Meedia

Mõtteponnistused, trükimust ja higi ehk kuidas valmib Õhtuleht?

Maarit Stepanov, 10. juuni 2017 04:00

8 KOMMENTAARI

t
Tänan!/ 11. juuni 2017 22:36
s
seda/ 10. juuni 2017 14:27
lehte teevad taielikud amatoorid ,polve otsas,tundub ka et mitte eriti selge peaga - nad on pidevalt segaduses kasutades sonu "enda" ja "oma" ,paistab ,et enamusel tegijatest pole emakeeleks eesti keel. ajaleht on tugevalt kaldu vene teema poole,nagu mujal maailmas midagi ponevat ega huvitavat ei toimukski.
k
Kommenteerimise tingimusi peaks täiendama?/ 10. juuni 2017 13:56
...et seal ei tohi mainida riigi põhiseaduse rahvuse säilitamise kohta, halvustavat valitsuse, presidendi ja rikaste kohta. Samuti pagulaste, NATO ja EL kriitikat.
Õhtuleht on aga võõrvõimu tingimustes tegutsevate väljaannete seas üks objektiivsemaid!
h
Horros/ 10. juuni 2017 11:31
L o l l i k s läinud või ...?
.
Ajakirjandus on Eestis väljasurnud, vähemalt vaba ajakirjandus ja neid düsgraafikuid kes tõlgivad l o l l i d e m a a netiväljaannetest saasta, ei saa nüüd küll ajakirjanikeks nimetada.
.
Selline lõbus ülejala laskmine ja paha haisu levitamine aga mitte "mõtteponnistused" on see Eesti "ajakirjandus".
Palgaraha on samuti oluline.
p
Public enemy/ 10. juuni 2017 09:58
Õhtuleht on ainus päevaleht, mida veel tellida kannatab. Eelkirjutaja juba mainis põhjusi. Kahju, et sel lehel ei ole asjalikku keeletoimetajat ja mentoreid, kes lapsajakirjanikele vahel lihtsaid põhitõdesid selgitaksid. Kui mõne teab-kust toimetusse sattunu (nt Keit Paju, Eiris Teeveere) algklassikirjandid lugemata jätta jätta, on Õhtuleht nagu päris ajaleht.
h
Huvitav,/ 10. juuni 2017 09:53
...et ÕL ja Delfi pole kajastanud Pallingu korruptsioonikahtlustust?
e
Edu Õhtulehele/ 10. juuni 2017 08:56
....mitmete asjalike artiklite ja raske töö eest. Mõned teemad ja eriti pealkirjad on orienteeritud lihtrahvale, esineb ka lapsusi aga pole hullu.
Internetis säilivad ÕL-s ainsa väljaandena veel kriitilised kommentaarid.
Delfi omadest kaovad näiteks reformarite- ja pangandusevastased kommid kiiresti. Postimehes ei julge aga tagakiusamist kartev kodanik enam arvamust avaldada.
e
edu igal juhul/ 10. juuni 2017 12:32
kui see kekats ka pensionile saata,(keda pildil pole)kes hiljuti ÕL-võeti,pole lehel viga midagi,kuigi osa kommentaare "kaob",vaatamata sellele,et midagi roppu ei ole ja vastab kommenteerimise tingimusele.