Eesti uudised

Keskerakonna ridadest kandideerib Tartu linnapeaks Aadu Must (10)

Toimetas Maarit Stepanov, 3. juuni 2017 14:58
Aadu MustFoto: Teet Malsroos
Keskerakonna Tartu piirkond nimetas kohalike omavalitsuste valimisteks Tartu linnas esinumbriks ja linnapeakandidaadiks riigikogu liikme Aadu Musta.

Aadu Must tänas piirkonna juhatust usalduse eest ja sõnas, et on valituks osutumisel valmis hakkama linna juhtima. "Olen alati kohalikke valimisi võtnud väga tõsiselt ning julgen öelda, et kui tartlased usaldavad Aadu Musta linnapeaks, olen valmis seda vastutust endale ka võtma," ütles ta.

Samal teemal

Aadu Must on pikima staažiga Tartu volikogu esimees, kes on sellesse ametisse valitud mitmel korral. Poliitiku sõnul on ta ülikoolilinna juhtimisega seotud olnud alates 2001. aastast. Aadu Must on ühtlasi Keskerakonna Tartu piirkonna juht. Poliitikaalaste tegevuste kõrvalt töötab Must Tartu ülikoolis ajalooprofessorina.

Must sõnas, et Tartut eesootavatest suurematest muutustest on kindlasti Suur-Tartu loomine, mis tähendab lähivaldade ühendamist Tartu linnaga. "Keskerakond on ka varasemalt alati rõhutanud, et linnapiirid ei tohi takistada Tartu linna harmoonilist arengut. Nüüd, haldusreformi valguses, tuleb nende eesmärkide ja väljakutsetega tugevalt tegeleda, et Tartu oleks tugev Lõuna-Eesti keskus ja tunnustatud ülikoolilinn Euroopas,“ sõnas Must.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee