Laadin videot...
42
fotot
Katrin Kuldma kutsus oma moeloomingu austajad intiimsele kohtingule Tallinn Design House`i (Robin Roots)

Möödunud nädalal avati Tallinn Design House. Selline disaini esinduslik butiik on olnud paljude Eesti disainerite soov ja unistus pikka aega. Nüüd on see reaalsus.

"Uus butiik on tõepoolest hooga käivitunud ja seepärast kutsusingi oma toetajad ja moeloomingu austajad seekord pisut väiksemale ja põhjalikumale tutvumisõhtule," pajatab  Eesti tipp-moelooja Katrin Kuldma õnnelikuna. "Mul on suur au olla üks selle butiigi brändidest. Saan esitleda ja tutvustada oma kollektsioone lähemalt, kui suured showd seda lubavad."

Tallinn Design House'i tiim tutvustab ka teisi esindusruumi brände mööblist moeni. Ja mis tähtsaim, eestlased võivad oma loomingu üle olla väga uhked.

Vaata Amanjeda Sport Couture meeleolukat esitlust Rotermanni keskuses 1.juuni õhtupoolikul!

Jaga artiklit

5 kommentaari

T
tarkpeale  /   21:10, 3. juuni 2017
klaasides võib olla ka vesi või limonaad
T
TM  /   19:55, 2. juuni 2017
Aastast aastasse samad lõiked - iseloomutud, näotud ja maotud. Ainult kangas vahetub ja kollektsiooni nimetus vastavalt kanga liigile. Aga kui tahes hea kangas ei tee veel moeloojaks, juhtivaks moeloojaks hoopiski mitte.
To: Kõik on tore / 08:10, 2. juuni 2017: Jah, rahakoti rauad avanevad seda lobedamalt, mida rohkem alkot voolab. Mõni sõbranna leidub alati, kes "ostu" sooritab ja siis lambad riburadapidi oma ostujõudu tõestama.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis