Eesti uudised

PÄÄSTEAMET: mupo oleks säästnud hulga raha ja inimeste närve, kui oleks prügikotid maja eest ise ära viinud.

HIIGELUMMIKUD JA SADADE INIMESTE ASJATU AJAKULU: mupo kutsus Prügi-Uberi kottide pärast kohale demineerijad

Kristin Aasma, 2. juuni 2017 17:05

59 KOMMENTAARI

e
ebasobiv/ 3. juuni 2017 18:39
demineerijad oleks võinud kutsuda prügivedajad ja läinud ise eemale. Sorry sellega ei tohi naljatada , võetakse vastutusele .
t
Tiit/ 3. juuni 2017 14:02
Mis nii viga kellelegi käkki keerata. Sokutad vihamehe ukse taha mingi prugikoti ja kutsud pommiruhma. tukk aega hea vaadata kuidas keegi uksest sisse ega välja ei saa ja ei mingit vastutust sellise tegevuse eest.
m
mic/ 3. juuni 2017 14:01
Tallinnas on omajagu selliseid inimesi,kes oma prügikotte otse tänavale või haljasalale sokutavad. Kui ajakirjandus sellist asja edaspidigi julgustab,siis hakkan ma sel suvel oma prügi võib-olla Nõmmele viima.Käin niikuinii sealkandis tööl,hea otse kõnniteele visata
j
Juku/ 3. juuni 2017 13:43
Tuleb valmistuda Euroopa eesistumiseks. sest siis tuleb siia palju võõrast rahvast
m
mine sa tea/ 3. juuni 2017 10:07
lollaka miilitsaaruga klandorfi kahtlased kotid tuleks ka pommikoeral üle nuusutada ja pommirobotiga laiali kiskuda
I
./ 3. juuni 2017 09:33
Ilmselt oli linnavalitsust eelnevalt hoiatatud, et prügi tuuakse sinna ette, kui prügi äraveoprobleeme ei lahendata.
Ja eks need sead siis haudusid valmis kõige lollima ja kõige kallima vastulöögi.
Kui nüüd mupo ja linnavalitsus veel õiguse saavad, ei pea ma enam meie riiki riigikas, vaid vabandage--ajutiseks poliitkloaagiks.
i
if/ 3. juuni 2017 07:36
Ma isegi pessimistina mõtlesin, et hullemaks minna ei saa, aga eksisin rängalt.
r
Raivo/ 3. juuni 2017 06:30
Kes küll andis mupole nõu niisuguseks kättemaksuks.las mupo ametnikud maksavad nüüd selle nalja ka kinni.

a
alf/ 3. juuni 2017 06:27
m
Miks oleks pidanud/ 3. juuni 2017 01:01
MUPO need kotid sealt ära koristama? Need uberid, kes sinna need kotid tõid, oleks ise oma kätetöö ka korda tegema pidanud, mitte seal hakkama ärplema ega naisametnikule käsi külge panema. Ja selline tuleb veel õigust nõudma, kes ise ei allu korrale. Ja kui prügi oli seal Nõmmel kellegi prügikasti juures korralikult prügikotis, siis oleks ta ju nagunii ära viidud. Kas ta tõesti takistas siis mõnel liikumist? Muidugi polnud see ehk õige, et need kotid seisid ehk pikemat aega seal, kuid ka see ei olnud sugugi rohkem ilus, et prügi viidi kesklinna ja pilluti laiali. Ju ta oli seal kodu juures ka juba laiali pillutud, mitte ilusti kottides.
p
Peeter/ 3. juuni 2017 00:16
Klandorf siis kutsus politsei? Mupo? Tegu oli ju ilmselgelt prügiga, see oli ju aktsioon ja see oli mupolastele teada. Mida need mupolased üldse nagu teevad või julgevad teha?? Trahve?
Jube silmakirjalik kuidagi seda suure kella külge panna. Et tulge ja vaadake, meil siin kaks prügikotti.
c
cvbn/ 2. juuni 2017 23:32
Täna keskhommikul toimetasid kaks meeskodanikku Tallinna linnavalitsuse juurde väidetavalt olmeprahiga prügikotid. Tegemist oli protestiaktsiooniga pealinna prügimajanduse vastu, mille tulemusel seisis Nõmme linnaosas prügi paljudes kohtades päevi ja ka nädalaid vedamata. Rahvaalgatuse Prügi-Uber aktivistid ladustasid kotid linnavalitsuse sissekäigu juurde vaatamata mupo inspektorite korraldustele ja tõrjumiskatsetele.
m
Mingid hullud tassivad prügikotte Nõmmelt Vabaduse väljakule/ 2. juuni 2017 23:19
Miks MuPo nende järelt koristama peab?
Kui sellise tembuga hakkama saadi, pole tõepoolest kindel, mida sinna kotti veel pandud oli.
Täitsa õige tegu politseisse teatada ja lõpetagu sellised lauslollused ära!
Tallinn on siiski Eesti pealinn, kus liigub palju turiste. Häbi võiks neil prügikollidel olla!
t
taka taka/ 2. juuni 2017 23:10
Õiguslik nihilism õigustab saastamist ja on kallis, linnavalitsus on oma saamatuse(saamaahnuse) ning seadusetuse ise korraldanud.
V
:)/ 2. juuni 2017 23:03
Valimised tulemas reffid tõmblevad iga asjaga.
j
jah/ 2. juuni 2017 22:56
kui pommidest rääkida, siis iga prügikoti juures peaks mupo olema oma pommirühmaga. ei iial tea mis prügi sel kotis on-LASTEAED.

t
Toomas/ 2. juuni 2017 22:36
Linnavalitsuse sullerid on asja korraldanud muidugi nii, et nende kodu juurest prügi normaalselt ära veetakse. Aga kas tavaliste linnakodanike juurest, see neid ei huvita. Nõmmekatel oli täielik õigus see aktsioon ette võtta, kui saamatu linnavõim ei suvatse normaalset prügivedu korraldada. Loomulikult demonstreeris MUPO järjekordselt oma nõmedust ja Klandorf ... Ei tea, mis selle tegelase peas toimub ...
n
nägin uudist/ 2. juuni 2017 21:34
mupo on oma looja nägu-kui vaja paneme kasvõi rahva raha eest.
p
parem nii,/ 2. juuni 2017 21:23
kui teisiti.
Pommid pole enam kuigi kaugel.
Hullem oleks lugeda, et mupo ei reageerinud, nüüd pead jalad-käed siin ja sean, surnuid nii palju, vigastauid seda rohkem. Pigem ikka ummikus, kui surnud:)
j
Joonas/ 2. juuni 2017 21:16
Pommirühm tegi kahjutuks haisupommi...
k
Kesktsirkuse/ 2. juuni 2017 21:10
etendused muutuvad üha jaburamaks! Kas Klandorf tõesti loodab, et selle aktsiooni tulemus ei pöördu tema ja keskerakonna vastu?! See on ju naeruväärsuse tipp!!!
n
Need/ 2. juuni 2017 21:04
2 Nõmme meest saavad kindlasti mingil moel karistatud ja kes karistab ametnikke tegemata töö eest. Teeb ikka mereviha küll kui kuu aega pole prügi ära veetud.
k
kangelane/ 2. juuni 2017 20:57
teinekord helistagu mullle, ma vaatan ise mis seal kotis on .kui pollitsei ei julge.ma võiks linnaisade palga eest koti kontrollix hakata
p
prükkar/ 2. juuni 2017 20:46
Linnavalitsus ja mupo maksid linnarahvale kätte. Sõnum on selge : kui toote oma prügi siia, siis meie teeme nii, et teile kauaks meelde jääb see päev, mil keegi õigel ajal koju ei saanud. Ei sõida te bussidega, ega midagi. See on ikka ülbuse ja sigaduse tipp. Ma ei usu ilmaski, et nad pommi kartsid. Inimestele oli lihtsalt keerata vaja. No keerake, keerake, küll ühekorra keeratakse teile kõige eest topelt!

r
rehvormnoored oleks oma aju ja moraali säästnud/ 2. juuni 2017 20:31
neid kotte sinna majaette mitte vedades ;)
v
vanem mees ladaga/ 2. juuni 2017 20:06
kui mupole näitan oma kotte siis tulevad demineerijad kohale ja hakkavad pommirobotiga küljest ära kiskuma.see võib valus olla.
x
xxx/ 2. juuni 2017 20:03
Ei pidanud enne Klandorffist midagi, nüüd aga näitas ta, kes ta tegelikult on: kutsuda välja pommirobot... idiootsuse tipp!
n
nõmmekas/ 2. juuni 2017 20:02
" kuritegelik idiootsus politsei poolt tipptunnil keskne väljak, mida läbivad mitmed kesksed liiklustrassid pikaks ajaks blokeerida!!! " ... - nojah, siin on nad suured Tegijad... aga kui metsad kõik rajutakse maha, kui linnaalleed, Kadrioru park, Habersti haljastus saetakse maha?... Pole ühtegi Tegelast platsis, kes oleks linna tõelist rikkust kaitsmas... Õudus kuubis.
u
Urmas/ 2. juuni 2017 19:39
Kui MuPo nägi, et ei saa prügitoojatega hakkama, siis oleks kohe võinud politsei kutsuda ja politsei oleks ehk suutnud toojad avaldama(välja kallama) oma prügikottide sisu, veendumaks, et seal ei ole pommi. Hetkel tundub, et MuPo on täielikult saamatu organisatsioon ja mupolased mõtlemisvõimetud!
d
Džonn/ 2. juuni 2017 19:19
Väljakutse teinud MUPO ametnik peaks nüüd selle kõik ise kinni maksma - küll ta juba teadis et tegelikult pomme pole. Lihtsalt kius.
k
Kriitik/ 2. juuni 2017 19:14
Lugupeetud kommenteerijad, kes te siin ärplete, kui paljud teist olid 100% kindlad, et kotis oli prügi? Järgmisel korral peaks ehk hoopis teid järelvalveta kahtlaseid kotte kahjutuks tegema saatma? Ehk õnnestub siis "kõike võib juhtuda" ajastul teile mõistuse tagumikust pähe tagasi tampida, muidugi juhul, kui teist midagi järgi jääb.
Ajakirjandusele aga häbi! Sellise pealkirja ning sellises stiilis uudise kajastamise eest. Kui teile mingi ametkond ei meeldi, siis see ei tähenda, et nende teavet kahtlastest kottidest peaks eirama! Igasugune kahtlane kott, mille sisu pole teada, on oht igale möödakäijale. Kes sellise koti üle naerab, on potensiaalne teise inimese elu ohtu seadja.
m
mis siin mõelda/ 2. juuni 2017 19:10
nimelt ju suleti liiklus ja kutsuti demineerijad, näitamaks , et millist segadust on need inimesed oma prügikottidega tegid. et enam ei teeks. tegelikult tuleks iga päev teha. inimesed natuke kannatavad jah, aga linnavalitsuse saastast tuled lahti saada.

j
Juku/ 2. juuni 2017 19:02
Seal oli ju haisupomm ja bakteriaalne relv (düsenteeriapisikutega) - pommirühma kutsumine oli õigustatud
n
Nojah/ 2. juuni 2017 18:57
Nüüd siis olukord nagu BUS sõiduridade märgistamisega Tallinna tänavatel. Reformikad ilkusid igati selle ettevõtmise vastu ja kutsusid rahvast seda eirama. Kui siis reformitruud ullikesed teekattemärgistust eirasid ja trahve hakkasid saama polnud vaenuõhutajaid enam kuskil.
1
17,26/ 2. juuni 2017 18:56
parem mingi "superjama", kui reaalne pomm.
No olgem ausad, pommid nii kaugel enam olegi ju?
j
juku/ 2. juuni 2017 18:53
Ja mis puutub siia kottide tooja? Kas tema tegi pommiähvarduse või ütles, et seal on pomm? Mupo ju ütles, et seal pomm, las siis vastutab ise vale väljakutse eest.
e
Ei mõista/ 2. juuni 2017 18:51
Tähendab Politsei seisukoht on selline, et Linnapolitsei oleks pidanud kahtlased kotid ise ära koristama? Politsei aga ei korista ise kahtlaseid kotte - eluohtlik, mine tea - korraldab pommiotsingu ja - süüdistab sedasama Linnapolitseid oma pommiotsimis tegemistes?! Absurdum kuubis! Millega te, politseiametnikud, siis üleüldse tegelete??
k
kas mupo on KALLE KLANDORF?/ 2. juuni 2017 18:45
Seesama mees on siis TÄISOPAKAS
m
m/ 2. juuni 2017 18:44
miks asjatu.. aga kui oleks olnud pomm...mis siis??? Kas ajakirjaniku tsura võtab vastutuse?
ma paneks need huberi prügimehed kindla luku taha ,sest nendel pole ülemise korrusega ikka kõik korras!
n
Närvilised./ 2. juuni 2017 18:38

m
m/ 2. juuni 2017 18:30
ok igati... see nüüd vastus reffide sepitsustele,sest refid on ikka täiega üle võlli keeranud-nendel võim ainult silmade ees! Loodan ,et refid ei saa kunagi pukki
t
Tigedik/ 2. juuni 2017 18:28
Kogu see muponautide jõuk tuleb päevapealt laiali saata !
n
nõmmekas/ 2. juuni 2017 18:17
See ei ole enam naljaks vaid ülimalt kurb. Kui kodanikud ei ole enam kodanikud vaid ametnike hüpiknukud, keda on vaja ainult valimiste päeval.
Palun avaldage meie valitsejate kinnisvara asukohad ja pildid Euroopas.
Las rahvas vaatab nagu Ukraina rahvas vaatab endise Presidendi losse.
Ärge ainult rääkige, et neil ei ole Šveitsis, Austrias või Saksamaal kinnistuid.
Rääkimata arvetest fondides jne. Äärmiselt kohatu on sellises olukorras, kus korruptsioon lokkab tähistada riigi aastapäevi. Kõik tähtsad tegelased on vait, mis meil toimub?
Peaminister ja President palun tulge kohe täna AK uudistesse ja seletage rahvale, miks meid mõnitatakse? Miks te ei astu samme, miks te vait olete?
n
Nipitiri/ 2. juuni 2017 18:11
Kõik on läbimõeldud,nüüd saab prügitoojatele terrorismiparagrahvi kraesse keerata.
e
ehh/ 2. juuni 2017 18:08
loodetavasti mõni Nõmmekas , kes oma saasta sinna jättis sai ka pommiaktsioonist "osa". Nüüd vähemasti oskab oodata, et kui keegi keset Raekoja platsil sit*b, siis see on Nõmmekas, kel kanalisatsioon umbes.
s
2. juuni 2017 18:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Teeline/ 2. juuni 2017 18:49
Et siis mõtled nädalate kaupa, kuhu oma prügi panna, kuna linnasaksad ei saa oma töödega hakkama? Need kotid tuleks mitte platsile jätta, vaid linnavalitsuse koridori viia. Las haisevad seal.
m
MGM/ 2. juuni 2017 18:02
Tallinnale on vaja pead. Praegu tundub, et taguots on olemas, aga pead ei ole.
s
sules . . . ?/ 2. juuni 2017 18:02

z
Zumm/ 2. juuni 2017 18:00
Show peab olema kena, et pärast saaks ülejäänud nõmmekatele näidispoomist korraldada! Et vaadake mehed mis te nali maksma läks! Aga ajuinvaliidid ei saa aru, et naljast asi ammu kaugel!
o
oh heldene aeg/ 2. juuni 2017 17:58
kuritegelik idiootsus politsei poolt tipptunnil keskne väljak, mida läbivad mitmed kesksed liiklustrassid pikaks ajaks blokeerida!!!
u
Uskumatu/ 2. juuni 2017 17:58
Idiootsus mis tekistas ummikuid, närvilisust, inimesed pidid ühistrantspordist jala edasi minema, hiljaks jääma järgmisesse kohta. Ja kõik selle maksid ise veel kinni ka. Tore! Mõistus pole oma teha.
"
2. juuni 2017 17:51
"Uudist täiendamisel!"
Toimetas Kristin Aasma, 2. juuni 2017, 17:05
PALJU ÕNNE TEILE KRISTIN.
v
väga kahtlane / 2. juuni 2017 17:41
Meil on maja eest terve suur konteiner prügikotte täis. Peaks ka demineerijad kohale kutsuma. Las sobravad.
m
???/ 2. juuni 2017 18:01
p
pommuudis/ 2. juuni 2017 17:39
Kogu aeg kahtlustavad midagi, tainad. Ment on ise üks paras pomm.
k
Komöödia kuubis ! / 2. juuni 2017 17:35
Peab ikka ikka linnakodanikele, kelle rahadega priisatakse nagu tahetakse, koha kätte näitama !
Ilf Petrof oma raamatus Kaksteist Tooli juba näitas ära kuidas asjad käivad. Keegi on suure palga eest paraadi juht, kes tegelikult varju hoiab ! Kes see küll on ahh ? Kui kinni läheb, saab topeltalga istutud aja eest ! Loodame et õigus võidab ja pannakse kinni need tankistidest linnajuhid !
j
Jaan / 2. juuni 2017 17:32
Arvo, oled jälle oma prügi maha unustanud...

s
seisev aeg/ 2. juuni 2017 17:27
kesikupättide kättemaks linnarahvale...
m
2. juuni 2017 17:26
mingi parm jättis oma prahi maha ja sellest tehakse nüüd superjama.mis siis veel saab kui habemikud tuumafüüsikud päris ehtsaid pomme panema hakkavad?siis vist helistatakse iga jumala minut päästeametisse?