Eesti uudised

Rahanduskomisjon arutab magusamaksu lahtiseid otsi esmaspäeval

Toimetas Geidi Raud, 10. juuni 2017 09:53

5 KOMMENTAARI

e
Ettepanek.../ 11. juuni 2017 11:13
veel üheks sarnase põhimõttega maksu kehtestamiseks. Maksustame tekstiilitoodetes sünteetilise kiudaine. Sünteetika on ka kahjulik. Kasutame ainult naturaalseid materjale.
m
Magusamaks/ 11. juuni 2017 09:57
on väga segane maks. Suhkrumaksu ei saa vist teha, kuna meie ei tooda suhkrut. Nüüd keegi tarkpea mõtles välja ühe toiduainetetööstuses kasutatava komponendi maksustamiseks. Selle maksu arvutamine on väga keerukas ja veelgi keerukam on seda kontrollida. Seega on tegu suure blufikohaga. Ega ilmselt selle peale keegi pole mõelnud. Tuleb, mis tuleb, midagi ikka ja see bluff maksustatakse omakorda käibemaksuga.
a
ab/ 10. juuni 2017 18:17
asi pole ammu enam nn tervisemaksus, asi on kulbilöömises euro massoonide ees! Kas tõesti supieliit arvab, et rahvas nii loll on?
e
Elu/ 10. juuni 2017 16:54
See mida Eestis toodetakse maksustame ja suretame välja. Tehke inimestele tasuta tervise loenguid jne.
e
elu/ 10. juuni 2017 16:47
Magusad joogid pole põhjuseks, miks inimesed paksud on. Nutiajastu, info ajastu internetis, mugavustsoonis elamine, toidu küllus igal pool ja liikumiseks polegi aega, tahtmist inimestel. Isegi kinno ei pea minema, sest telekast vaata mida tahad. Kõik see teenuste tarbimine on ka maksustatud. Süüakse silmadega, mitte mõistusega ja rasvaseid toite, saiakesi tarbitakse rohkesti. Milleks see maks, et vaesemad jääks veel vaesemaks ja paksemaks.
Kuhu ja kellese maksuraha läheb?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee