Maailm

Alaealisena 30 politseinikuga seksinud prostituut saab linnalt miljoni

Õhtuleht.ee, 3. juuni 2017, 04:00

11 KOMMENTAARI

ü
Ühiskond kus rikkad valitsevad vaeseid nagu orje/ 3. juuni 2017, 13:00
ning on loodud kihistumise tase, kus ühtedel lastel on ligipääs hüvedele ja haridusele, teistel narkole ja gängstaräpile või tüdrukutel ei jäägi muud üle, kui aint oma kenadust müüa. Ühiskond kus Kerli Kõivu sõnul isegi praegusi tuntud meeräppareid on pandud plaadilepingu eest suhu võtma, sest see on nende ainus võimalus ja selle kaudu saab neid hiljem kontrollida, peabki maksma selliste asjade eest kõrget hinda. Tubli tüdruk! Kaevaku edasi ja nõudku rohkem raha! USA on maailma kurjuseimpeerium. Piisab kui youtuubi panna, kuidas sealmaal on politseinikud taseriga inimesi piinanud ja trend süvenem, laipade suhtarv kasvab, kuidas süütuid inimesi lihtsalt maha lastakse. Kuidas levitatakse "demokraatiat" maailma eri riikidesse niiet kivi ei jää kivi peale, ning te näete, et Hitleri meem elab USA näol edasi ( ma ei usu, et Hitler reaalis nii jubedat korda soovis nagu USA praegu on ).
K
???/ 3. juuni 2017, 18:40
Kus sul see võrdsus on? Kommunismis on või? P-Koreas on linnades inimesed rangel normitoidul, Maapiirkondades esineb lausa näljasurma juhtumeid. Inimesed töötavad ülejõu, teevad "vabatahtlikult" ja partei kiituseks lisatunde ning puhkepäevadel tasuta lisatööpäevi. Samas maiustab noor Kim delikatessidega, naudib elu ja on on vaat missuguse kõhu ette ja laia näo pähe õginud.
Või NSVL-ski? Oli meilgi privilegeeritud nomenklatuur, olid brežnevi pakikesed, olid eripoed, eripolikliinkud, erihaiglad ning erisanatooriumid, kuhu lihtinimesel asja polnud. Siis riiklikud suvilad, personaalpensionid j,n.e. Kõrgeim ešelon, poliitbüroo raugad elasid aga nagu ameerika mijardärid. Neile oli terve autopark sohvritega, erilennukid, riiklikud suvilad, suured lukskorterid, Ja mitmekümne või peasekretäridel isegi mitmesaja (personal igas suvilas) inimeselised teenijaskonnad, Valvemeeskonnad. Oli ilmselt muudki. Näiteks Hiinas oli esimees, vana Mao vägagi seksikas, kellele muretseti pidevalt noori süütuid tüdrukuid.
n
nüüd on mitte priviligeeritud nomenklatuur?/ 8. juuni 2017, 10:30
autokummid sult robinhoodile!
a
Alles oli USA-s, kui mingi naisõpetaja sai/ 3. juuni 2017, 12:42
alaealise õpilasega lapse. Õpetaja pandi 30 aastaks vangi ja õpilane lahutati vanematest. Huvitav mis neidt politseinikest saab?
a
Aadu/ 3. juuni 2017, 10:46
Tubli tüdruk? Värjapressijast tänavatüdruk, kelle töö maksavad maksumaksjad kinni. Tublidusest on siin ikka asi väga kaugel, selleks peab paras moraalne v.. olema.
m
Maksumaksjad maksavad selle kinni, sest/ 3. juuni 2017, 12:48
ühiskond on loonud kihistumise taseme, kus ühed lapsed saavad hüvedele ligi, hariduse ja tuleviku, teised peavad tänaval räppmuusikat kuulama, narkotsi panema ja käituma nagu nood esimesed holliwoodi stsenaaruimites gängstafilmides ette näitavad või siis orjama olematu palga eest nende rikkurite firmades.
s
skd/ 3. juuni 2017, 14:20
Aadu, millise organiga sa seda kommentaari kirjutades mõtlesid?
Tüdruk oli politseinikega seksides alaealine. USAs on alaealisega seksimine kriminaalkuritegu ning politseinikud, kes saavad palka selle eest, et hoida ära õigusrikkumisi, rikkusid alaealisega seksides seadust. Süüdi on politseinikud, kes ei suutnud oma riista püksis hoida. Tüdruku käitumine on igati õige, see aitab vähendada politseinike poolset seaduserikkumisi.
t
3. juuni 2017, 08:51
Tubli tüdruk! Päris kena ka!
t
to // 3. juuni 2017, 18:43
Kena või? Mingi prosist narkar!? Aga maitse üle teatavasti ei vaielda. Mõnele võib äkki meeldida ja kaunitarina näida isegi mingi vana ärapeetud h...apurakas.
m
Moderaator korjas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa./ 3. juuni 2017, 18:44
Kena või? Mingi prostituudst narkomaan!? Aga maitse üle teatavasti ei vaielda. Mõnele võib äkki meeldida ja kaunitarina näida isegi mingi vana ärapeetud h.!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee