Meedia

Nimevarguses süüdistatud spordisaate "Mehed ei nuta" tegijad kolivad Delfi eetrisse

Denes Kattago, 2. juuni 2017 11:09

15 KOMMENTAARI

m
Muide/ 4. juuni 2017 01:09
Mu meelest on isegi "Keskpäevatunnist" saanud saba ja sarvede igav saade...
Kurb.
j
Jõudu ja jaksu/ 3. juuni 2017 09:36
Tegu ei olnud mitte mingisuguse kaaberdamise ega vargusega,see oli lihtsalt otsitud põhjus,et julgeid spordimehi milleski süüdistad,et julgesid ausal tõtt rääkida oravate tegudest.
Eesti ajakirjandus ja meedia on pandud refide käpa alla kuhu kuuluvad kindlad nn parteile ustavad ajakirjanikud kui ka diktorid.Toon mõned näited Priit Kuusk,Lauri Ussar,Tuuli Kochl ja palju teisi veel.Muideks Postimehest on saanud täielik propaganda ajaleht sellest ajast kui Ussarist sai peatoimetaja ,jõudu ja jaksu talle ajalehe allakäigu nimel
m
mari/ 3. juuni 2017 05:44
Imestasingi, et kaua nende üsna otsest teksti talutakse. Nüüd on siis kõik poliitiliselt korrektne.
r
Room / 2. juuni 2017 19:23
Võib-olla saan ma millestki valesti aru, aga kui Kuku raadio ütles ise saatest lahti, on meestel õigus oma saatega koos selle nimega kolida kuhu iganes. Kaaperdamisega ei ole siin tegemist. Kui mehed visati üle parda, ei saa keegi pahaks panna kui nad lähema kalda poole ujuma hakkavad!
Kuku raadiost üldse. Kui kuulata üht ja sama reklaami iga päev kümneid kordi, tekib küsimus: kas see ikka on "raadio mõtlevale inimesele"? Pigem on see küll raadio ajuvabale inimesele (loe: lollile tarbijale). Ma saan aru, et rahab tuleb teenida, aga tehke seda kuidagi miktmekesisemalt ja huvitavamalt! Viimasel ajal paistab raadio omanike kokkuhoid teravalt silma. Vox Populist lasti lahti üks kuulajatele meeldinud saatejuht. Ma saaksin sellest veel aru, kui tema asemel võetaks saatejuhile appi konkreetse saate teemat valdav spetsialist. Üks saatejuht ei saagi olla spetsialist kõigil teemadel ja teinekord ei oska ta vastata ka lihtsatele küsimustele. Saatesse helistajatest ka enam järjekorda pole. Kui oleks, ei saaks iga päev sõna ühed ja samad nokastunud vanamehed.
Kokkuvõttes: Mehed ei nuta kadumisega kaotab Kuku raadio järjekordselt hulga oma senistest kuulajatest. Sealhulgas vahetan ka mina kanalit.
k
kurb/ 3. juuni 2017 06:09
Kunagi oli laupäeva hommikuti huvitava teemakäsitlusega ja rahustava toimega "naised ei jäta", need pidid aga jätma, kuna anti kinga, praegu pole asemele leitud mitte midagi, ainult paar tundi lolli juttu oleskleva saatejuhi poolt.
k
Kuku-Kuku/ 2. juuni 2017 17:23
Ka ei kuula kuku raadiot juba pikemat aega, sest kui lastakse reklaami siis kuku või kõrvad peast. No ma ei saa aru, kas tõesti on vaja seda reklaami täiel võimsusel paugutada?
p
pallur / 2. juuni 2017 15:27
Hussar ja Kaljuveer-minge Eestist ära,nii kaugele, kui võimalik ja siis minge veel edasi!
k
kusti/ 2. juuni 2017 18:58
... ja siis ääreni ning siis üle selle ka.
t
to Meelis/ 2. juuni 2017 15:13
Mul ka sama mure,kunagi ei kuula otse,vaid jooksvalt telefonist kui aega on.Kui tagantjärele ei saa mp3 formaadis kuulata,siis pole küll asjal väga mõtet
k
Kahju saatest/ 2. juuni 2017 14:18
Ei ole see nime varastamise põhjus.Põhjus peitub ühe erakonna kaasabil kellele kuuluvad peamised meedia tagatoa tegemised kus ei või midagi erakonnale teha kahjulike väljaütlemisi .Tõde on valus kuulata.
1
100 % nõus/ 2. juuni 2017 21:19
nende meeste julged väljaütlemised ei meeldinud ilmselt teatud seltsimeestele ja oligi kõik. Eestis pidi väidetavalt olema sõnavabadus, aga see kehtib ainult valikuliselt.

k
2. juuni 2017 13:05
Kolida raadiost kloaaki? Miks?
m
Meelis/ 2. juuni 2017 12:10
Olen saatekuulaja olnud pikka aega. Reeglina aga teen seda podcasti kuulates, kas auto- või rattasõidul. Aga, kas seda saab ka Delfi kaudu teha seda ma nüüd küll ei tea. Vist jääb pooleli see kuulamine...
w
Wikipedia/ 2. juuni 2017 12:03
Ei kuula kuku raadiot kahel pöhjusel - et seal on saade "mehed ei nuta" ja paar mölapidamatut psyhopaatilist saatejuhti.
k
kui ei kuula/ 2. juuni 2017 21:20
siis ei kuula, oma asi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee