Eesti uudised

Minister Mailis Reps: minu lapsed võiks juba rahule jätta

Ministri lasteveoks eraldi autojuhti ei palgatud (70)

Asso Ladva, 9. juuni 2017 16:53
Ministeeriumi väikebuss minister Repsi kodumaja ees.Foto: Robin Roots
„See on nüüd küll väljamõeldis,“ ütleb haridus- ja teadusministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Argo Kerb kuulduste kohta, et ministeerium palkas pärast minister Mailis Repsile kasutada antud mikrobussi ostu tööle veel ühe autojuhi.

„Ilmselt keegi arvas, et ta nägi või kuulis midagi, aga meil on ametis ikka üks autojuht ja kedagi juurde ka ei otsita,“ liigitab Kerb kuuldu linnalegendide hulka.

Sama räägivad Õhtulehele mitteametlikus korras mõned ministeeriumi töötajad: ministri autojuht on sama, kes varem, ning uusi nägusid ministeeriumis liikvel ei ole.

Ministeeriumi praeguse autojuhi võttis tööle Jürgen Ligi, tõi ta kaasa rahandusministeeriumist, selgitab Mailis Reps.

„Isiklikult ministeeriumi autosid ma ei juhi, oma sõite teen enda bussiga,“ ütleb Reps. „Sain oma lastega elu korraldatud ka enne ministri aega ning kavatsen seda teha ka edaspidi. Ei vaja abi.“

Lõpetuseks ütleb Reps, et tema lapsed võiks rahule jätta, see ei ole nende vastu aus: „Oskavad ühistransporti kasutada ning saavad hakkama.“

Jutt haridusministeeriumi uuest autojuhist, kelle ülesandeks on toimetada kodust kooli ja tagasi ministri lapsed, läks liikvele pärast uudist, kuidas minister Reps kasutab ministeeriumi ainsat mikrobussi laste kooliviimiseks. Ministeerium ütles, et ministri parema ajakasutuse eesmärgil toetatakse teda transpordiga.

Samal teemal

09.06.2017
Tiit Kuresilma | Käed eemale haridusminister Repsist!
07.06.2017
Maksuamet: tööautoga koju sõitmine pole töösõit
05.06.2017
Juhtkiri | Iga laps ametiautoga kooli?
05.06.2017
Pakosta Repsist: tööandja peab vanematele tööks võrdsed võimalused andma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee