas Aleksander Pihlak, 11. juuni 2017, 10:35
Foto: STANISLAV MOSHKOV
Saksa kohtunik lubab oma otsusega ühel Dortmundi paarikesel nende terrassil suitsetada vaid kindlatel kellaaegadel, sest suits häirib nende naabreid.

Kohtunik Steven Kensy otsustas seega, et paarike tohib rõdul suitsetada vaid hommikul kella kuuest üheksani, lõunal kaheteistkümnest kolmeni, õhtul kuuest üheksani ja keskööst kolmeni. Seega jaotas kohtunik ööpäeva pooleks ja nüüd on väliõu kaksteist tundi ühe ja kaksteist tundi teise naabri kasutada.

Suitsetajatest paarike ei suutnud aga kohtuniku otsust uskuda ja nad ütlesid Bildile, et nad ei saa enam maailmast aru.

Paarikeses naispeaosas olev Andrea ütles, et nad suitsetavad harva ja sedagi ainult suvel. „Naabritel on grill ja nende külalised suitsetavad samuti,“ tõi ta vastuargumendi.

„Peagi saavad meie naabrid tuttavaks meie kokkamise oskustega,“ vihjas ta suurejoonelisele söögitegemise plaanile, mis naabreidki mõjutama peaks hakkama.

Suitsulembeline paarike ütles ka, et nad on mõelnud kolimisele, kuid selleks pole neil piisavalt raha.

Esimesed kaebused tulid paarikese kohta juba 2015. aastal, kuid materiaalseid kahjusi ei suudetud toona tuvastada. „Nad suitsetavad sigerati sigareti otsa ja suits jõuab meieni,“ ütles üks kaebuse esitanud naaber Bildile.  

24 KOMMENTAARI

n
nii on.... 12. juuni 2017, 12:24
Suitsetavad jah akende ja rõdude peal, samuti wc-s, sellest võiks aru saada, et mida nad naabritele teevad. Ei ole suitsetaja, aga naabrite suitsulõhn pidevalt meie ruumides, Miks lubatakse sellisel olukorral olla? Tappa oma vale eluviisiga mitte suitsetajaid.
g
grigori 11. juuni 2017, 21:39
mul on madaam suitsetab kitlis rõdul kõik loobib alla näeb kül et kõik on piinlikult puhas ja niidetud nagu vaip vätever mul on oma palk
Loe kõiki (24)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee