Eesti uudised

FOTOD | Aas ja Kõlvart võtsid skandaalidest pausi ja istutasid pihlakaid (3)

Õhtuleht.ee, 1. juuni 2017 14:51
Foto: Raepress
Täna Lasnamäel peetud lillepeol istutasid linnavalitsuse liikmed Taavi Aas, Mihhail Kõlvart ja Merike Martinson igaüks ühe pihlaka.

Tegevlinnapea Taavi Aas märkis, et Tallinn on roheline linn ja on auga esitatud Euroopa rohelise pealinna kandidaadiks. Üheks tõestuseks on ka teist aastat peetav koolinoorte lillepidu, kus osaleb sadu õpilasi, kes saavad siit kogemuse hoida loodust ja oma käega rajada loodust, vahendab Raepress.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart märkis, et lillepeo eesmärgiks ei ole pelgalt ainult linnaruumi ilmestamine. "Kindlasti mõistavad lapsed oma kätetööd kõrgelt hinnata ning seeläbi osatakse nii ümbritsevat keskkonda märgata kui ka sellesse hoolivalt suhtuda," rääkis Kõlvart.

Laagna tee istutusala 38 peenrale rajasid kolmeteistkümne pealinna õppeasutuse noored ühtekokku 38 sümboolset tarkuseterakujulist peenart.

Lillepeo istutustalgutel osales ligi 800 õpilast 13 õppeasutusest, sh üheksa Lasnamäe, kahe kesklinna kooli ja kahe kutsekooli õpilased ja õpetajad, lisaks vabatahtlikud linnatöötajad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee