Eesti uudised

Kas IRL siiski leidis uue hingamise?

IRL-i juht Seeder ministrite väljavahetamisest: mingit isiklikku konflikti ei tasu siit küll otsida

Denes Kattago, 7. juuni 2017 18:44

76 KOMMENTAARI

a
Arvamus. / 14. juuni 2017 19:33
Seeder tuleks kõrvaldada ja tema järel sokutatud Tõniste. See mees on oma margi ammu täis teinud ja võiks ise jalga lasta Ei ole keegi oma perekonna albumi esitlenud nagu see perekond .Sesteril on samuti väga ilus naine,aga sellist tsirkust küll ei tee.Ainuke puudus,et ei ole olnud miss.
s
Seederile/ 9. juuni 2017 09:27
Esiteks te peaksite oma erakonna-partei nimetuse vahetama. Te pole enam ammu mingid isamaalased--teile on see nimi mõnituseks, mitte auks. Alustada võiks kõikide teie alatute tegudega eestlaste-kui põlisrahva vastu. Vene erusõjaväelaste siiajätmine, alalised elamisload ka nendele, kes avalikult vihkavad meie riiki ja näitavad seda välja igapäevaselt kui 9 mail. KOV,idel valimisõigus, eestlastest sündüürnike tegijad, elamislubadega kaubitsejad ja nüüd aina idiootsemate otsuste tegijad, sest ronisite ühte paati venestajatega, peaasi,et võimu juures püsida. Oleks kõigile hea, kui te rutem mutta vajute, jääksid mõned sigadused tegemata.
u
uus vahetus/ 8. juuni 2017 12:43
seeder välja vahetada!Paneb ullikesed ministriteks ,aga ise hoiab enda nahka ja peidab pea liiva alla!
p
Poldre miljoni raha kantimine!/ 8. juuni 2017 12:50
Sõbrad kes varast kaitsesid said nüüd soojad kohad!
e
8. juuni 2017 14:45
Eks vend valmistub sügisesteks valimisteks.
k
Kõige rumalam valik!/ 8. juuni 2017 11:29
Rahvas arvab, et rahandusminister peab olema eriharidusega spetsialist, kes rahandusest midagi ka jagab ! Iga suvaline ärimees või kusagilt väljaotsitud muidu- tegelane küll nii vastutusrikkal kohal töötada ei saa! Tõniste ei tea rahandusest tuhkagi, nagu esimeset intervjuust AK-s selgus!
Kardame, et nüüd vajume ikka lõpuks põhja!
Lootsime Ratase valitsuselt ikka palju , aga tegutsetakse uisapäisa, järelemõtlematult, asjatundmatult!
Peaminister peab ohje kõvasti pingutama! Üheksa korda mõõda, üks kord lõika!
k
kas KEEGI VEEL / 8. juuni 2017 12:44
valib IRL ,? kus tealikult hävitatakse eestit
m
Mart/ 8. juuni 2017 15:45
loodame, et ei lähe esimese asjana likviidsust likvideerima.
j
jube/ 8. juuni 2017 11:21
Jube lugeda sellest seltskonnast ja ainus lootus jääb veel Irl i volikogule ja riigikogule! Või ka presidendile? Ärikate karvane käsi ruulib, kes toimetasid Sesteri mahavõtmist , kes võitis siiski riigikogus usaldushääletuse. See on küll Irli lõpp ja mina viskaks nad valitsuskoalitsioonist välja.
v
valija/ 8. juuni 2017 11:17
No purjetaja rahaministriks panemine on muidugi tsirkus kuubis, halloo mida veel....
k
Kas/ 8. juuni 2017 12:21
inimene, kes on noorena olnud edukas sportlane, peaks jääma selleks elu lõpuni?Kui ta oleks lapsena kodutiigis lauatükiga end sõidutanud, siis poleks ilmselt meil selle vastu midagi, et ühest ettevõtjast minister saab. Kui palju teavad meie ettevõtlusministrid ettevõtlusest, milline on nendel sellealane pädevus?
v
valimistsirkus/ 8. juuni 2017 11:04
muud midagi ,mehikestel vesi ahjus ,et piruka juures eemale tõrjutakse.aga ammu oleks aeg ....
t
to pet/ 8. juuni 2017 10:12
IRL,i huumori saade! N.ö. kino peab ka saama!!
k
8. juuni 2017 11:29

p
Pakkumine/ 8. juuni 2017 10:11
oleks, et neid ministreid vahetades ja saadikuid asendades tuleb nende hüvitised kinni maksta
erakonnale eraldatud rahast. See raha on ka neile ikka muidu antud. Erakond peab ära elama
oma liikmemaksudest.
p
pet/ 8. juuni 2017 10:04
Viimase kuu parim naljalugu....Tõniste ---ja rahandus! hahahaaa...
t
Tunnustus Seedrile!/ 8. juuni 2017 09:53
Keegi pidi sellele jamale pidurit tõmbama. Kavandatud maksupakett oleks majanduse täielik häving.Väikeettevõtjad on ooteseisus, kas on mõtet jätkata või lõpetada ja otsida tööd väljastpoolt.Katteallikad,mis kirjutati kokku palgakulude kasvu katteks, on bluff. Selleks et korjata kokku rohkem alkoholiaktsiisi, tuleb meil kõigil rohkem jooma hakata. Õnneks on hakatud vähem jooma, aga karsked inimesed vajavad tööd. Selleks et Eestis oleks võimalik tööd teha,peab maksusüsteem soosima ausat tööd, mitte maksupettusi.
k
kuidas on võimalik/ 8. juuni 2017 10:26
tunnustada Seedrit tema ääretult rumalate sammude eest. Juba räägib uus rahandusminister siin käibemaksu tõstmise juttu. Millal saadakse aru, et tarbimise maksutamine tekitab vaeseid juurde. Igal pool mujal maailmas maksvad ettevõtjad tulumaksu, makasvad ka teisi makse, aga siin riigis on ettevõtjad looduskaitse all ja ei taheta kuidagi aru saada, et kui ei panustata kõik ühiselt riigikassasse, siis see riik on määratud hukule või peategi siia tassima kogu Süüria ja Aafrika kokku, kes teile orjadeks hakkavad. Aga palun siis arvestage ka sellega, et nemad nii kannatlikud ja leebed ei ole, nad tulevad ja lõikavad ka kõrid läbi teil kui ikka miski ei meeldi ja allahh käsib. Lihtsalt nii hale on lugeda saamatute ettevõtjate hala, samal ajal võtavad võõrriikide omanikud eestis paiknevatest firmadest viimast. Kasum tassitakse siit maksuvabalt välja ja makstakse oma asukohariigis palju kõrgemad maksud rahulikult ära, sest mõtteviis ja arusaamised on sellised. Meie ettevõtjatel pole seda soolikat olemaski, käib ainult üks vingumine ja saaks ainult oma kaelast ära veeretada need maksud rahva kaela, aga kui raha on vaja riigilt või euroopast saada, siis on käsi pikalt ees. Nii vastu hakkab see lõputu ettevõtjate kiun, te elate siin ju vati sees, teil pole halli aimugi, kui palju makse makstakse mujal riikides. Sellepärast ei löö te ka mujal maailmas läbi, äpud sellised.
Kas seda ikka tead, miks inimesed siit lahkuvad ja miks inimesed töökohti vahetavad? Selleks põhjuseks on madal palk, ehk siis, kas ettevõtjad on liiga ahned või väga saamatud ja ei suuda oma ettevõtlust arendada vajalikul tasemel, et suudaks ka töötajatele väärilist palka maksta. Pigem kaldun selle esimese variandi kasuks, ahnus ja eputamine on enamusele ärikatele elumõte. Vabandan ausate ettevõtjate ees, sest tean, et neid on siin eestimaal ka olemas ja nemad oskavad hinnata ka töötajate tähtsust ja panust.
t
Tunnustada/ 8. juuni 2017 11:34
saab teda esialgu vähemalt selle eest, et ta julges peatada maksupaketi, mis ei oleks kasulik mitte kellelegi, ei töötajatele ega ka ettevõtjatele. Kui raha madalapalgalistele kogutakse vaid maksudest, siis tõusevad vaid hinnad ja töötajad ei saa enam sedagi. Ettevõtete maksukoormus peab olema selline, et oleks mõtekas luua uusi töökohti. Konkurents headele töötajatele tõstab palku, mitte riigimaksud. Ettevõte maksab 20% käibemaksu, millega maksustatakse nii palk kui ka kõik palgamaksud. Maksusüsteem pidurdab palkade kasvu, pole oluline oled töötaja kellegi ettevõttes või teed ise endale ettvõtte ja töökoha. Üksikettevõtjate palgad on veelgi suurema surve all. Ega kasumit ja dividende pole esialgu kusagilt võtta.Oluline oleks kogu maksusüssteem üle vaadata. See oli hea seni, kuni ettevõtlus oli peamiselt vahendustegevus. Kvalifitseeritud oskustöötajatega ettevõtted jäävadki sellise maksusüsteemiga kiratsema.
k
8. juuni 2017 12:27
Küsin, et miks oli IRLil üldse vaja toimiv koalitsioon lõhkuda, kui uue koalitsiooni maksumuudatused (mis olid IRLile teada juba enne koalitsioonilepingu sõlmimist) nüüd äkki ei sobi?
i
IRL-i uus juht/ 8. juuni 2017 12:41
on tunnistanud viga. Mis on siis parem, kas ühtse koalitsiooniga tormata kuristikku või püüd ära hoida Eesti riigile kahjulik kuristikku kukkumine?
ü
üks võimalikest versioonidest/ 8. juuni 2017 18:40
võiks olla selline. Kuna teati et KE-l vahetub juht ja oli väga suur tõenäosus, et nende populaarsus kasvab oluliselt eestlaste hulgas ja juba järgmistel valimistel poleks enam oravad neid suutnud võita mittemingi valemiga. Järelikult oleks koalitsioonikõnelusi hakanud pidama KE ja oleks tuldud ka riigis võimule. Sellepärast ka poisid suitsunurgast pakkusid seda varianti kohe Ratasele, millega Ratas ka nõustus. Ja kõike seda, mida selle valitsuse moodustamise hetkest alates läbi meedia korraldatud on, näeme me kõik. IRL praegune käitumine näitab selgelt, et ollakse Valitsuse lõhkumise teel, sotsid on vait kui kuldid rukkis, sest nemad lõikavad ka sellest kasu. IRL viimased ministrivahetused näitavad, et tahetakse kompromiteerida peministrit ja miski muu ei huvita. Peamine eesmärk on vähendada KE toetust ja vahetada tavapärane Valitsus tagasi enne uusi korralisi valimisi. Kindlasti peab see toimuma enne valimisi, sest e-serveri kontrollimisel on määrav tähtsus. Selleks ajaks peavad "õiged" erakonnad paigas olema. Ja veel on minu silmis määrav tähtsus ka Reinsalu ametisse jätmisel, kuna just sealt kaudu saab oravatel munad pihus hoida kui viimased peaksid kokkulepetest taganema. Paraku ei arvestata aga sellega, et selleks ajaks on IRL-l juba lõpp peal ja nad ei saa Riigikogussegi. Aga see-eest on sotsidel suur shans jälle võimule saada ja võib-olla palju suurema ja tugevamana. Ei uslada ma IRL ja võimu nimel on kõik erakonnad valmis kasvõi vana kuradi endaga kokkuleppeid sõlmima kui vaid rahapaja ääres saaks olla.
l
8. juuni 2017 09:18
Loota on, et lähemal ajal saab uueks kultuuriministriks praegune hiirkesena nakitsev proua Aunaste. Ja eks neid sellised ministrikandidaate ole veelgi, keda upitada rahvale naeruks.
s
seederdamine/ 8. juuni 2017 09:16
tõotab IRL-i lõppu!Uskumatu kui palju rumalaid inimesi seederdamisega kaasa läheb!Tõnistet pidasin targaks inimeseks,aga et ta rahandusministriks hakkab,no ei !mõistus,mõistus tule koju!!!
m
Müüdavate liit!/ 8. juuni 2017 09:40
Kõik välja arvestatud!
Soojade toolide vahetustega--- teenitakse üle saja tuhande lahkumishüvitisi!
IRL Hoolib!
k
8. juuni 2017 09:11
Kiir mõisavalitsejaks & Purjetaja rahandusministriks. Kiir oli vähemalt haridusega mees!
8. juuni 2017 09:08
Hullusärgist vabanenud Seeder mängib tuntud mängu "tagumine paar välja", et valida nende hulgast hariduseta tegelasi riiki juhtima ja Ratas koos presidentinnaga noogutavad, sest mida
rumalamad, seda lihtsam neid käsutada.
p
püksid/ 8. juuni 2017 08:56
See seeder on üks ajuinvaliit,ey sellist jama tekitab.
t
to püksid/ 8. juuni 2017 09:27
Ilmselt saab nii vigast lauset kirjutada vaid ajuinvaliid.Soovitan õppida kõigepealt kirjutama, siis kommenteerima.

a
Ainuke/ 8. juuni 2017 08:33
Poleks uskunud et poolearulised IRL lased et lea normaaseid ministreid. Ainuke on Luik neist kes kõlbab ministriks.
v
Veelgi/ 8. juuni 2017 08:32
Poleks uskunud et IRL nii loll on. Tõniste veel lollem
t
Tõesti arusaamatu./ 8. juuni 2017 06:59
Mina pidasin hr.Tõnistet ikka mõistusega meheks,aga nüüd ei oska küll enam midagi kosta.Kus ta mõistus on ja millele või kellele loodab?Rahamaailm on väga keeruline.See,et inimesel on mingi väike firma,ei tee temast küll rahanduse asjatundjat.Mina olen läbi ja lõhki majandusinimene ja vastava haridusega,aga sellele ametikohale ei läheks mitte iialgi.Tõniste jätab nüüd küll endast väga halva mulje.
j
Juku/ 8. juuni 2017 08:40
Tõniste on alkoholiäri vastukäik maksumuudatustele, mis nende kasumeid piiravad. Kui raha on ja seadust osta ei õnnestu, siis kuidagi ikka saab. Huvitav millise halastussüsti vaakuv erakond neilt nüüd saab ?
j
Jaan/ 8. juuni 2017 10:09
Ega ministrist midagi sõltu. Suur hoone ametnikke täis nemad teevad, vahetagu neid ministreid kasvõi iga nädal.
h
Heldur-Valdur Pardel/ 8. juuni 2017 05:59
Varsti teen platsi hoopis puhtaks,kui targutamist jätkate.
e
Ega sealt midagi head küll loota ei ole ,/ 8. juuni 2017 08:45
kuna Aardla polder kujukas näide millise sh ita ga hakkama saadi omalajal ja nüüd äkki selline ministrite valik ,tule tõesti taevas ja taevaisake appi ...rahandusministril peab ikka vastav h a r i d u s ka olema ,aga milline haridus on niiöelda järgmisel ministril ??? Tahaks ikka näha küll kas tõesti Riigipea laseb sellel hullusel sündida ?? Aiakäru lükkaja ikka no ütleme lenduriks ei kõlba küll !!!
s
sass/ 8. juuni 2017 05:14
lugesin kuskilt,et see vant tõniste pole veel minister,kuid juba soovitab käibemaksu tõsta
e
Ehh/ 8. juuni 2017 04:53
Siis kui papake rahakraanid kinni keerab.
o
8. juuni 2017 04:43
oh tulge pilved appi,purjelaudur rahandusministriks,mis küll toimub siin eestimaal
w
www/ 7. juuni 2017 22:59
miks ajakirjanikud ei kirjuta, palju need liivakastimängud eesti rahvale maksma lähevad. Et saadame su kuldse käepigistusega teise liivakasti edasi mängima ja las tuleb järgmine punt pildile. Ja see, et kehakultuurnik on ENDA firmas finantsjuht, näitab ikkagi inimese edevust, mitte kompetentsi, ütles ju purjetaja ise ka AK-s, et firmas ta tegev pole.

m
mnjah/ 7. juuni 2017 22:53
Seedril on õigus, ega ei olegi mingeid isiklikke vastuolusid, vaid on pesuehtne maksumaksja raha isamaareeturite taskusse toppimine. Kõik need lahkuvad ministrid saavad kopsakad hüvitised ja potsatavad kohe Riigikogusse. Ei jää ka need ministrid pidama, nii et mõne aja pärast tulevad uued kopsakad hüvitised. Ja siis räägib Seeder, et on vaja kulusid kokku tõmmata, selleks et riigieelarvesse raha saada. Väga silmakirjalik tegelane ja need vangerdused ministritega pole üldse põhjendatud. Mina soovin, et KE ja SDE viskaks IRL valitsusest välja. Ülejäänud ei suuda mitte mingi valemi järgi uut valitsust kokku panna ja las siis läheb erakorraliste valimiste peale asi. Praegu tõmbab IRL kogu valitsusele vee peale. Kui ikka ettevõtjad on need kõige kõige kaitstumad, keda ei tohi näpu otsaga ka puutuda ja tavainimest võib lõpmatuseni lüpsta, siis jooksevad viimsedki maksumaksjad siit mülkast minema. IRL on täielik stopper selles Valitsuses ja mängib teadlikult omi mänge, aga ei arvesta sellega, et neile on vahetust võtta ka opositsioonist ja nemad on kindlad kaotajad. Reinsalut ei vahetatud selle pärast välja, et just selle ministeeriumiga saab oravaid lõa otsas hoida ja sundkäike tegema. Ainus õige samm oleks Ratasel lasta Reinsalu ise lahti ja võtta see ministriporfell üldse Keskerakonnale. Reinsalu ametisse jätmine on Seederi ja IRL puhul kõige tähenduslikum. Sellest sammust võib ühtkomateist välja lugeda. Ja see ei meeldi mulle põrmugi.
i
irw/ 7. juuni 2017 22:51
mulle ei mõika miks te nii tõsiselt seda võtate ....
pomerants oli tülis nende roheliste ondatratega , refipedrod orgunnisid 21 liidu kirja , et saamatuid ettevõtjaid kaitsta ( koos poliitikutega on need veskimäed ja lumanid selle riigi tuksi keerand), tsahkna ei saand rottidest jagu ja ülbas vihaga ( aga ummist pole jagu saanud ka seeder) ... tegelikkuses on see irl sisemine kombinatsioon ei muud , mõned tule alt ära ja uus lootus valetada ullikestrele valijatele, et me ju ikka nii ei tahtnud ....
i
Imelik/ 7. juuni 2017 22:30
See elu
Tõniste ei sobinud spordimehena eok presidendiks
Nüüd spordimehena sobib rahandusministriks
EI SAA ARU
i
iff/ 7. juuni 2017 21:39
Tõnisted harjunud meeskonna mänguga ...vennad ühes paadis... olgu siis juba kahekesi rahandusministrid... kahepeale ehk saavad hakkama !
ä
Äkki/ 7. juuni 2017 22:26
Viivad kahekesi kiiremini riigi pankrotti
p
põssa/ 7. juuni 2017 20:44
Ei tea palju Luik on kohanenud tänapäevase Eestiga, kunagine Meri lemmik oskas küll olla mõistlik poliitik ja asjalik minister. Samas kunagises tublis tüdrukus, praeguses presidendis olen ülimalt pettunud. Aeg on paljusid inimesi muutnud, igatahes praeguses vangerduses tundub ainult Luik põhjendatud olema. Samas, nii mahukas vangerdus eeldaks juba uusi koalitsiooniläbirääkimisi, sest algsest koosseisust on jäänud ju ainult Reinsalu. Pealegi loodetakse muuta maksupoliitikat ja tühistada kobareelnõu. ??? Sellisel juhul tuleb ju asuda kesikute, kes on siiski juhtivpartei (??) valitsuses, praktiliselt ainukese ettepaneku kallale, ilma lisatuluallikateta ei saa ka realiseeruda 500 € tulumaksuvabastus. Ometigi oli see varasema IRLiga kooskõlastatud ja oli juba niigii kompromisslahendus astmelise tulumaksu asendamiseks. Kesikutel pole mänguruumi aga kui uued ministrid tõesti asuvad varasemaid kokkuleppeid murdma, ehk tuleks Ratasel tagasi astuda? Ilma iRL toetuseta praegune valitsus ei püsi aga kui kesikud taganevad peaaegu ainukesest endi poolt läbisurutud punktist, siis tegemist ei ole enam isegi mitte näiliselt kesikute juhitud valitsusega.
Ehk oligi savisaarel õigus, parem leppida pealinna valitsemisega ja olla parlamendis valvekoera rollis. Praegune lõhenenud Keskerakond lihtsalt pole võimeline oma lubadusi täide viima ei selles koalitsioonis ja kuigi oravad valmistuvad võimule saama ilma kesikute ja sotsideta aga isegi kui kesikud ja oravad paari heidaks, vaevalt seal kesikutega arvestataks. Nõustudes IRLi ja sotsidega ühisvalitsust moodustama ja võttes endale peaministri kohustused, mängis Ratas nurka nii ennast kui ka Keskerakonna.
n
No/ 7. juuni 2017 20:55
Luik oleks ka presidendiks saanud ainuke puudus oli see et ta polnud NAINE
e
eestlasest valijad/ 7. juuni 2017 21:47
Jüri LUIK on küll VÄGA HEA valik kaitseministri kohale! HEA, et see jobust Sester maha võeti!
k
Kiisler ei saanud/ 7. juuni 2017 20:28
regionaalministrina hakkama, sama põmm nagu Pomerantski, ei kuula tarku, võimus kinni.
m
Muidugi / 7. juuni 2017 20:25
ei otsi sest naeratus Tsahknaga sama ja idee mille eest seistakse...
jõuate veel kümneid kordi vangerdada ja näidata oma kodukulude kaardiväge.
e
ei teadnudki,/ 7. juuni 2017 20:23
et Tõniste on suur maksuteadlane, mõtlesin et on purjutaja.

m
Mina/ 7. juuni 2017 20:19
Tõniste olen väga tark ja tahan ministriks saada,palun lubage mind sinna.irv
l
Loomulikult/ 7. juuni 2017 20:09
on see orkestrantide käes olevate pillide ümberpaigutamisega. Ega mäng sellest paremaks ei lähe
n
No/ 7. juuni 2017 19:52
Jaa Aga TÕNISTE RAHANDUSMINISTRIKS lubage naerda
m
Minu/ 7. juuni 2017 20:34
Jaoks kehakuktuuri lõpetanu ei ole rahandusminister
Sorry
v
Vähemalt!/ 8. juuni 2017 09:45
Nüüd on lootust ,et ümbrikupalk seadustatakse!
h
Hoolitsen oma sõprade eest!/ 7. juuni 2017 19:51
Kuna meil riigikokku enam nagu nii asja pole--siis väike vangerdus!
Kellele lisaraha lahkumis hüvitiste näol liiga teeb!
Poldre projektiga nemad ju mind välja ei andnud!
k
khm/ 7. juuni 2017 19:50
ahsoo, et mida siis sellest vahetusest peaks otsima? Truudele parteisõduritele töökohti? Fk, riik ei ole lollide liivakast! Luik, vau!! Megarespekt! Kui valitsuses oleks kõik Luiged, siis Eesti inimesed võiks kodus diivanil lebotada ja roosamannat kloppida, sest riik oleks kindlates kätes!! Aga praegusi teisi asendusliikmeid lihtsalt ei hakka kommenteerimagi! Väga nõrk.Väga!
a
alles/ 7. juuni 2017 19:48
mingi tark teadlane mainis et seda riiki peaksid juhtima väljast tulnud inimesed mitte need kes ei tea asjast midagi ja kuidas saab mingi rahandus tegelane järsku olla keskkonna tegelane ja vastupidi,täielik klouni riik
t
Teeline/ 7. juuni 2017 20:04
ˇRahandustegelane võib keskkonnast veel midagi teada, aga taipab rahandusest sportlane, kellel on ainult spordialane haridus.
l
Lõpetage/ 7. juuni 2017 21:07
aga sa tead ikka, et ta on pikaaegne ettevõtja?
äkki saaks sellest sportlane-sportlane korrutamisest nüüd üle?
ka see, et ta sportlane on, on hea - näitab, et on visa ja ei anna alla.
t
Tahaks infot!/ 8. juuni 2017 09:48
Palju see ettevõtja: On saanud Riigilt ja erinevatest fondidest abiraha???!!!
n
Nagu Krõlovi valmis/ 7. juuni 2017 19:47
Moosekante paigutati nii ja naa, aga tulemust ikka ei tulnud.
t
tegelikult/ 7. juuni 2017 19:42
on nende hulgas ainult üks normaalne kes üldse sobib - see on Luik
m
Murka/ 7. juuni 2017 21:35
100 korda nõustun sinuga

j
jah muidugi/ 7. juuni 2017 19:40
kõigi käitumised on ostetud, siis ei protesti ka.
k
7. juuni 2017 19:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Teeline/ 7. juuni 2017 20:08
Vastupidi on veel hullem. Riigikogus ikka aru saad, milline on roheline või punane pliiats, aga mida hakkab selline ministrina peale.
r
Riigikogus saab ka kojamees hakkama!/ 8. juuni 2017 09:49
Kohal pole ju vaja olla---istud fraktsiooni tagatoas!
i
isamaalane/ 7. juuni 2017 19:18
Kaks head asja korraga-roolijoodik Tsahkna vahetati Luige vastu ja kommunist Koha-Kalle enam õlut ja veini ning kohapraadi kuluhüvitistesse ei sokuta.
k
kusti/ 7. juuni 2017 19:47
j
Jess/ 7. juuni 2017 19:15
Üle pika aja üks väga hea uudis sealt kõrgemalt...
Luik ehk vähemalt korra relva päriselt ka näinud, mitte nagu Tsahkna?
k
kusti/ 7. juuni 2017 19:46
Nüüd juba euroopaööbik.
k
Kuid/ 7. juuni 2017 19:12
Kas seekord saab ikka piirduda pelgalt peenhäälestusega? Aga pan Ossinovski, sm. Ratas.
k
7. juuni 2017 19:41
s
SOTSIDELE/ 7. juuni 2017 21:53
MILLAL Ossinovski VÄLJA vahetatakse...?
m
Millist maailmavaadet kannab Kiisler?!?!/ 8. juuni 2017 09:14
"Kabineti muudatusettepanek tulenes sellest nagu me suurkogu ajal lubasime – meie poliitika peab muutuma selgemaks-konkreetsemaks ja maailmavaatelisemaks."
Kas oportunistlik politikaanlikku maailmavaadet?