Maailm

Miks ründavad terroristid ikka ja jälle just Inglismaal? (51)

LISA KOMMENTAAR

Jah häbi ei ole teil 7. juuni 2017 17:01
sellest kõigest kirjutada! Multikultimölakad ajakirjanikud!
Uskuge ikka, 7. juuni 2017 08:02
et just UKd rünnatakse. Kust selline tobe pealkiri? Ka Prantsusmaal on mitu hoopis suuremat rünnakut olnud, Saksamaa jõululaadal samuti. Eestlastel on vanasõna- kes tuult külvab, lõikab tormi! Brexit ei meeldinud Euroopale. Kõige lihtsam on tekitada "terrosismilaine", et näidata-te ei saa meieta hakkama, teil on raskeid probleeme.
möhh 6. juuni 2017 13:06
Jälle yks hale lalin kuidas neil on raske, on vaesed, ei ole tööd jne. Öigustust ei ole!!!! Miks ei ole ykski teine vähemusrahvas ( Inglise kolooniatest näiteks) seal pomme panemas ja pussitamas????
On kindlasti väga raske ka neil nagu on ka suurel osal inglastest nyydsel ajal ja kogu maailmas on raske. Asi on plaanis ja sellest kes selle plaani taga on, see on osa suurt plaani ja meie lapsed vöivad olla juba nende orjad, sinna see asi edeneb. Ja ikka veel mullitatakse siin nende raskest elust.
??? 6. juuni 2017 17:00
Huvitav, kas meie 1944.a. paadipõgenikel oli kerge või? Enamik põgenejaist ei osanud Rootsi keeltki. Ja aasttepikkust poputamist kah polnud. Kui tevisekontroll ja paberid korras, anti meestele juba mõne nädala pärast saed ja kirved pihku ja saadeti metsatöödele. Iseennast ning oma peret toitma. Või labidad ning kärud - mullatöödele! Kuidas ja millal töö kõrvalt rootsi keele ära õpis, see oli igaühe enda mure. Kuid õpiti. ja töötati end ajapikku üles, tehti karjääri. Aga moslemipagulased tahavad kõike jumalamuidu kätte ning kohe saada, et seda neile sinise äärega taldrikul kätte serveeritaks.
väike taks 6. juuni 2017 12:26
Ma kahtlen selles moslemite arvus, 3 miljonit. Ostsin UK telefoni ja sellel on kohustuslik ramadani kalender, ning puudub võimalus see inaktiveerida. Kõiki kalendri settinguid saab muuta, kuid Hijri inaktiveerida ei saa. Nii on lood UK-ga. Ise kultiveerivad neid moslemeid. Poolakaid ja teisi eurooplasi vihatakse. Mõned poolakad on isegi ära tapetud, sest nad on poolakad. Kristlased UK-le ei kõlba, siis helpigu edasi oma moslemisuppi koos kaasuvaga.
arvamus 6. juuni 2017 12:15
May koos Londoni linnapeaga peaks tagasi astuma, veider et linnapea kuulub samasse suguseltsi kui islamistid.
mees 6. juuni 2017 12:04
te uskuge vähem seda jama. se on riigi sise töö . kõik rünnakud toimuvad just enne valimisi.
mees 6. juuni 2017 12:03
se kõik on jama. sõnavabadusest tahetakse vabaneda. isegi siin ei ole sul sõnavabadust. sest sinu kommentaarid lähevad modeerimisele.
Miks 6. juuni 2017 12:02
Ei saa korralikku haridust? Kuna alles oli uudis, et lapsi võetakse koolipinkidest ära keset kooli aega ja saadetakse Süüriasse aastatakeks oma kultuuri õppima, et lapsed ei Läänestuks. Tööd moslem teha lihtsalt ei viitsi, kuigi võimalused on. Aga 8-9 tunnine rassimine igapäev tundub talle vastuvõetamatu, eriti, kui väga palju aega kulub ju ka sellest palvetamisele. Seega lõpetage selle arulageduse tootmine ja kirjutamine. Soomes on kõik vahendid loodud moslemil tööle minna. Rassism pole lubatud, keele kooli saavad kohe aga miks näeb neid töötamas nii imevähe????

heh 6. juuni 2017 12:01
te olete siin samasugused 0inad nagu kõik teised. kas te aru ei saa,et valimised on tulekul ja se nõid tahab suruda läbi teatud seadusi millega poliitikud saavad haarata suurema võimu ja kontrollida internetti jne. Kuidas sa seda läbi surud,kui inimesed sellele vastu on? Eks ikka nii,et tekitad selliseid olukordi ja siis annad inimestele "võimaluse",et sellega teeme teie elu "paremaks" ja kaotame terrorismi ära. Kuid tegelikult tahavad nad sellega rahvast vaigistada ja ise vale sõna mis on suunatud poliitikute vastu, leiad sa ennast vanglast mingi jama süüdistusega.
Pööbel küsib 6. juuni 2017 11:49
Kes siin ekspert on? Hundi ja kiskja tarkus- süües kasvab isu! Kui esimene pruunide laine lepibki "väikeste" toetuste ja rahuga siis järelkasv tahab rohkem ja plonde :-D Sõjavaim...
e. 6. juuni 2017 11:18
Tänan väga aruka artiklipealkirja eest! Õige vastus on imelihtne: terroristid saavad rünnata ainult seal, kus nad parasjagu viibivad ja kus on neid toetav islamikogukond. Üksik terrorist ei tule täna veel Paidesse pommi panema, ehkki suvalisel kohalikul rahvaüritusel oleks uudiskünnist ületav 'saak' kindustatud. Pigem ründavad nad Afganistanis vm. moslemiriikides turgusid, ehkki meie vaatenurgast on see irratsionaalne (milleks 'omasid' tappa?). Kuid terrori eeltingimus on Afganistanis, Iraagis ja Liibüas ju täidetud (nagu Londoniski) - eksisteerib suur islamikogukond. Millal Eesti asehaldurid sellest triviaalsest printsiibist küll aru saavad? Parim moslemikogukond on väljaspool Euroopat elav kogukond. Kuni Eesti tänavail ei kohta sõstarasilmseid, pole ka ohtu islamiterrorismiks. Lihtne!
Mõistmine 6. juuni 2017 10:52
Saatku kõik moslemid ujudes tagasi Inglismaalt välja. Siis ehk mõistavad millega nad hakkama on saanud.
abx vabandused 6. juuni 2017 10:50
kui palju elab ida-eurooplasi UKs ? kas nemad tunnevad ennast kohalikega võrdsena ? vaevalt, aga nad ei käi mikrobussiga makropussitamas. mul elab üle 10a sugulane Londonis, ei tea miks ta sinna läks, algul tegi päris lihtsat tööd, piletikontroll ühistransas, nüüd on nati arenenud aga eluolu on ikka kambaga üüritud korteris, pead ja p3rsed koos ning ma ei usu, et erilisi sääste tuleb, aga töötab, mitte ei trei lapsi ja ei virise kehva toetuse üle
miksike 6. juuni 2017 10:48
Sest Inglismaale pannakse lukk ette ,astus välja El ja enam nad sinna söömalauda ei pääse.
Alar1 6. juuni 2017 10:27
Pealkirja järgi ründavad terroristid ainult Inglismaal???? Kust selline järeldus(üldistus)?
Pureva 6. juuni 2017 10:13
/...Kõige selle tulemuseks on võõrandumine, pettumus ja viha, mida tunnevad eelkõige nooremad moslemid, kes on sündinud Suurbritannias. Nad peavad usuvendi Lähis-Ida riikides lähedasemaks oma Briti naabritest.../
Aga mingu siis oma lähisida riiki üles ehitama !
123 6. juuni 2017 12:26
Seal pole ju sotsiaaltoetusi!
Jah 6. juuni 2017 23:08
mingu siis üldse ära sealt, kus neile ei meeldi, omade juurde Lähis-Ida riikidesse.

ain 6. juuni 2017 10:12
seal on hea elu,ei pea töötama raha tiksub!!!
Need 6. juuni 2017 10:01
kolm miljonit murjamit tuleb välja saata ja loril lõpp.
seega 6. juuni 2017 09:56
nii nagu Adu juutidega tuleb ka käituda.
Scaramanga 6. juuni 2017 09:46
"Miks jälle just Inglismaal" ja siis mõned lõigud hiljem "kolm miljonit moslemit" !
Hmmm.
G 6. juuni 2017 09:32
Ülirumal küsimus! Inglismaa on ju ainuke riik koos Venemaaga kes tegutseb inimmõistusega mõeldes, mitte kohvipaksu pealt ennustades.
ahah 6. juuni 2017 09:55
ma selle suure juhi ja õpetaja mõistusele väga ei panustaks. Sealsete maksumaksjate raha põleb üle maailma erinevates jobuaktsioonides aga ei muutu nende riik sellest rikkamaks ega tugevamaks. Potentsiaalsete liitlaste lõunakarpi laskmine pole eriti tark tegu ja tulemus on tõesti nende suure juhi nägu. Mis aga rünnakutesse puutub, siis niikaua kuniks nad oma keeled jutti maha tapavad, tuleb rünnakute põhjusi tõesti kohvipaksu pealt ennustada
Scaramanga 6. juuni 2017 08:56
ainuke probleem on Lääne liberaalid kes paberil igasugused utoopiaid omale joonistavad.
"...kellest paljud kurdavad eluraskuste üle", "Nad võitlevad diskrimineerimisega, ei leia tööd ega pääse ligi paremale haridusele. Igal kolmandal moslemil puudub üldse väljaõpe." - See on migi anekdoot või ? Millel need väiteb põhinevad ? Kes mõõtis ? Kust saab uuringut näha ?
Igal kolmandal moslemil puudub väljaõpe ja siis nad ei leia diskrimineerimise tõttu tööd ? Tõesti ?
Ja kui igal kolmandal puudub väljaõpe siis on mingi ime et nad on vaesemad ?
Kuidas saab VÄHEMUS ennast tunda osana ENAMUSET ? Wattahell ? Ma ei mõista , tõesti ! Milline vähemus on samas ka enamus ? See on ka mingi anekdoot ?
Ja Eestisse tulevad need pagulased kohaliku miinimumpalgaga lihttöid tegema ? Tõsi jah ?
just 6. juuni 2017 10:06
õppida ega tööd teha ei viitsita aga kooki moosiga tahaks küll. Ps jääb arusaamatuks, miks islamikogudusi, kust keegi on ISIS´esse mõrtsukaks läinud või on suutnud oma ridadest pesuehtsa terroristi kasvatada, laiali ei peksta. Sh ka neid, kus "õpetuse" sisu on laias laastus teiseusuliste ja ateistide vanemine kuni selleni välja, et nood ise pole inimesed ja nende emad naised tütred pole inimesed
absoluutne jama 6. juuni 2017 12:22
miks ei pääse ligi haridusele, puudub väljaöpe, miks siis, sest nad on laisad pole kunagi tööd teinud, kui meie inimesed lähevad sinna nad õpivad, töötavad ja jõuavad kuhugi sest meie oleme harjunud töötama.
siin on lahti seletatud 6. juuni 2017 08:53
see asi täiesti. Lahedus on aktiivne integreerimine ühiskonnaga !!! Anda neile hea töö ja haridus jne jne. Loomulikult, kui tunnevad, et on tõrjutud, siis sellised asjad juhtuvad ja jäävadki juhtuma ! See kehtib ka teiste riikide puhul.
Riho 6. juuni 2017 09:04
Et saada head ja tasuvat tööd on vaja haridust. Haridust ei saa anda, selle omandamiseks on vaja tahtmist, aega ja visadust. Neil ei ole tahtmist ja pealehakkamist, meil puudub selleks aeg. Nii et parim lahendus on ikkagi neid mitte riiki lubada.
no tule eila meila 6. juuni 2017 09:28
Kõikides maades elab enamus moslemeid paraleelmaailmas st oma tavade ja varjatud seadustega. Nende maailmas ei ole hea haridus ja töö prioriteedid. Esmasel kohal on koraan ja usk. Sellises vaimus kasvatavad nad ka oma järeltulijaid. Sellepärast käivad nad rohkem mošees imaame kuulamas, kui koolis. Kõik ülejäänud probleemid tulenevadki sellest. Ei ole võimalik mitte kedagi vägisi integreerida, kui ta seda ise tõeliselt ei taha.
e. 6. juuni 2017 11:39
Saudiaraablastel on hea töö ja euroopallik kõrgharidus. Aga kulisside taga viivad terroristide rahastamise niidid just Saudi-Araabiasse. Niisiis ei garanteeri haridus, kõrge positsioon ega rikkus veel mitte kui midagi. Veri jääb veest paksemaks (võrdle või hea eestikeele oskusega ja kõrgelt makstud venelastega Eestis. Ikka kõõritavad Kremli poole).
peaks mainima 6. juuni 2017 14:02
milleks seda herilaspesa üldse oli vaja torkida,Ameerika koos Euroopaga hakkasid Lähis ida demokratiseerima pommidega,Gadaffi ju hoiatas ärge puutuge moslemeid.Nad on ju mitteinimesed.
e. 6. juuni 2017 23:45
100% Sinuga päri. "Ära puuduta roojast, et roojane ei puutuks sinusse", ütleb Vana Testament. Ilmselt naftaahnus pimestas onu Sami.
aff 6. juuni 2017 08:33
mulle meenub kuidas briti poissmehed meil käituda oskavad

veel võite siin miksida, aga siis tulevad kes ja mille eest. 6. juuni 2017 08:32
Küll meil tuleb ka kolakas, mida kauem neid siin asumisel hoitakse seda raskem.
igatahes 6. juuni 2017 12:34
mina oma last laulupeole ei luba, parem karta kui kahetseda.
aldo 6. juuni 2017 08:10
Moslemite hulgas ei ole olemas nõnda nimetatud rahulikke elanikke , nad kõik on ajudest ärapestud moslemid ja selline saast tuleks lihtsalt maamunalt pühkida.
aldo 6. juuni 2017 08:54
Nendel, nõnda nimetatud rahulikel elanikel ei jätku lihtsalt relvi, andke ainult kätte, et nad võitleksid ise oma maa vabaks ja siis nääte, kuhu poole nad kohe toru keeravad. Üldse oleks Euroopasse pidanud pagulastena vastu võtma ainult naisi ja lapsi, sest mehed ju seal tööd ei tee, vaid oskavad ainult hängida. Laspsed võib-olla sirguvad siin inimesteks.
e. 6. juuni 2017 11:29
Poisslapsed ei pruugi sirguda normaalseks inimeseks vaid hakkavad 2. või 3. põlveski terroristiks. See pole ime vaid normaalsus, kui ülejärgmine põlvkond otsib oma identiteeti kaugematelt esivanematelt. Eesti isad-emadki on hakanud lastele panema 100 aasta taguseid eesnimesid.
iconoclast 6. juuni 2017 08:07
Terrorism on alati juhtunud seal kus valitsus ja või rahvas ei allu globalistide tahtmistele.
maakas 6. juuni 2017 07:47
Kättemaks EL-ist lahkumise eest. Kellelegi ei mahu see pähe.
inimene 6. juuni 2017 07:46
Kas tõesti ei tule keegi selle peale, et need terroriaktid on kellegi poolt organiseeritud, selle eest, et Suurbritannia lahkub euroliidust.
London on maailma naba ja meedia keskus ning seepärast seal juhtunud on uudised. 6. juuni 2017 07:56
Venemaal tapeti mööda minnes ja kedagi see ei huvita. Musulmani maades on pommidega inimkaotused igapäevased. Suure sündimuse juures rahvaarv ainult kasvab. Pool rahvast on alla 18 aastased. Venemaal on kõige suurem juurdekasv musulmanidel Kaukaasias. Kutsealustest pooled on musulmanid. Vene ülemused kardavad loomulikult oma sõdureid...
jah 6. juuni 2017 09:38
Just täpselt nii ongi, need on organiseeritud ja niie öelda ülem võim proovib hirmuga takistada Euroopa Liidu kokku varisemist, sest üks liige astus juba välja...terroriga saab ju hirmutada.
??? 6. juuni 2017 07:39
Miks? Sest sedasi on millegi pärast otsustanud ISIS-e peastaap. Ülemuste käsk pole arutlemiseks vaid allvatele täitmiseks.
6. juuni 2017 07:35
GB-s on liiga palju moslemeid.
Andres 6. juuni 2017 07:30
"Moslemid võitlevad diskrimineerimisega, ei leia tööd ega pääse ligi paremale haridusele. Igal kolmandal moslemil puudub üldse väljaõpe." Nii rumal plära, toslem on isegi linnapea. Kogu selle jama juuri euroopas otsige kaliif mercheli ja tama abiliste käest. Meie moslem abdul turay lõi ka oma kihvad Ojulandi säärde, siiani oli nagu kult rukkis.
!!! 6. juuni 2017 07:37
Harduses peavad nemad gümnaasiumist hoopis olulisemaks medrese haridust Ja firmad inglise loomulikult seda ja neis jagatavaid religioosseid teadmisi eriti ei hinda ning selle diplomi ettenäitajatel ülemusekohti ei paku.

rp 6. juuni 2017 07:29
Sest seal on nad omas kodus.
Alati 6. juuni 2017 07:08
on kindla suurusega inimvaenuliku uskkonna seas neid, kes hulluvad ning hakkavad ellu viima mullade ässitusi. Viimased moodustavad omaette kihi, mis jääb nuhkide silme alt hoopis välja. Nagu May tänagi arvab umbes, et süüdi on veeb, kust saadakse käsud rünnata. Asi on lihtsam, ässitajad on juba brittide ühiskonda sisse lastud. Vaja on hävitada islamiusu eraldi võimutsemine, sellele aga britid välja ei lähe. Mis põhjustab ka edaspidi muslimite massimõrvu kohalike kallal. Riigijuhid aga ei vastuta kunagi, et nad toovad riiki oma rahva massimõrvareid. Mingi John või Claire pole väärt tuhandeid Muhammadeid ja Abdullasid.