Meedia

Eesti Meedia süüdistab Ekspress Gruppi saate "Mehed ei nuta" kaaperdamises (10)

Toimetas Denes Kattago, 2. juuni 2017 08:30
Peep Pahv ja Jaan Martinson.Foto: Karli Saul
Eesti Meedia kontserni kuuluvas Kuku raadios aastaid kõlanud spordisaade "Mehed ei nuta" lõpetab senisel kujul tegevuse. Juhatuse esimees Sven Nuutmann süüdistab Ekspress Gruppi selle kaubamärgi varguses. 

"Meediamaastikul on tegu esmakordse juhtumiga. Kunagi varem pole sellist olukorda olnud ja me ei osanud seda ka oodata. Võrdlusena võiks välja tuua selle, kui Eesti Ekspress hakkaks välja andma nädalalõpulisa Arter," ütleb Nuutmann.

Samal teemal

"Mehed ei nuta" saadet tegid Ekspress Grupi tütarettevõtte Ekspress Meedia praegused töötajad Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv. Neist viimane töötas kuni jaanuarini Eesti Meediale kuuluva Postimehe sporditoimetuse juhina.

"See, et kõik "Mehed ei nuta" saatejuhid töötasid Ekspress Meedias, ei olnud meie jaoks segav faktor. Lähtusime üksnes kuulajate huvist ja oli näha, et saatel on oma auditoorium ja nišš. Tagaselja patenteerida Kuku raadio saatenimi, oli väga ebameeldiv üllatus ja ei mahu eetilistesse piiridesse," lisab Nuutmann. Eesti Meedia kavatseb kaubamärgi kaaperdamise anda kohtusse.

"Mehed ei nuta" saade oli Kuku raadio eetris üle kaheksa aasta. Selle aja jooksul on saade eetris olnud üle 400 korra. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee