Eesti uudised

Vihased tiivulised: Haapsalus tagus vares naist nokaga pähe

Kristjan Väli, 2. juuni 2017, 04:00

6 KOMMENTAARI

h
Horros/ 2. juuni 2017, 11:54
Ei ole vares napakas, tundub, et arukam, kui too pooltohlakas Mari, kes mingite koeratolgustega (nähtavasti klähvivatega) häirib vareste pereelu.
o
Olen / 2. juuni 2017, 11:18
ka sattunud linnurünnaku alla. Õigemini valis lind välja meist nõrgema - jalutasin lapselapsega kortermaja juures ja järsku täie hooga ründas last vares. Hea, et reageerisin kiiresti, kaitsesin last enesega ja õnnestus ka linnu rünnak suuremate pahandusteta eemale tõrjuda. Aga oli ka meil kiire minek sealt, sest mingi piirini ründas lind meid veel korduvalt. Hiljem sain aru küll, tal oli tee veeres viga saanud kaaslane, aga minu arusaam poleks aidanud last, kui too oleks olnud üksinda. Olen üpris linnu-loomasõbralik, kuid
linnukolooniad ei sobi linnamelusse - olgu nad siis tuvid või varesed või hakid jne.
l
lastud vares/ 2. juuni 2017, 09:46
...no selle persooniga on ikka hullusti kui juba linnud lausa juba koputavad kodanikule otsaette, koolipõlves õps ikka koputas kõigepealt endale otsaette ja siis näitas näpuga minu peale ja kui ma talle juhmaka näo ette manasin(see oli mul käpas), tuli minu juurde ja siis tunnustavalt koputas minu kolpa- kogu klass nautis seda minu va talenti..., mina ikka särasin kui jõulupuu, sest tühja tünni kõlasid ei tulnud kusagilt...
l
linnuke/ 2. juuni 2017, 07:57
kasvatab järglasi võõraste liikidega mitte liigselt harjuma(lapsuke näeb, et vanemad ründavad = järelikult on ohtlik) - ellujäämise algtõed nohh..
l
loodusesõber/ 2. juuni 2017, 07:39
Ah kui armas! Elagu meie tiivulised sulissõbrad! Teen ettepaneku keelata inimetel lossipargis jalutamine, et mitte llinnukesi häirida. Ja kui need laiendavad oma pesitsusala ka elamuukvaralitele, siis linn kahejalgsetest üldse tühjendada ning mujale evakueeruda. Peaasi, et linnukeste pesitsusala kannatada ning häiritud ei saaks!
k
2. juuni 2017, 11:04
Koertega võib mujal ka jalutada, varesel on õigus oma kehva lennuoskusega järglasi kaitsta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee