Eesti uudised

Starmani tehnik hakkas pereemale külge ajama, kui leidis lepingust tema telefoninumbri (50)

Kristjan Väli, 6. juuni 2017 04:00
Fotol olev isik pole looga seotud!Foto: Vida Press

"Kutsusin koju Starmani tehniku telekat ja internetti ühendama. Kõik oli korras, aga siis hakkas tehnik mulle järjest helistama ja helistama. Muudkui kutsus kohvile," kurdab Tartu pereema.

Starmani viiekümnendates aastates tehnik ületas hea tava piire, kui võttis lepingust kliendi telefoninumbri ja hakkas teda kõnedega pommitama, kutsudes kohtama ja kohvile. "Vanamehel oli jultumust helistada mitu korda, ka peale seda, kui olin ise talle öelnud, et pole tema pakkumisest huvitatud," pahandab abielus naine, kel on peres kasvamas aastane laps. Seda kuuldes olla agar romantikust kaablimees vastanud, et ka tema on abielus ning kahe lapse isa. Kogu kummaline olukord olla päädinud sellega, et naine kaebas Starmanile. "See pole ju kaugelt eetiline, et klientide numbreid sedasi kasutatakse!"

Starmani üle võtnud AS Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski sõnul on juhtunu asjaolude selgitamiseks algatatud ettevõttesisene uurimine. "Hoolimata uurimise lõpptulemusest on selge, et kliendi andmete kasutamine temaga töövälistel teemadel kontakteerumiseks on igal juhul ebaprofessionaalne ja lubamatu käitumine," kinnitab ta. "Võtsime täna kohe ka kliendiga ühendust ning vabandasime tema ees isiklikult." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.10.2017
Lääne-Virumaa pereisa: „See, et Starman lastele pornot näitab, on juba liig!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee